Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben tvyi monitöre bağladım gayet güzel görünüyo ama ekran ayarını bi türlü yapamadım yardımcı olurmusunuz yazılar köşelerden biraz içerde görünüyo nasıl bir ayar yapabilirim

birde mouse biraz yavaş kalıyo gibi nedendir acaba
  • tekrar rahatsız ediyorum arkadaşlar maç oynarken top kale vuruşu yaparken adamların isimleri falan bulanık oluyo hızlı geçişlerde

umarım korkulcak bir şey yoktur
  • Herkese merhaba ben lg lg660s kullanicisiyim.Tv altyaziyi gormuyor.ayni isim yaptim yine olmuyor.Baska bir yerde denedim calisti.Acaba eski surum oldugundan mi acmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa0304

Herkese merhaba ben lg lg660s kullanicisiyim.Tv altyaziyi gormuyor.ayni isim yaptim yine olmuyor.Baska bir yerde denedim calisti.Acaba eski surum oldugundan mi acmiyor.

42la8602v kullanıyorum aynı sorun bende de var. altyazı ismiyle tv ismi aynı ayrıca dula sesli filmlerde ikinci sese alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

Arkadaşlar bugün lg bayisinde satıcı la740 ile la860 arasındaki tek farkın kamera ve kasa olduğunu geri kalan herşeylerinin aynı olduğunu söyledi. Defalarca sordum ısrarla evet dedi. Aralarında 300 tl fark vardı. Doğrumudur bu söyledikleri? Bilmiyoruz diye kazıklanmayalım boş yere. 47la 860 a 3100, 47la 740a 2800 fiyat verdi.

hdmı sayısı farklı birde forumda arkadaş işlemci farkı var diyor. Bende 860 dan 740 a yöneldim bugün yarın alırım.
  • merhaba arkadaşlar. evlilik arefesinde olan bu kişiye bi yardım elinizi uzatın.

bugün teknosa'dan 55LA640S almayı düşünüyorum.

fiyat 3199 TL.http://www.teknosa.com/urunler/110012619/lg-55la640s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go

piyasada bulduğum en iyi fiyat. samsung-lg arasında çok gidip geldim ama sonunda kararımı lg'den yana belirledim. televizyonun bi handikapı var mıdır? şu şu gibi konular başını ağrıtır diyeceğiniz bir şey var mı? televizyonu salona koyacağım. hd şekilde maçlar, filmler izlemeyi düşünüyorum. oyun için şu an kullanmış olduğum 42" samsung'u kullanacağım.

yardımlarınızı, değerlendirmelerinizi bekliyorum.

bir de belki bilginiz vardır onu da sorayım. teknosa'da digiturk kampanyası var. ancak orada yazan yazıda 15.10.2013 tarihine kadar lg yetkili servisleri tarafından televizyon kurulumunun yapılması gerekmektedir yazıyor. benim evlendikten sonra taşınacağım ev henüz belli değil. televizyonu şu an yaşamakta olduğum eve kurdursam evlendikten sonra nakil yaptırsam ve şu digiturk kampanyasını kaçırmasam? böyle bir şey mümkün müdür acaba?

dediğim gibi, değerlendirmeleriniz benim için çok kıymetli. para kolay kazanılmıyor. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

• teknomania güvenilir bir sitemidir şu 47la860v en uygun orada
  • güvenmiyorsan hepsiburada var 3324 -150 world puan veriyoraşağı yukarı 3175 e geliyor teknomina ile aynı fiyat güvenilirliği sorarsan bilmem
  • kartal3x K kullanıcısına yanıt
    güvenmiyorsan hepsiburada var 3324 -150 world puan veriyor 3175 e gelir aşağı yukarı teknomina ile aynı güvenilirliği sorarsan alış veriş yapanları bulmaya çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

Arkadaşlar bugün lg bayisinde satıcı la740 ile la860 arasındaki tek farkın kamera ve kasa olduğunu geri kalan herşeylerinin aynı olduğunu söyledi. Defalarca sordum ısrarla evet dedi. Aralarında 300 tl fark vardı. Doğrumudur bu söyledikleri? Bilmiyoruz diye kazıklanmayalım boş yere. 47la 860 a 3100, 47la 740a 2800 fiyat verdi.

Yukarıdaki paylaşımda 860'ın raminin ve işlemcisinin daha büyük olduğu belirtilmiş.
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam gözümden kaçmış tablo. farkettim şimdi. peki 3100 tl iyimi fiyat olarak 47la860a? f8000 ve w805 düşünüyodum ama fiyatı makul geldi lg nin.
  • fiyatlarda inen var mı haberdar edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergeant43 -- 9 Eylül 2013; 12:29:02 >
  • Arkadaşlar merhaba,

LA660 aldım dün. Kurulum için bugün LG.yi arayacam

Kurulum sırasında neleri kontrol etmeliyim, yapmam gerekenleri söylerseniz sevinirim. Ayrıca tvnin performansı için almam gereken extra birşey var mı ?

Umarım bi sorun çıkmaz en azından çıkarsada kurulum için geldiklerinde ortaya çıkar.

Kullanan arkadaşlardan ACİL yardım ve tavsiyelerini bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hburak

gittigidiyorda günün fırsatı

LG 47LA660S ...... 2199 TL + WORLDCARD 100 parapuan

ben 1 tane aldım....

keske görseydim bende alırdım suan da 2599tl den satıyorlar
    LG Türkiye garantilimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcitrcx

quote:

Orijinalden alıntı: hburak

gittigidiyorda günün fırsatı

LG 47LA660S ...... 2199 TL + WORLDCARD 100 parapuan

ben 1 tane aldım....

keske görseydim bende alırdım suan da 2599tl den satıyorlar
    LG Türkiye garantilimi acaba?

evet LG Türkiye garantili,

bence satıcı ile irtibata geç belik özel bir satış açabilir....
    Ayrıca satıcı ürünleri kilik.sa üzerinden gönderiyor....
  • Arkadaşlar yeni güncelleme ile sanki kanal geçişi hızlanmış gibi geldi..

Psikolojik mi acaba..
  • Led Tv leri uzun süre (4-5 saat) aynı görüntü üzerinde bırakırsak sorun olur mu ?
    malum bu tv lere hdd takınca timeshift özelliği kazanıyor. Gerçi ne kadar süre geriden alıyor bilmiyorum ama yayını durudurabiliyoruz.bu sıra ekran hep aynı görüntüde takılı kalıyor.
    bu forumda okumuştum ama şimdi bulamadım. plazma tv lerde aynı görüntü de sıkıntı olduğu gibi led tv lerde de uzun süre durması led ler için sıkıntı olabilir gibi bişeydi galiba.
    ,
    varmı böle bişey.?

Birde ekranın ledlerinin tam manasıyla kapatabileceğim bir ayar var mı ?
  • arkadaslar halen soruma cevap alamadim, lg 2013 serisi olupta oyun oynayan bir kisi yokmu ya aranizda
    , pcde yada konsolda oyunu 2d oynarken oyunu oyun menusunden ya da televiozyon menusunden 3d yapinca goruntu kalitesinde dusme oluyor mu
    eski serilerde oluyordu
    ondan soruyorum
    bi de arkadaslar sadece film icin bu tvlerre bu kadar para vermek biraz mantik disi geliyor bana gereksiz, lcd led yada plasma alacaginiza film icin gidin 3d projector alin hem daha mantikli hem daha ucuz
    insallah soruma bir cevap alabilirim bu sefer,
  • Herkese merhaba. 47LA660s kullanıcısıyım. TVnin güncellemesini USB ile yapmak istiyorum ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum, kısaca bilgilendirmeniz mümkün mü?
    LG sitesinden 03.20.40 versiyonunu indirdim, USBye attım, sizlerden bilgi bekliyorum

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatgullu

arkadaslar halen soruma cevap alamadim, lg 2013 serisi olupta oyun oynayan bir kisi yokmu ya aranizda
    , pcde yada konsolda oyunu 2d oynarken oyunu oyun menusunden ya da televiozyon menusunden 3d yapinca goruntu kalitesinde dusme oluyor mu
    eski serilerde oluyordu
    ondan soruyorum
    bi de arkadaslar sadece film icin bu tvlerre bu kadar para vermek biraz mantik disi geliyor bana gereksiz, lcd led yada plasma alacaginiza film icin gidin 3d projector alin hem daha mantikli hem daha ucuz
    insallah soruma bir cevap alabilirim bu sefer,

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76167251&p=15

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.