Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 47LA660S tv yeni kuruldu fakat sağ ve sol tararfından bir koku geliyor. Yani yeni kokusu mu desem ledlerin yandığı zaman çıkarttığı koku mu desem anlamadım :) Sizde de varmı böyle birşey?
  • Olu pixel, bulutlanma, isik sizmasi, montaj hatasi varken bir de koku sorunu mu cikti basimiza :)

Valla olur mu olur sasirmamak lazim, iscilik ve kalite yerlerde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftasonu lg 32la620s aldım. 2 gündür kullanıyorum fakat biraz önce farkettimki indirdiğim bluraylerde (1080p'de oluyor sadece) görüntü hafif de olsa kesik kesik ilerliyor. bu durum midemi bulandırdı çok. özellikle 3d açıkken bu sorun daha da belirgin oluyor. şu an bir kaç 1080p 3d olmayan görüntü indirip deneyeceğim. sorun devam ederse servisi arayacağım tekrar. iade şansım nasıl olur?

ayrıca kumandada info tuşuna bastığımda sağ üst köşede 50hz yazıyor. durum bununla mı alakalıdır?

• Arkadaşlar bugüne kadar LG Marka 3 TV ,1 Home sinema ve birçok tanıdığa LG ürün aldım.
    En son LG 55LM860 Aldım ama çoook pişmanım ,

Ekran da özellikle HD futbol maçı yayının da yeşil ekran da Banding yani dikine gölgelenme ,
    hareketli görüntü de titreme var. SD Yayınlar çok kötü.
    Hoparlör kısmın da herhangibir haber , müzik kanalında bass sesler de metalik titreme sesi var.
    ürün daha yeni ilk fark ettiğim problemler ileri de neler çıkar bilemem.

Arıza kaydı için LG Call Center'ı aradım Bana Banding Problemin arıza olarak kabul edilmediğini söyledi !!!
    Yani ürün satılırken bu ürün de lütfen futbol maçı izlemeyin diye uyarı varmış ben görmemişim....

Bir LG markasına yaklaşmam size tavsiyem LG den uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar 47LA660S tv yeni kuruldu fakat sağ ve sol tararfından bir koku geliyor. Yani yeni kokusu mu desem ledlerin yandığı zaman çıkarttığı koku mu desem anlamadım :) Sizde de varmı böyle birşey?

Vallaha bende de öyle bir şey monitörde olmuştu. Öyle bir koku gelmişti bende de. Ben pek dikkate almadım. Bir süre sonra ekran açılmamaya başladı, garantiye gönderdim power devresi bozulmuş. Onu değiştirdiler.
  • 2013-2012 karşılaştırması

yani la 660 ile lm 640 benzer ürünmüş

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 4 Haziran 2013; 1:42:54 >
  • Ben devre-ısınan parçaların kokusundan başka bir şey hissetmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

BU TV NEDEN BUKADAR UCUZ ?

http://www.n11.com/lg-55la620s-55quot-200hz-wifi-widi-usbmovie-P13347504

55LA serisi..

Ortalama fiyatı 2,700 tl civarında...

47LA860V mi.. Ortalama fiyatı 3,500 tl

Yoksa bu 2,700 tl fiyatı ile 55LA620S mi ?

Yani aradaki devasa ekran farkına göre 55 ucuz yahu....
  • LG 55LA860V nasıldır ?
    Samsung F8000 ile kıyaslanırsa ??
  • Hemen hemen kafa kafaya diyebilirim
  • baybarut cevabını merak ettim birbirinin artılarını eksilerini saymadan bence diye söze başlarak hangisini sence ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Hemen hemen kafa kafaya diyebilirim

Aralarında dağlar kadar fiyat farkı var ama :)

Diğer özellikleri aynı kafa kafaya ise..

Tercih belli..

Ama F8000 de Evokit sistem var sanırsam bu çok büyük bir detay
  • Hocam az çok lg içini (servis müh.) bilen birisi olarak özellik anlamında önceki seriyle kıyaslanınca La860
    Samsungunda kendine göre +'ları var ama bana uzak bir marka , özellikle kristal led panel daha fazla sorun baş gösteren bir panel.Tamam samsungun albenisi fazla en uç noktasına kadar da inceledim ama ....
    Her ikiside g.kore menşeyli,üretim hattını bilemeyeceğimiz için satış sonrası önemli tüketiciler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Hocam az çok lg içini (servis müh.) bilen birisi olarak özellik anlamında önceki seriyle kıyaslanınca La860
    Samsungunda kendine göre +'ları var ama bana uzak bir marka , özellikle kristal led panel daha fazla sorun baş gösteren bir panel.Tamam samsungun albenisi fazla en uç noktasına kadar da inceledim ama ....
    Her ikiside g.kore menşeyli,üretim hattını bilemeyeceğimiz için satış sonrası önemli tüketiciler için.

anladım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

2013-2012 karşılaştırması

yani la 660 ile lm 640 benzer ürünmüş

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU]

bu tablonun devamı nasıl? yani hangi özelliklerine göre aynı ürünmüş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

haftasonu lg 32la620s aldım. 2 gündür kullanıyorum fakat biraz önce farkettimki indirdiğim bluraylerde (1080p'de oluyor sadece) görüntü hafif de olsa kesik kesik ilerliyor. bu durum midemi bulandırdı çok. özellikle 3d açıkken bu sorun daha da belirgin oluyor. şu an bir kaç 1080p 3d olmayan görüntü indirip deneyeceğim. sorun devam ederse servisi arayacağım tekrar. iade şansım nasıl olur?

ayrıca kumandada info tuşuna bastığımda sağ üst köşede 50hz yazıyor. durum bununla mı alakalıdır?

yukarıdaki sorunum hakkında fikri olan var mı acaba?
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E19kiCJSWZQ#!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 5 Haziran 2013; 4:45:36 >
  • Arkadaşlar ben 55LM860V ve 55LA660S arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim hemen hemen aynı fiyat LA serisi 100 tl daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurÖzer

Arkadaşlar ben 55LM860V ve 55LA660S arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim hemen hemen aynı fiyat LA serisi 100 tl daha fazla.

Yeni seri her zaman eskisine göre daha iyidir.
  • Bence de normal TV kumandası şart. Ben şu kumandayı beğendim ve almayı düşünüyorum. Küçük ve fonksiyonel.

http://www.lgextra.com/originalni-dalkovy-ovladac-akb73715601-pro-tv-lg/p/4511
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.