Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
10
Favori
116.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe 27 D 6 Y

Sosyal 30 D 6 Y

Matematik 1 D

Türkçe Banada Zor Geldi 300 Puan Yapıyor Buda Heralde..

Herkese Başarılar..
  • Bireye gidiyorum ama maltepenin denemesini olduk maltepe ygs3:
    Türkçe:36.25
    Mat:37.5
    Sosyal:27.75
    Fen:29.5
    ygs1 437 civarı yapıyor heralde..
  • Türkçe :3y
    Sos:6y
    Fen: Full
    Mat:Full

FEM 9'lu çözümlü.
  • Bune abi ya :) 1.ciler dh den çıkıyor sanırım.

nasıl bi sayısalsam, türkçe 25, matematik 22 , sosyal 5, fen 8

12. sınıf öğrencisiyim, 4 yıldır yatışdayım. Bir yerlerim tutuşunca çalışmaya başladım. Kurtarabilirmiyim size -.-
  • elime çözüm dershanelerinin son denemesi geçti.gece gece çözeyim dedim, matematikte 2 fende 1 tane üstün gerizekalılık örneği yapmışım

türkçe:37 d 3 y
    mat:38 d 2 y
    fen:36 d 4 y
    sosyal:38 d 2 y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0o__xXx__o0 -- 26 Kasım 2011; 11:49:38 >
  • Güvender deneme 1
    türkçe full
    mat full
    fen full
    sosyal 1b

nasıl sizce sosyalı sınava kadar düzeltebilir miyim beyler ?

not: sayısalcıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuspecTR -- 26 Kasım 2011; 0:17:33 >
  • Valla kimse alınmasın ama yine kafadan atan cooook oldu böyle :) gecen sene 440 larda yapan adam sınavda 360 zor aldı kendinizi kandırmanıza gerek yok gecen gördüm biriside yazmış günlük 5000 soru çözdüm diye heralde alfabeyi çözdü :)
  • bu geçen sene yaşadıklarım =>http://forum.donanimhaber.com/m_50954603/mpage_1/key_/tm.htm

inanmayabilirsiniz, isterseniz ygs-lys sonuçlarımı koyabilirim.
    gerçi ona da inanmazsınız başkasının diye, bu seneki ygs-lys'de görüşürüz desem onada aynı bahaneyle yine inanmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0o__xXx__o0 -- 26 Kasım 2011; 1:39:44 >
  • =)
  • ben genel diyorum anladın ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

Güvender deneme 1
    türkçe full
    mat full
    fen full
    sosyal 1b

şakamısın sen ?
  • quote:

Güvender deneme 1
    türkçe full
    mat full
    fen full
    sosyal 1b

kendini tatmin ettinmi?
  • @alperaltay35
    @blacktox55

İroni nedir bilir misiniz?
  • quote:

Güvender deneme 1
    türkçe full
    mat full
    fen full
    sosyal 1b

Bu güzeldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

@alperaltay35
    @blacktox55

İroni nedir bilir misiniz?

öğrenmiş oldum. :)
  • türkçe:3y ( 1 tane okuma hatası)
    sosyal:9y ( yuh be..)
    fen:2y 1b ( 33.soru eli öpülür.Elektrik sorusu eli öpülür bu soruların..)
    mat: 1y1b ( direk sorusu .. ilk defa bi mat sorusu için ne diyo lan bu ? diyip kalem oynatamadım.)

9'lu fem-2
  • türkçe:35
    mat:36,75
    sos:30
    fen:31,75
  • Yapan insanlardan abi nasıl yaptın ? Şurada eksiğim var,şu konuda bana yardımcı olur musun ? Taktiğin stratejin nasıl ? hangi sıralamada çözersin ? Kullandığın kaynak nedir ? Deneme ortasında beyin jimnastiği hafızayı açıcı göz hareketlerin var mı ? Sınavdan önce ne yersin ? Sınavdan önce kendini nasıl motive edip sınavda dikkat hatanı engellersin demek yerine,atmayın sallamayın vs. birbirimizi çekememezlik hasetlik,kıskançlık duyduğumuz sürece.Evet bizden bir halt olmaz.Sen ne yaptın lan ? Diyecek olan ergen-cahil insanlara cevabım,kendime özel strateji,not,hangi derse hangi kaynaktan çalışılır hepsi hakkında bilgi de verdim yeri geldiğinde.Bırakın bu çoluk çocuk hareketlerini.Herkes kendi işine baksın..Ancak aklınız ya sıçarken ya millete nasıl b*k atarım diye kıvranırken çalışıyor anasını satiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantala

Yapan insanlardan abi nasıl yaptın ? Şurada eksiğim var,şu konuda bana yardımcı olur musun ? Taktiğin stratejin nasıl ? hangi sıralamada çözersin ? Kullandığın kaynak nedir ? Deneme ortasında beyin jimnastiği hafızayı açıcı göz hareketlerin var mı ? Sınavdan önce ne yersin ? Sınavdan önce kendini nasıl motive edip sınavda dikkat hatanı engellersin demek yerine,atmayın sallamayın vs. birbirimizi çekememezlik hasetlik,kıskançlık duyduğumuz sürece.Evet bizden bir halt olmaz.Sen ne yaptın lan ? Diyecek olan ergen-cahil insanlara cevabım,kendime özel strateji,not,hangi derse hangi kaynaktan çalışılır hepsi hakkında bilgi de verdim yeri geldiğinde.Bırakın bu çoluk çocuk hareketlerini.Herkes kendi işine baksın..Ancak aklınız ya sıçarken ya millete nasıl b*k atarım diye kıvranırken çalışıyor anasını satiyim.

+99999999999999

• fem 11li deneme 7.

mat ful
    fen 1 boş
    türkçe full
    sosyal 1 y
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.