Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe:25 net
    Mat:21 net
    Fen:11 net
    Sosyal:25 net

Allah sonumu hayretsin
  • Resmen batırdım..Artık kafam nerede çözdüysem..

Fem 11li ..8.Deneme..

Türkçe : 3 yanlış
    Sosyal : 11 yanlış ( oha diyorum artık kendime..)
    MAt:1 yanlış
    Fen: 6 yanlış...

Sosyal intihar sebebi.
  • Fem ygs3
    tr 34d 6y
    sos 37d 2y
    mat 38d 1y
    fen 27d 12y
  • mat1 den nasıl bu kadar yüksek yapabiliyosunuz ya ben 3-4 soru yapsam sevinçten ağlayacak hale geliyorum
  • edit:Şimdi biri atma ziya diyecek sinirleniceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr0range -- 2 Kasım 2011; 20:02:32 >
  • Sayısalcılar nasıl bu kadar sosyal yapabiliyor anlayamıyorum valla biraz anlatsalar nasıl çalıştıklarını? 37-2 ler görüyorum maşallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Sayısalcılar nasıl bu kadar sosyal yapabiliyor anlayamıyorum valla biraz anlatsalar nasıl çalıştıklarını? 37-2 ler görüyorum maşallah..

Burda 120 soruluk sınavda 140 net yapanı gördüm ne diyorsun sen
  • Bakalım bu sene Cin Ali ne skandallar çıkartacak merak ediyorum açıkcası ÖSYM 1 Nisan şakası yapacak gibime geliyor
  • quote:

Sayısalcılar nasıl bu kadar sosyal yapabiliyor anlayamıyorum valla biraz anlatsalar nasıl çalıştıklarını? 37-2 ler görüyorum maşallah..

OKS'de 24-0 25-0 yaptık da ondan
    Temelin sağlam olması lazım çünkü YGS Sosyal'in yarısı yorum yarısı ezber. Mesela Wilson İlkeleri'nin kim nerede daha fazlaysa orada o devlet kurar ilkesi hala aklımda. Geçen çıkan soruda aynen bunu istiyordu. İlkokul hocam sağolsun iyi dinlettird dersleri.
    Biraz da ezberin olması lazım en uzun gün en kısa gün gece gündüz farkı en çok olan zaman hangi zamanlardır bunları öğren coğrafya tamam zaten.
    Atatürk'ün ilkelerini öğrenmen lazım.(Sınavdan ziyade vatana borç lan)
    Mesela yukarda bir giriş paragrafı veriyor. Bu paragraf
    devletçilik,
    laiklik,
    cumhuriyetçilik
    İlkelerinden hangisiyle ya da hangileriyle doğrudan alakalıdır gibi bir soru soruyor. Burada ilkelerin ne için yazıldığını bilmen çok önemli.

• quote:

Liseye girerken sınavda 22.67 mi o tarz bir net yapmıştım 25 soruda. Kafam basıyor galiba sosyale.
  • Dersanede LYS-1 denemesi olduk

Mat:44 D 3Y 3B
    Geo:19 D 4Y 7B

geometrime güvenip de hiç çalışmadım iyi cortladım,aldım boyumun ölçüsünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam_Türk

quote:

Burda 120 soruluk sınavda 140 net yapanı gördüm ne diyorsun sen

Bildiğim yerlerden geldi diyelim.(nadiren 30un ústúne çıkarım bu da rekordu.2011 ygsde 16netim vardı.)
    BEN sınavım iyi de olsa kötú de olsa buraya gelir aynen yazarım.
  • quote:

Sanırsam benden bahsediyorsun. Vallahi hocam ben hala istediğim sosyal netlerini yapamıyorum diyebilirim. 37-2 TÖDER için iyi de, FEM'in dershane denemesinde 32-8 yaptım. Genelde sosyalim 34-6 civarı gelir. Benim sosyal bilgim berbattı. Geçen sene oturdum çalıştım. Yani havadan gelmiyor netler. Daha da çalışmam lazım, kendimi hala yetersiz hissediyorum. Belki diyeceksin Allahtan belanı mı istiyorsun, neyine yetmiyor dersen. Hedeflerim doğrultusuna haraket etmek zorundayım. Mümkün olduğu kadar az fire vermem gerekiyor. Ayrıca mezuna kaldım, mezunun hakkını vermem lazım.
  • Fem 11li deneme,deneme 1
    türkçe 4y
    sosyal 5y
    mat 2y
    fen 6y

........
    Puan hesaplamasını hangi siteden yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

Fem 11li deneme,deneme 1
    türkçe 4y
    sosyal 5y
    mat 2y
    fen 6y

........
    Puan hesaplamasını hangi siteden yapıyorsunuz?

ben açının sitesinden yapıyorum.
  • en son denemede feni batırdım diğerleri tr 35 sos 30 mat 37.5 fen 22. feni düzeltmek için uğraşıyorum. 35 civarı yapanlar neler yapmam gerekir tavsiyeleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Sanırsam benden bahsediyorsun. Vallahi hocam ben hala istediğim sosyal netlerini yapamıyorum diyebilirim. 37-2 TÖDER için iyi de, FEM'in dershane denemesinde 32-8 yaptım. Genelde sosyalim 34-6 civarı gelir. Benim sosyal bilgim berbattı. Geçen sene oturdum çalıştım. Yani havadan gelmiyor netler. Daha da çalışmam lazım, kendimi hala yetersiz hissediyorum. Belki diyeceksin Allahtan belanı mı istiyorsun, neyine yetmiyor dersen. Hedeflerim doğrultusuna haraket etmek zorundayım. Mümkün olduğu kadar az fire vermem gerekiyor. Ayrıca mezuna kaldım, mezunun hakkını vermem lazım.

Aynen dediğin gibi dostum sosyalden fire vermemek gerekiyor.Benim tarihim fena sayılmazdı ama denemelerde 5-6y dan aşağı gelmemeye başladı bi de coğrafyada yerşekilleri falan bilmiyorum çalışmam gerek...

• FEM-YGS 1

Türkçe 26,25
    Matematik 26
    Sos 28
  • en son denemem, tr 40 sos 30 mat 33 fen 28
  • Töder ( Türkiye Geneli)

T=30.75
    S=29
    M=27
    F=26
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.