Şimdi Ara

2012 otomatik mi 2013 model mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Dün 2012 d4d almak icin gittim. Fakat ellerinde bazı kalmamış. Bunun yerine tiptronic vitesli comfort varmış. Aslında biraz da hesaplı bırakıyorlar. Acaba alsam tiptronic vitesten pişman olur muyum ? 2013 u beklersem çok bekler miyim? Lütfen yardım... Şimdiye kadar hiç otomatik vites kullanmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gizliozne

Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Dün 2012 d4d almak icin gittim. Fakat ellerinde bazı kalmamış. Bunun yerine tiptronic vitesli comfort varmış. Aslında biraz da hesaplı bırakıyorlar. Acaba alsam tiptronic vitesten pişman olur muyum ? 2013 u beklersem çok bekler miyim? Lütfen yardım... Şimdiye kadar hiç otomatik vites kullanmadım.

toyota yaris d4d mmt (otomatik) kullanıcısı olarak otomatik corolla dizeli tavsiye etmem
    manuel almak daha doğru bir seçim olur.
    kesinlikle alınmaz demekte yanlış olur. test edip karar vermenizde fayda var belkide
    beklentilerinizi faylazıyla karşılayacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

quote:

Orijinalden alıntı: gizliozne

Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Dün 2012 d4d almak icin gittim. Fakat ellerinde bazı kalmamış. Bunun yerine tiptronic vitesli comfort varmış. Aslında biraz da hesaplı bırakıyorlar. Acaba alsam tiptronic vitesten pişman olur muyum ? 2013 u beklersem çok bekler miyim? Lütfen yardım... Şimdiye kadar hiç otomatik vites kullanmadım.

toyota yaris d4d mmt (otomatik) kullanıcısı olarak otomatik corolla dizeli tavsiye etmem
    manuel almak daha doğru bir seçim olur.
    kesinlikle alınmaz demekte yanlış olur. test edip karar vermenizde fayda var belkide
    beklentilerinizi faylazıyla karşılayacaktır

Cevabınız için çok teşekkürler. 2012 mmt d4d aldım. Doğrusu çok memnunum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.