Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.259
Cevap
39
Favori
299.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 model 1.6 benzinli Classic sedan otomatik kullanıcısıyım. aracın üzerinde 205/55/16 orjinal lastik ve jantı mevcut. ancak biraz daha konforlu olsun die kış lastiği ni 15" jantla birlikte "Continental 195/65R15 91T TS 850 veya GOODYEAR 195/65 R15 91T UltraGrip 8 Kış Lastiği " takmak istiyorum. alacağım jant ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var. Jant ölçüleri ne olmalı ????
  • siyah araçta krom kapı kolu nasıl durur sizce?
  • Benim aracım 48binde 2012 astra h. Bende geçen hafta yağ değiştirdim. Forumda vezir üstada sordum bana bu konuda verdiği cevap aşağıdaki linkte. Bende gm 5-30 la yoluma devam ettim
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=6792166&p=408

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitirgic

Benim aracım 48binde 2012 astra h. Bende geçen hafta yağ değiştirdim. Forumda vezir üstada sordum bana bu konuda verdiği cevap aşağıdaki linkte. Bende gm 5-30 la yoluma devam ettim
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=6792166&p=408

Merhabalar 2011 astra h 1.3hb almayi dusunuyorum 40000km ilk sahibinden lastik degisimi ve 40000 bakimi yapilmamis sizce araca ne kadar vermeliyim arac beyaz boyasiz degisensiz siz kullanicisi olarak az cok piyasasini bilirsiniz diye dusundum.fikri olan arkadaslardan yardim bekliyorum tesekkurler

• Fiestateam F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,lastik 800-1000 TL bakımda orjinal parçalarla 250 TL tutuyor.Fiyat konusu tamamen göreceli dediğiniz gibi bir araca al satçı değil biniciyseniz 40-43 arası fiyata alınabilir.ne kadar ıcuza alınırsa o kadar iyi fakat malum ikinci el ve sıfır fiyatlar çok abartı durumda.

• Arkadaşlar forum cortlamış. Biraz hava katalım foruma. Geçende yazmıştım arabalarınızdan memnunmusunuz ? yakıt tüketimleriniz nasıl? lpg takanlar memnunmu ne marka taktınız? sübap yakan lpg arızası veren oldumu?lasitklerinizi değiştirdinizmi? benimde 2012 model comfort paket 36 binde brc lpg li aracım var. Genel olarak memnunum. Hadi balkalım forumu aktifleştirelim biraz millet araba forumlarında neler neler ne deneyimler paylaşıyor. Bizde çıt yok.
  • demhat85 D kullanıcısına yanıt
    2012 model 2013 çıkışlı 40bin de easytronic astrada bizde var
    aynı fiyata polo nun en boş olanı vardı astra mantıklı geldi aldık
    bi problemi yok memnunuz lpg konusunda kararsızız servis zavolli yi önermişti
    forumlarda bakıyorum ustası iyi olduktan sonra hepsi aynı yazmışlar şuan benzinde 6 7 lt arası yakıyor
    siz lpg yi taktıralı ne kadar oldu hiç sorun verdimi ve ne kadar yakıyor ?
    3 senedir üstünde 4 mevsim lastikler duruyor kışın çok fazla kullanılmadığından değiştiremedik aracın taksidide yeni bitti bu ara lastik almayı düşünüyoruz
  • Arkadaslar 2012 model 1.3 astra h essentia confor paket arac buldum 23000km de ilk sahibinden hasar kayitsiz orjinal 39000 tl fiyat isteniyor renk siyah fiyat cok uygun geldi yarin baktirip kaporo vermeyi dusunuyorum kullanan arkadaslardan fitatla ilgili yorum alabilir miyim?

• Fiestateam F kullanıcısına yanıt
    Fiyat normal değil kesin bir Problem var hocam, ben aynı aracı kullanıyorum 76 binde 43 ten aşağı vermem kazasız aracım

• arkadaşlar hangi marka benzini kullanıyorsunuz?

ben shell 95 oktan kullanıyorum. kış şartlarında bir depo benzin ile 600 km görmüyorum. sizde durum nedir?
  • Arkadaşlar 2012 classic comfort var bende. Kontağı çevirdiğimde bir hırıltı geliyor ve bir saniye falan devam ediyor. Neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: INOVASYON

arkadaşlar hangi marka benzini kullanıyorsunuz?

ben shell 95 oktan kullanıyorum. kış şartlarında bir depo benzin ile 600 km görmüyorum. sizde durum nedir?

580-620 arası değişiyor bende. İstanbulda kullanıyorum. Eski tip benzinli motoru olan arabaya gore memnunum. Eski otomatik corollam ile 320 km falan gidebilirdim.

Benim sıkintim su ozellikle 1 hafta falan kullanmadığımda motor cok kararsiz calisiyor. 1200 devir-400 devir arası oynuyor araba zangir zangir titreyip stop ediyor. Mayista bir kere yapti o bayagi vahim bir sekildeydi, bir de gecen hafta yapti ama stop etmedi kendi kendine toparladi...

• Selamlar

Bu yaz bende ilk araba tercihimi Astra'dan yana kullandım.

Aracımı 2012 model HB konfor paketli beyaz renk benzinli ve tüplü olarak satın aldım.

Başlığı da görünce takip etmekte fayda gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nzbrt -- 29 Aralık 2015; 16:02:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

quote:

580-620 arası değişiyor bende. İstanbulda kullanıyorum. Eski tip benzinli motoru olan arabaya gore memnunum. Eski otomatik corollam ile 320 km falan gidebilirdim.

Benim sıkintim su ozellikle 1 hafta falan kullanmadığımda motor cok kararsiz calisiyor. 1200 devir-400 devir arası oynuyor araba zangir zangir titreyip stop ediyor. Mayista bir kere yapti o bayagi vahim bir sekildeydi, bir de gecen hafta yapti ama stop etmedi kendi kendine toparladi...

hangi benzini kullanıyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

Shell kullaniyorum, benzinin adini unuttum da tasarruflu oldugunu iddia ettikleri benzin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Shell kullaniyorum, benzinin adini unuttum da tasarruflu oldugunu iddia ettikleri benzin.

bende shell 95 oktan kullanıyorum ama şimdi total e geçtim.

total daha uzun gidiyor diyorlar. Ben menzil uzunluğunda pek bir fark göremedim. total çok az bir farkla daha uzun gidiyor gibi.

Performans ise çok az bir farkla shell önde gibi. ama dediğim gibi kayda değer fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INOVASYON -- 30 Aralık 2015; 22:11:51 >

• INOVASYON kullanıcısına yanıt
    Zaten total o kadar az yerde bulunuyor ki istasyona gidene kadar o menzil farkını da kapatır

Bence piyasadaki en kaliteli benzin BP nin benzini ancak hiç tasarruflu değil. Fakat performans ve motor sesi hissedilebilir derecede iyileşiyor. Eski arabam corollada yakıt farkları çok daha belirgindi, astrada o kadar belirgin değil en azından motor sesi olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 31 Aralık 2015; 12:57:54 >
  • Bende 1.3 cdti 2012 astra h sedan confor var. Ankara şehir içi 7 lt/100 km yakıt tüketimi var. Biraz basarak da kullanıyorum uygun yerlerde. Yakıt tüketimi nasıl? Düşürmek için önerileriniz nelerdir?

• hknky H kullanıcısına yanıt
    Basmamak.

• jvcjvc kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Hatta daha az yakan öneri binmemek. Araba sahibi olmamak. Ama ben hız/devir/vites kombinasyonu için sormuştum.

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.