Şimdi Ara

2012 cruz sport plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta yazdığım aracı almayı düşünüyorum. Izmir opel bayisinde 700 km de bir araç mevcut, fiyati 42500 arac test araci degilmis. Satis temsilcisi bizim is yerinde kullandigimiz bir arac eger test araci olsaydi 10000 km civarinda olurdu dedi neyse donanim olarak bana yeterli geldi seklini de begendim ancak aklimda bazi soru isaretleri var cevaplarsaniz sevinirim.
    - aracin kronik sorunu varmi
    -yalitimi nasil suspansiyonlari nasil ( yoldaki darbeleri emerken seslimi yada sessizmi sertmi gibi)
    -malzeme kalitesi ortada bir astra kadar degil bolca sert plastik var trim sesleri nasil cok ses varmi icerde
    Bunlar gibi kullanicinin dikkat ettigi konulari merak ediyorum aracin eksileri nelerdir bu para verilirmi sizce, lutfen baska arac onermeyin ici genis sedan yuksek model bir arac istiyorum bu yuzden ilgimi cekti acikcasi. Araci lpg de kullanicam proglem cikarirmi. Aklima gelenler bunlar sizlerde yorum yapip bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim. Bu arada forum kurallarina hakim degilim yanlis birseyler yazdiysam affola mobilden yaziyorum biraz zor oldu simdiden tesekkurler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.