Şimdi Ara

2012 corsa yanik kokusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, dun cok dik bir yokustan geri geri ciktim el freni kullanarak. 2012 1.2 motor ve 7 bin km de ki aracimdan yanik kokulari gelmeye basladi. Bir gun gecmesine ragmen hala geliyor, fani actigim zaman iceriye de geliyor. Bir de motor dan ıslık sesi gibi bir ses gelmeye basladi. Ne olmus olabilir sizce?

• Aracınız manuel vitesmi easytronic mi ? Çok dik yokuşları geri çıkmanızı önermem baskı balata zorlanmıştır gelen onun kokusudur.
  • Manuel vites araba. Evet bende baski balata galiba zorlanan.
  • bu gun dikkat ettim tekrar, ıslık sesi gibi bir ses geliyor arabadan. 2000 deviri geçtikten sonra ses kesiliyor. Yanık kokusundan sonra bu ses çıkmaya başladı araçtan. Başka birşeyler daha mı oldu acaba arabaya?
  • Hele bir de klima açıksa hiç şansınız yok. Benim Antalya'da başıma geldi. 2.0 Vectra klima açıkken dik yokuşta geri gitmek zorunda kaldım. Araba resmen bayıldı ve debriyaj balatasını yaktı. Geri vites dişli oranı 1. vites gibi olmadığından fazla zorlanmaya gelmiyor. Fazla hasar görmediyse zamanla kendini biraz onarır ama gene de baktırmakta fayda var.Geçmiş olsun.
  • Yanmissa bir suru masraf simdi. Ses de var ustune neyin sesi ise artik. 5 aylik araba alti ustu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.