Şimdi Ara

2012 BMW 6 Series Convertible (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

baslandi bile..

bence aracı hardtop yapsalar daha güzel.nedense softtop araçları sevemiyorum

bende hardtoplardan nefret ediyorum... tam gerizekalı işi.. 2-3 sene önce, yazın ortasında önümde giden hardtoplı ama tavanı tepesinde olmayan E46 M3'ün aniden bastıran yağmur altında nasıl ıslanmiş köpek yavrusu gibi kaldığını gözlerimle gördüm.. allahtan herif bagajda "sanırım bu durumlar için" branda taşıyormuş.. hemen sağ çekti, bagajdan brandayı aldı, örttü fln derken zemindeki halıya kdr sırılsıklam olmuştu araba.. adamın bütün bunlardan sonra güneş gözlüğü, cep telefonu, sigara paketini de brandayı aralayıp koltuğa atması ve yağmurun altında sıçana dönmesi ayrı komediydi...

hardtop = fail!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

quote:

baslandi bile..

bence aracı hardtop yapsalar daha güzel.nedense softtop araçları sevemiyorum

bende hardtoplardan nefret ediyorum... tam gerizekalı işi.. 2-3 sene önce, yazın ortasında önümde giden hardtoplı ama tavanı tepesinde olmayan E46 M3'ün aniden bastıran yağmur altında nasıl ıslanmiş köpek yavrusu gibi kaldığını gözlerimle gördüm.. allahtan herif bagajda "sanırım bu durumlar için" branda taşıyormuş.. hemen sağ çekti, bagajdan brandayı aldı, örttü fln derken zemindeki halıya kdr sırılsıklam olmuştu araba.. adamın bütün bunlardan sonra güneş gözlüğü, cep telefonu, sigara paketini de brandayı aralayıp koltuğa atması ve yağmurun altında sıçana dönmesi ayrı komediydi...

hardtop = fail!

o konuda haklısın.benim bahsettiğim elektrikli olan hardtop.birde takıp çıkarılan tavanlar var.softtopu sevmememin iki nedeni var.kötü niyetli kişiler çok arabaya zarar verebilirler.ikinci ve benim için en önemli neden hardtoptaki arabanın çizgisi softtopa göre daha oturaklı.örneğin audi rR yada tt için coupe forumundaki çizgiler (tavanın üst çizgisi ve yandan araca nakınca camın üstündeki görsellik) araç softtop olunca aynı olmuyor.aracın tipi değişiyor resmen

• Hardtop çok daha kaliteli duruyor.
  • coupesi daha şık duruyor. eskisindede yenisindede.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.