Şimdi Ara

2012 Astra'mı Sattım Yeni Araç İçin Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba 2012 Model Edition / Active Select Hakim Gri 45.000 km'de Yeni kasa Astra olan aracımı sattım.

Aracı 43.000 e aldım + 15.000'de 1500 TL'ye BRC LPG taktırdım. Aracı annem'de kullandığı için istanbul içinde ciddi bir carpma vurma yok sadece ufak tefek park esnasında sürtmeler oldu ve boyattırmadım satıcağım için alıcak kişi yaptırsın görsün içi rahat olsun 43.000 istedim zaten aracın temiz kazasız olduğunu bilen bi aile dostumuza sattım.

Şimdi. Alıcağım araçtan beklentilerim ;

En fazla 6 yaşında olucak.
    Otomatik olucak.
    23k-36k fiyat aralığında olucak.
    Mümkün mertebe yakıtı koklasın Dizel az km. araclar öncelikli tercihim.
    Sağlam olsun araca binicek kişi annem öle kağıt araba istemiyoruz astradan sonra.
    Polo hoşuma gidiyo ama sınıfındaki diğer araçlar pek hoşuma gitmiyor. Genede diğer araçlar değerlendirilir.
    Sunroof,bi-xenon vb. full donanım istiyorum.

Belki cok beklentim olabilir o fiyat aralığından ben bakıyorum netten ama burdaki arkadaslar benden daha bilgililer bu konuda fikir ve önerileriniz benim için çok önemlidir.

İlgi ve Alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mol3v -- 28 Mart 2014; 22:09:14 >

• alt yapısı hemen hemen astra ile aynı olan bravo/guılietta/delta f/p olarak iyiler.
  • echomaniac E kullanıcısına yanıt
    30-33.000 Tl ye Dizel gulietta bulabilirsem ne ala :)... Bravo ve Delta pek hosuma gitmiyo ama önerin için teşekkür ederim paşam.
  • up..
  • Citroen c4 dizel otomatikleri tavsiye ederim. Yakiti zaten ortada. Fiyatida uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Bravo öneririm o fiyatlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.