Şimdi Ara

2012-13-14 Audi A5 mı 2020 peujeot 3008 mi?(400.000₺)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar farklı tipte araçlar ama biri 0 biri 7 8 yaşında araç bütçe max 400k sizce mantiklisi nedir?

• 10 yıllık araçta olası arıza, sorun vs yaşama şansınızı göz önünde bulundurun derim.

Premium araçlara genellikle ilk sahibi biniyor ondan sonraki sahiplerine araç biniyor derler...

• Gönül A5 mantık 3008 diyor

A5 her halükarda daha kaliteli bir araç olmaya devam edecek ama artık yavaş yavaş ağır bakımları, masrafları, yürütme maliyetleri artmaya başlayacak. Sıfır araçta bunlar olmayacak diye bir şey yok ama sıfır her zaman sıfırdır.

Zamanım, enerjim ve param olursa yürütme masrafları için Audi alırdım. Kafam nispeten daha rahat olsun dersem 3008.

İlerde de muhtemelen A5 daha çok değer kaybedecektir. Nispeten az tutulan bir sınıfta yaşlı bir premium göz korkutabilir
  • Hiç düşünmeden tertemiz sıfır 3008 alın derim
  • 3008 yerine C5 aircross tavsiye ederim çok daha kullanışlı ve geniş araç.bunun dışında 508 yada arteon da olabilir A5 in yerine hocam.tabi biraz daha bütçeyi arttırmak gerekebilir.o yaştaki Audi kesinlikle çok sorun cikarcaktir.hem dizel hemde benzinli motorları çok çok sorunlu vw grubunun o senelerdeki hocam emin ol.tfsi Lee yağ yakma karıyla, TDI lar egr turbo pompa arizalariyla meşhur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaViTz -- 27 Şubat 2021; 18:41:30 >
  • Neden 3008? Ben de A5 ile sifir 508 arasinda kalmistim ve 508 ‘e karar verdim.
  • Csb
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

3008 yerine C5 aircross tavsiye ederim çok daha kullanışlı ve geniş araç.bunun dışında 508 yada arteon da olabilir A5 in yerine hocam.tabi biraz daha bütçeyi arttırmak gerekebilir.o yaştaki Audi kesinlikle çok sorun cikarcaktir.hem dizel hemde benzinli motorları çok çok sorunlu vw grubunun o senelerdeki hocam emin ol.tfsi Lee yağ yakma karıyla, TDI lar egr turbo pompa arizalariyla meşhur...

Aircross ta iyide hocam ben peugeot'un iç ve dış tasarımına vuruldum ondan citroen düşünmüyorum. 0 almak daha mantıklı gibi diğer seçenekleri eleyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksahin00

Neden 3008? Ben de A5 ile sifir 508 arasinda kalmistim ve 508 ‘e karar verdim.

Hocam 508, 500k ama a5 350-400k arası ve audi alman kalitesi. Yaş fazla sadece o da bi sorun tabii. Birde 508 dediğim gibi bütçenin 100k üstünde

• AreYouReady2Die kullanıcısına yanıt

Ben alali bir kac ay oluyor tabi 2. elde piyasa geriye gitti. 2015 model a3 sahibiydim ki piyasa durgunlugundan satamadim, hala a3 'de duruyor. 3 serisi 40.yil, a4 ve a5 baktim benzer butce ile inanin hic icime sinen bir ikinci el bulamadim. Ilanlar da yapilan guzellemeler, araclari gorunce hep bos cikti. Ayni sekilde hic aklimda yokken ki hayatta fransiz almam diyordum, simdiye kadar da hep alman arabalari kullandim. 508 'i gorunce cok begendim ve aldim. 508 'i henuz yeteri kadar tecrube edemedim, biraz zaman gecmesi gerekiyor fakat ilk izlenimlerim gayet olumlu. Butce olarakta ikinci el araclarin cikartabilecegi sorunlari dusunursek bence sifir arac icin biraz daha arttirabilirsiniz.

• Foruma sorarsan git 3 tane Egea al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.