Şimdi Ara

2012 1.2 Punto POP & 2010 i20 1.2 Team?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yetişkin + 1 çocuk kullanacağımız arac için..

2012 1.2 punto pop 35000 km 69 bg 23000 TL
    2010 1.2 i20 team 53000 km 78 bg 24000 TL

her ikisinde de 1-2 lokal boya var minik..

Siz olsaydınız arasında hangisini tercih ederdiniz ve yakıt tüketimleri ve 2 yıl sonra ikinci el durumu nasıl olur?

• Puntonun ikinci eli iyidir arti kolay kolay sorun cikarmaz(dizelini bir sene kullandim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i20 nin garantisi devam ediyor
  • Km, yas, fiyat olarak zaten iki secenek arasinda punto onde, arac olarak da hem tarz, hem yakit ikinci el olarak punto yine onde, garanti olayina gelirsek 5 yil garantisi var ama fiatin bir cok ilde cok iyi ozel servisi var, uygun fiyatli parcalarla sikinti olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Km, yas, fiyat olarak zaten iki secenek arasinda punto onde, arac olarak da hem tarz, hem yakit ikinci el olarak punto yine onde, garanti olayina gelirsek 5 yil garantisi var ama fiatin bir cok ilde cok iyi ozel servisi var, uygun fiyatli parcalarla sikinti olmaz.

peki pop =>69 beygir i20 =>78 beygir

çekiş gücü konusunda fikriniz var mı..
  • Punto pop her türlü işinizi götürür ve zarar ettirmez.

• ben aslında 1.3 mj dynamic arıyordum ama fiyat, km vs olarak bunları denk gördüğümden ikisini karşılaştırmak istedim.

punto pop 2012 ile 1.3 mj dynamic 2008-2010 arasında yakıt ve donanım,iç görsellik olarak dynamicten vazgeçmeye değer mi onu da merak ediyorum..sonuçta pop da 2012 yani 2-3 yaş daha genç..
  • Punto alıcaksanız 1.3mjet alın benziliye geçince oklar i20'yi gösteriyor.İ20 Puntodan daha kaliteli daha sorunsuz ve tok bir araç + olarak birde servis hizmeti olarak Hyundai en iyi markalardan biri.İ20
  • hyundainin sütçü beygiri olduğunu hesaba katarsak, 2 araç da şehiriçi kullanımına uygun. Uzun yolda problem yaratabilirler. Sollamalarda sorun olabilir.
    2 araçtan birini seç deseniz punto seçerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.