Şimdi Ara

2011 lancer invite aşağıdaki şartlarla alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir araç baktım. 2011 lancer invite 46000 km
    Ancak hasar sorgulamada 3 adet hasar kaydı çıkmakta:
    Çarpma 1500 tl, çarpma 660 tl, çarpma 6.800 tl (yıl 2011)
    Satıcı arka bagaj kapağının değiştiğini ve çamurluk boyalı olduğunu söyledi.
    fiyat: 36000...
    Bu şartlarla bu araç sizce alınır mı? 6.800 tl'lik hasar yalnızca bagaj kapağından kaynaklanabilir mi?

• SyntaxError kullanıcısına yanıt
    Aynı araç bende var, 45700 Km.de. benimki sunroof lu ve ben ilk sahibiyim. Her yıl Ziebart koruma yaptırıyorum. Sadece alırken bayiinin hediye ettiği marşpiyelin sağ taraftakini kırdım, yerdeki mantara sürttüm. Onu da ufak hasardan yenilettim, 450 TL. gibi bir hasar kaydı var, o kadar. Ben bu şartlarda 50.000 TL desem yeri var demek ki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: redstorm

Aynı araç bende var, 45700 Km.de. benimki sunroof lu ve ben ilk sahibiyim. Her yıl Ziebart koruma yaptırıyorum. Sadece alırken bayiinin hediye ettiği marşpiyelin sağ taraftakini kırdım, yerdeki mantara sürttüm. Onu da ufak hasardan yenilettim, 450 TL. gibi bir hasar kaydı var, o kadar. Ben bu şartlarda 50.000 TL desem yeri var demek ki!

Hocam bu sunroof olayi nasil oluyor ya.100 araca baktiysam 1inde sunroof var.Ozel siparis ya da sonradan falan mi yaptirdiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinali sadece 2011'lere özel diye biliyorum, benimki de orijinal. Ondan önceki ya da sonrakilerde yok. Tabii tüm 2011'lerde de olmayınca piyasada epey az bulunuyor. Sonradan yapılan var mı bilmiyorum.
  • O araba ağır hasar görmüş ederi en fazla 30 bin olur bence alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castraelectro -- 1 Ağustos 2014; 0:52:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.