Şimdi Ara

2011 Hyundai Sonata'da talihsiz üretim hatası. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
6.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sfzb67

Bu tür hatalar her otomobil üreticisi firmada olur oluyor da zaten önemli olan çözümü getirmek.Kaldıki çok hızlı büyüyen Hyundai için bu sorunu çok görmüyorum üstesinden geleceklerdir...

Aynen.
  • Vay arkadaş DH forumu neymiş böyle.. Bütün büyük markaların sahiplerinin oğulları bu foruma takılıyor.. Tartışmadaki hararete bakın hele..

Almandan banane, koreliden sanane.. Sen git onu al, ben bunu alayım.. Tüketim malı bunlar ya, aşık olmayı bırakın şu demir yığınlarına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9997

tamamen sacmalık ve aslı olmayan bir konu. bu arac satış rekoru kırdı böyle bir olay olsa bütün dünya duyardı ve şimdiye kadar birtek sen ve 3 kişi diyor. bunlarla gelmeyen hyundai böyle sacmakonuyla kötüleyemezsin daha 2 gündür profilin var her mesajında hyundai ı kötülüyorsun. git profilindeki markanın kronik sorunlarıyla ilgilen hyundai ile degil

http://www.google.com.tr/#q=2011+sonata+pulls+left&hl=tr&safe=off&prmd=ivnsfd&ei=06v7TdLCDI238QOh75mqCQ&start=0&sa=N&fp=557087466863aca8&biw=1787&bih=861

yaklaşık 4.110.000 sonuç.

sadece ilk 5-6 sayfaya baktım, gerisine bakma ihtiyacı duymadım.

demek ki bütün dünyanın duyabildiği bir şey buralarda duyulamamış olabilir diyorum.

tabi olaylara hangi gözle bakıldığına bağlı dostum...

/>

• Bmw issue, yaz bakalım kaç sayfa çıkacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Bmw issue, yaz bakalım kaç sayfa çıkacak?

marka gibi genel değil, model ve model yılı bazında, hatta ve hatta 2011 yılında üretilmiş bir araçtan bahsediyoruz.

bir insanın nefes alması gibi bir şey bir otomobilin düz gitmesi. zarurui, elzem.
  • 3 iletiden sonra kavga çıkmıyormu bayılıyorum,insanlarımızın aidiyet ,kimlik problemi var galiba , ister mercedes olsun,ister toyota,ister hyundai bir insan nasıl bu kadar bağlanır bu oyuncak tenekelere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 17 Haziran 2011; 23:45:06 >
  • O marka güzel, bu marka çirkin, fransızlardan kaçın, korelilerden uzaklaşın, alınırsa alman arabası alınır muhabbetlerini geçmemiz lazım... Konuda okunacak 1-2 mesaj var, gerisi tamamen çekişme...
  • Linkleri inceleyip üreticinin sorun karşısında takınacağı tutumu takip etmek lazım.
  • hyundainin aceleye gelmiş bir otomobil projesiyle daha karşı karşıyayız.

sen prototiplerini baştan aşağı test etmeden seri üretime geçersen,olacağı budur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuryazargezer

hyundainin aceleye gelmiş bir otomobil projesiyle daha karşı karşıyayız.

sen prototiplerini baştan aşağı test etmeden seri üretime geçersen,olacağı budur...

adamlar prototip düz gidiyor mu diye bile bakmamışlar
  • adamlar hatayı hatayla düzeltmeye çalışıyorlar...
  • Eski VW ve yeni bir Kia sahibi olarak açık söyleyim:Koreli araba asla alınmaz hatta uzakdoğulu araba alınmamalkı! Almandan şaşmayacaksın!
  • hundayi övülüyor ama....
  • sola çeken arabaya ne güzel işte kendi kendine solluyor diyebilen zihniyet över tabi ki.
  • Okuyunca aklıma şu söz geldi."Delinin biri kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış" Şimdi bir Sonata sahibi olarak bu konuyu açmadan önce aynı kişi bu konuyu durduk yere elantra başlığı altında hiç alakası yokken gündeme getirdi haliyle merak ettim kendisine özelden sordum nasıl bir problem nedir ne değildir ve bilgi edineyim bizimde sonatamız var amacıyla sordum ancak hala bir cevap gelmedi ancak yoldan döndüğümde böyle bir konu karşıladı beni şimdi ne alaka diye sordum kendime ve şu anlamı çıkardım eğer bu başlık açılırken bilgi paylaşımı vs gib temiz niyetle açılsaydı bu kişi bana Pm den dönerdi.Ancak öyle düşünüyorum ki bu bir marka fanatikliğidir daha sonatanın koltuğuna oturmamış bir kişinin yıllanmış ve yüksek ihtimalle halledilmiş bir sorunu(halledilmese idi daha 1 yıllık olmasına rağmen yarım milyon adeti zorlayamazdı) gündeme taşıması bana hiç iyi niyetli gelmiyor.Buraya kadar objektif bakış açımı yansıttım şimdi ise kullanıcı olarak içimden şunlar geliyor Sonata kullanıyorum rüzgarda karda buzun üstünde yüksek hızları bu araba ile çok yaptım 200 lü hızlarda bile o kadar sakin bir sürüş sergilediğini defalarca test ettim ama sağa sola çektiğini hatırlamıyorum ancak eğer mesele bir tarafa çekmekse eski aracımdan passattan bolca bilgi verebilirim ancak karalamak gibi bir şahsiyete sahip değilim.Yoksa bırakın düz gitmemeyi arabayı taşıyan dört temel unsur olan tekerlekleri kopma tehlikesi yaşayan jettalardan çokça bahsederdim sürekli servis ve sanayi arasında mekik dokutan passatımdan çok bahsederdim hemde özellikle bu sorunlu yürüyen aksamından ama ilk kez burda bu kadar yazıyorum çünkü ömründe belkide hiç alamayacağı hatta binemeyeceği bir aracın böyle bir problemi neden böylelerini bu kadar rahatsız eder anlamıyorum kaldı ki araba daha bize gelmedi bile bırakın amerikalılar araplar düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonatave6 -- 21 Haziran 2011; 1:07:40 >

• walla doğruluk payı varsa çok fena bir topik bu dünya tarihine geçer
  • gerçekten de doğruluk payı varmış walla hayret ettim, NHTSA soruşturma başlatmış demmek ki çok fazla şikayet geldi şimdiden....

http://usnews.rankingsandreviews.com/cars-trucks/daily-news/100901-NHTSA-Investigating-2011-Hyundai-Sonata-for-Steering-Issues/
  • selam arkadaşlar 2011 Hundai, i 20 sıfır araba aldım 2000 km olmadı daha 3 serverise götürdüm tamir edemediler.
    Arabada şöyle bi sorun var geri geri giderken vitesten atıyor 3 servisteki yetkili kişiler 2011 Hundai, i 20 ler böyle öretilmiş vites kendini korumaya alıyomuş bana cok saçma geldi bu konuda ne yapabılırım nasıl ilerlemem lazım bana biri yardımcı olabılırmı?
    Araba 1700km de suan şimdiden teşekkur ederım

• quote:

Orijinalden alıntı: RBdriftking

quote:

Orijinalden alıntı: radik

dostum tüm uzakdoğu arabalarından ne hayır beklenir ki zaten?

DH Ahalisi duymasın Hyundai 'yi Mercedes;BMW gibi marka olarak gördükleri için kıyamet kopabilir

Sanki avrupa arabalar çok iyi evet hyundai bir bmw bir mercedes gibi ha benim hyundai arabam yok ama görünen köy klavuz istemiyor birçok avrupa arabadan da kalitelidir hyundai zaten öyle olmasaydı bugün amerika yolların da göremezdiniz bu aracı, amerika da belirli bir kalite ve güvenlik düzeyin de olmayan arabalar bu ülkeye giriş yapamıyor bu yüzden abd yapımlı filmlere bir bakın toyota, honda, hyunda markaları sık sık görebilirsiniz ama buna rağmen bir renault bir peugout bir fiat göremezsiniz...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.