Şimdi Ara

2011 CHEVROLET AVEO (TARTISILMAZ) FARKIYLA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
58.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 AVEO FAZLA SÖZE GEREK YOK ...ÇOK CAN YAKACAK BU ARABA...DİZEL VERSİYONUYLA GELMESI BEKLENİYOR.

• Dizeli gelsin bir de fiyat eskisi gibi olsun iş yapar. Ama tutar 35 lira isterler.
  • Fiyatı 21 OLSUN DİZELİ 27 28 OLSUN TUTULUR
  • yeni chevy spark ların fiyatları 24-27.000 arasında değişecek ki aveo lar da 26.000 fln başlayıp 30.000 civarı olur boyutları da biraz daha büyür
  • Emin Olun 24 27 fiyat aralığına bakma sparkların 21 YTL KAMPANYALI FİYATLA SATARLAR ONLARI...AVEOLARDA 26DAN BAŞLASA 24 E SATARLAR
  • Fiyat aralığı 20-27 aralığında olursa tutulur hele dizeli olursa düşünemiyorum
  • dış tasarımı neye benziyor anlamak imkansız ama gösterge tablosunun yapısı/şekli spark ile benzesiyor iç tasarım fena degil dış tasarım nasıl olur bakacagz bir de boyutları mevcut aveo hb e göre daha büyümüs gibi geldi bana. dizeli gelse diyoruz da arkadaslar var mı böyle bir plan hangi dizel gelecek astrada kullanılan 1.3 cdti mı ? yani sadece temenni mi yoksa bizim dizeli gelse sözlerimiz?
    aveo da degisirse geriye bir tek lacetti kalıyor onda bir degisiklik yok mu? yoksa tamamıyle mi satıstan kalkacak?
  • Arkadaşlar Chevrolet in sitesine girin ''Gelecek Yeni Otomobillerimiz''i bulun oradaki Beat benziyor belki o dur
  • Umarım Euro ncap 5 yıldız alır bu araç.
  • evet beat gelecek hatta subat ayında yeni spark olarak. ama yeni aveo hangisi olur veya bunlardan biri mi olur bilemem iclerinde yeni aveo olabilecek bir model yok gb. yalnız su mini suv görünümlü trax ı getirseler güzel olur bu aralar kübik araclara takmıs durumdayım.
    quote:

Orijinalden alıntı: M.EREN

Arkadaşlar Chevrolet in sitesine girin ''Gelecek Yeni Otomobillerimiz''i bulun oradaki Beat benziyor belki o dur
  • quote:

evet beat gelecek hatta subat ayında yeni spark olarak. ama yeni aveo hangisi olur veya bunlardan biri mi olur bilemem iclerinde yeni aveo olabilecek bir model yok gb. yalnız su mini suv görünümlü trax ı getirseler güzel olur bu aralar kübik araclara takmıs durumdayım.

Herhalde öyle olacak...
  • chevrolet kendisine yapışan kötü imajı silmeyi hedefliyor en son olarak aveo kalmıştı onu da yeniliyorlar bence yeni aveo; corsa ve puntoyu katlayacak bir araba gibi gözüküyor zaten bu saatten sonra chevrolet 5 yıldız dan aşağı alan araba yapmaz zaten spark içinde esp opsiyonu gelirse o da 5 yıldızına kavuşacak bir de şu wtcc ultra çıksa var ya ilk alacak benim

• quote:

chevrolet kendisine yapışan kötü imajı silmeyi hedefliyor en son olarak aveo kalmıştı onu da yeniliyorlar bence yeni aveo; corsa ve puntoyu katlayacak bir araba gibi gözüküyor zaten bu saatten sonra chevrolet 5 yıldız dan aşağı alan araba yapmaz zaten spark içinde esp opsiyonu gelirse o da 5 yıldızına kavuşacak bir de şu wtcc ultra çıksa var ya ilk alacak benim

Almak konusuna katılmıyorum...Ama 5 yıldız alacağına inanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.EREN -- 7 Ocak 2010; 19:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: /Y.EMRE\

chevrolet kendisine yapışan kötü imajı silmeyi hedefliyor en son olarak aveo kalmıştı onu da yeniliyorlar bence yeni aveo; corsa ve puntoyu katlayacak bir araba gibi gözüküyor zaten bu saatten sonra chevrolet 5 yıldız dan aşağı alan araba yapmaz zaten spark içinde esp opsiyonu gelirse o da 5 yıldızına kavuşacak bir de şu wtcc ultra çıksa var ya ilk alacak benim

Bu yoruma tam anlamıyla katılmıyorum... Ne ye göre kötü imaj ciziyor mevcut Aveo da bilmiyorum. Güvenlikse derdimiz, 3 yıldız aldı mevcut Aveo. Ki bu piyasa standartlarıdır. Ayrıca mevcut Aveo, Captiva, Lacetti ve Epica gibi modellerden sonra gelmiştir.

Bir Chevrolet Fan'ı olarak, böyle bir yorumu görmek beni üzdü diyebilirim.

2011 Yılında gelecek Aveo'nun Punto ve Corsa gibi araçlarla kıyaslanmasını görmek istemezdim...

Karşınızda 2011 Aveo RS

Bu arabanın Corsa ile bir alakası var mı? Ben direk, Megane HB ve Auris sınıfını görüyorum bu arada...

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak DEMİRAL -- 9 Ocak 2010; 21:38:24 >

• Bir kaç resim daha...

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak DEMİRAL -- 9 Ocak 2010; 21:37:05 >

• Chevrolet artık konsept arabalarını ilgi çekmek için piyasaya sürecek...
  • 1.4 turbo vw nin tsi ine rakip olacağa benziyor
  • Çok hoş bir araba...

1.4 Ecotech Turbo motorda hem verim var, hem de ekonomi...

Yeşil Çevreler övgüyle bahsetmeye başladılar bile... Ancak, "Olamaz!" dediğim bir nokta var:

Araç ufak-kabuğuna sığmaz bir spor araba havasında bana göre...
    Buna dayanarak, RS modelinin 2 kapılı olmasını tercih ederdim. Böylece, düşük motor hacminde ilk Coupe'si ni belki Türkiye'de satışa sunardı Chevrolet...

Umut Dünyası işte...

Bu araç Türkiye'ye gelirse ve inanılmaz rakamlar çıkarmazlarsa, ortalığı yıkar geçer diyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak DEMİRAL -- 10 Ocak 2010; 2:21:32 >
  • Chevrolet Cruzeden sonra tam anlamıyla opel oldu...yeni gelen aveo da yüzde 200 5yıldız alcak testlerden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak DEMİRAL

Bu yoruma tam anlamıyla katılmıyorum... Ne ye göre kötü imaj ciziyor mevcut Aveo da bilmiyorum. Güvenlikse derdimiz, 3 yıldız aldı mevcut Aveo. Ki bu piyasa standartlarıdır. Ayrıca mevcut Aveo, Captiva, Lacetti ve Epica gibi modellerden sonra gelmiştir.

Bir Chevrolet Fan'ı olarak, böyle bir yorumu görmek beni üzdü diyebilirim.

2011 Yılında gelecek Aveo'nun Punto ve Corsa gibi araçlarla kıyaslanmasını görmek istemezdim...

Sevgili Burak Bey. Öncelikle sizinle polemiğe girmek için bunları yazmıyorum . 3 yıldız piyasa standardı bence değildir. Cruze aracımı almadan önce 2001 model Skoda fabia kullanıyordum geçen Temmuz ayında aracım perte çıktı. Bu araç 2001 model olmasına rağmen 4 yıldız almıştı ncap ten. 2001 yılı ile 2006 yılı arasındaki zamanda teste sokulan araçların en az 4 yıldız alması gerektiğini düşünüyorum. Aşağıda fotoğrafları sunuyorum. Eğri oturup doğru konuşalım. Chevrolet Daewoo'yu aldıktan sonra Cruze , Captiva , yeni Spark ve yeni Aveo ile sağlamlığını ve kalitesini perçinledi . Bunlardan önceki seriler maalesefe Daewoo nun eski modellerinin makyajlanmış halleriydi ve güvenlikle ilgili sıkıntılıydılar. Gereksiz yere marka fanatikliği yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Kaza yaptığım araçla diz boyu yükseklikte 1 karış genişliğinde beton duvara 60km hızla çarptım.

Bunlarda aveo 2006 ve fabia 2000 çarpışma test resimleri .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 10 Ocak 2010; 13:31:28 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.