Şimdi Ara

2010 yılının en dikkat çekici akıllı telefonları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
19.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akgulcemal

samsung wave bile var nexus one yok ilginç...

bence nexus one'ın olması ilginç değil google bile geri çekti telefonu.
  • en iyisi iphone4 tü bence :D
  • güzel inceleme olmuş emeğinize sağlık şu anda samsung wave kullanıyorum

öncesinde iPhone 3g kullandım fakat iphone telefonlardaki internet deneyimini hiç bir telefonda yaşamadım cebinde resmen bilgisayar taşıyorsun (internet için)her siteye hızlı erişim tüm sitelerdeki videoları anında ve hızlı bir şekilde izleme imkanı çok güzel flash muhabbeti can sıkmıyor alternatif tarayıcı aramıyorsun.bence kullanıma bağlı olarak iphone diyorum

parasını son kuruşuna kadar hak ediyor...
  • N8 i bu değerlendirmeye katmamalıydınız bence.zira bu telefon o kadarda ilgi çekmedi.multitouchu olmayan bircihazı almışlar millete kakalıyorlar..artı sorun üstüne sorun çıkartıyor.arkadaş telefonu geri verdi..ikide bir donup kalıyordu.onun yerine motorola mileston u koymalıydınız...mileston N8 den daha iyi bir cihaz üstelik bayağı bi ses getirdi.zira amerika pazarında iyibir satış rakamı elde etti.yoksa nerdeyse batacaktı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: edim_king

htc hd 2 yetim cocuğumu ?

hiç okumuyor musunuz ne yazıldıgını?2 yukarı baksan göreceksin kaan bey açıklama yapmış hd2 2009 yılında çıktı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

N8 in kamera hariç neyi güzel?? birisi açıklarsa sevinirim.(Kendi incelediğimde kamera hariç düzgün bişey bulamamıştım.)

iPhone4-Galaxy S-Desire kalıyor geriye. kaldı ki iPhone4'ün 2000TL civarındaki fiyatı ile 2 adet Galaxy S veya Desire alınabilir. BG'dan aldığım Galaxy S'im de market açık ve çatır çatır kullanabiliyorum :D çok fazla kullnamazsam(günde 2.5-4saat kadar wifi-oyun olarak kullanırsam) 2gün gidiyor şarjı :D 4" ten büyük telefon biraz fazla olucaktır. Galaxy S bile dev gibi ölçün biçin daha büyüğü elinize sığacaksa sorun yok ama gerçekten büyük :D özellikle konuşmak için kulağınıza koyarsanız fark edersiniz :))

2000 değil 1600.1600 tl'ye al bakalım 2 tane galaxy s.Gına geldi artık kim dediyse milletin kafasına kazınmış herkes tutturmuş 2000 tl 2000 tl

• number one iphone 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

N8 in kamera hariç neyi güzel?? birisi açıklarsa sevinirim.(Kendi incelediğimde kamera hariç düzgün bişey bulamamıştım.)

iPhone4-Galaxy S-Desire kalıyor geriye. kaldı ki iPhone4'ün 2000TL civarındaki fiyatı ile 2 adet Galaxy S veya Desire alınabilir. BG'dan aldığım Galaxy S'im de market açık ve çatır çatır kullanabiliyorum :D çok fazla kullnamazsam(günde 2.5-4saat kadar wifi-oyun olarak kullanırsam) 2gün gidiyor şarjı :D 4" ten büyük telefon biraz fazla olucaktır. Galaxy S bile dev gibi ölçün biçin daha büyüğü elinize sığacaksa sorun yok ama gerçekten büyük :D özellikle konuşmak için kulağınıza koyarsanız fark edersiniz :))

Yorum yazarken sallamayalım. 1600 liraya iPhone 4 bulunuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: wox

N8 i bu değerlendirmeye katmamalıydınız bence.zira bu telefon o kadarda ilgi çekmedi.multitouchu olmayan bircihazı almışlar millete kakalıyorlar..artı sorun üstüne sorun çıkartıyor.arkadaş telefonu geri verdi..ikide bir donup kalıyordu.onun yerine motorola mileston u koymalıydınız...mileston N8 den daha iyi bir cihaz üstelik bayağı bi ses getirdi.zira amerika pazarında iyibir satış rakamı elde etti.yoksa nerdeyse batacaktı...

N8'de çoklu dokunma mevcut.

Bence yılın telefonu iPhone 4 olmuştur. Aynı zamanda da yılın en iyi telefonu. Bu arada N8 Nokia için Amiral Gemisi değil. Nokia'nın Amiral Gemisi şu an itibariyle N900'dür.

• n8 de multitouch olsa bile hiç hassas değil erkanı
    iphone un yanından bile geçemiyo malasef
    bu arada galaxy S'in malzeme kalitesi kötü gibi geldi bana diğerleriyle kıyaslayınca
  • n8 bu listeye dahil edilmemeliydi milistone bu listede olmalıydı
  • http://www.chip.com.tr/galeri/2010-yilinin-en-iyi-telefonlari_2023_24.html

ehm, boş konuşmaya gerek yok kim neye ihtiyacı varsa hangısınden zevk alıyosa onu alır, ama şu dıkkatımı cektı 1650 tlye nerde Iphone var cok merak ettım :D 16gblıktan bahsedıyyosanız bilemem ki galaxy 32 gblık kartla beraber 1200-1250 tl ye mal oluyor.
  • iphone 4 hertürlü ezer. Anten sorununa rağmen. Oda olmasa ne yapardı allah bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 3 Ocak 2011; 23:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

iphone 4 hertürlü ezer. Anten sorununa rağmen. Oda olmasa ne yapardı allah bilir

anten sorunu basın tarafından abartıldı bence. Bir çok başka smartphoneda da var elle tutunca sinyal düşme problemi
  • bugun iphone 4 u inceledim thchd2 ve galaxs e gore cok kucuk fakat isletim sistemi hızı olarak olsun internetteki hızı olsun gercekten cok iyi incelikle özenerek hazırlanmıs bir telefon htc hd 2 super dir fakat 6.5 iyi gibi gorunsede uygulaması yokk galaxs s i de kullandım fakat bir i phone kalitesinde değil ben su anda htc hd 2 kullanıorum android 2.2 tel ucak gibi
  • herkezin parası yetse vermesk istese iphone alır onu alamayan galaxs yada htc desire alır benim gibiler de htc hd 2 nin buyusune kapılır alır sonrada android de cevirir
  • quote:

bugun iphone 4 u inceledim thchd2 ve galaxs e gore cok kucuk fakat isletim sistemi hızı olarak olsun internetteki hızı olsun gercekten cok iyi incelikle özenerek hazırlanmıs bir telefon htc hd 2 super dir fakat 6.5 iyi gibi gorunsede uygulaması yokk galaxs s i de kullandım fakat bir i phone kalitesinde değil ben su anda htc hd 2 kullanıorum android 2.2 tel ucak gibi

galaxy s'in internet'iyle İphone'unkını karsılastırıp Iphone'un kı ustun dıyosunuz ya şu yarım elma ınsanları nasıl etkılıyor şaşıp kalıyorum
  • elma yarim ama icraat tam puan :)
  • quote:

bugun iphone 4 u inceledim thchd2 ve galaxs e gore cok kucuk fakat isletim sistemi hızı olarak olsun internetteki hızı olsun gercekten cok iyi incelikle özenerek hazırlanmıs bir telefon htc hd 2 super dir fakat 6.5 iyi gibi gorunsede uygulaması yokk galaxs s i de kullandım fakat bir i phone kalitesinde değil ben su anda htc hd 2 kullanıorum android 2.2 tel ucak gibi

Siz gercekten dogru telefonlarami baktiniz?
    Galaxy S-Iphone4 kiyaslamasi icin youtube'da bir suru video mevcut.
    Iphone efsanesi gecti gitti artik. Ellerinde bir Apps avantajindan baska birsey kalmadi.
    GalaxyS'in iphone'dan yavas oldugunu soylemek icin telefonun gercekten sorunlu olmasi gerekiyor. Yoksa boyle bir olanak yok.

Bu arada sanirim hic noktalama isaretlerini kullanmiyorsunuz. Yalniz aradabir kullanmak sart en azindan!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurQich -- 4 Ocak 2011; 6:01:59 >

• İphone 4 ve HTC HD7 ile ilgili bütün kıyaslama videolarını izledim yabancı kaynaklı sitelerdeki kıyaslama yazılarını okudum ve almadan önce iki telefonuda kullanma şansı buldum can alıcı noktalarını belirteyim

** Görünüş = Herkesin zevki farklıdır hem iphone hem htc tasarım ile baya uğraşmışlar bence iphone 4 çok tatlı duruyor.

** İşlemci ve Ram = iphone 1ghz tek çekirdek A4 işlemci 512MB ram kullanırken, HD7 1GHz hızında Snapdragon işlemci, 576MB RAM bellek kulanıyor. İphone işletim sistemini işlemcisiyle okadar güzel optimize etmişki mükemmel bir kullanım rahatlığı sağlıyor. HD 7 için söylenecek kelime yok winphone7 yi okadar güzel kaldırmışki mükemmel seri hatta video performans testinde iphone 4 den daha güzel sonuçlar verdiğini söylüyorlar.

**Ekran=İphone 4 herkesin bilği gibi kapasitif amoled ekran kullanırken, HD7 de kapasitif LCD tercih edilmiş iki telefonu yanyana getirmediğiniz sürece görüntü farkını anlamanız çok zor gerçekten. Dokunmatik ekranları hassasiyeti eşdeğerde bunu net söyleyebilirim

**Uygulama=İphone OS için yazılmış 300.000i aşkın uygulaması mevcutken winphone 7 henüz yeni çıkmasına rağman 4500 yazılımı mevcut durumda ve microsoft, winphone 6.5 işletim sisteminden winphone 7 ye geçiş olmayacağını duyurdular. Winphone 7 microsoftun gözbebeği olarak görünüyor.

**Kamera Ses=Her iki telefonda 5 mp hd kameraya sahip fakat hd7 bu konuda biraz zayıf kalıyor diyebilirim ses açısındanda iphone 4 ün üstünlüğü var, ki olması çok doğal çünkü Appel yıllardır ipod gibi mükemmel ses kalitesine sahip ürünler üreten bir firma. Bunu hesaba katarsak HD7 gayet başarılı duruyor.

**Sonuç olarak iphone 4 ün yüksek maliyeti ve aryüzünün bir müddet sonra sıkıcı gelmesi nedeniyle tercihimi HD7 den yana kullanacağım ilerki günlerde HD7 nin ve Winphone7 nin kendini ispatlayacağından eminim.

Tarafsız olmaya özen gösterdim umarım birilerinin işine yarar bu bilgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_less -- 4 Ocak 2011; 10:23:09 >

• katılmadığım tek yer ipodun sesi 5 para etmez.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.