Şimdi Ara

2010 Model Yeni Volkswagen Transporter !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
32.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  2010 Model Yeni Volkswagen Transporter !

2010 model yılı için makyajlanan Transporter hayranlarını yeni yüzü ve güçlü motorlarıyla mutlu edecek. VW Caravelle, Transporter, California ve Multivan’ın fotoğrafları ve resmi bilgileri açıklandı.

Yeni Volkswagen Transporter ‘ın yeni yüzlü 2010 modellerinin öz ızgarası, tamponu, farları ve yan aynaları değişmiş. Mevcut Golf ile far ve radyatör tasarımı benzetilen araç eski modele göre daha sportif görünüyor. İç mekan da ise modernize edilmiş ve VW Golf’tekine benzer bir direksiyon simidi kullanılmış.

Araçların kalbindeyse 1968 cc’lik TDI motorlar bulunuyor. 1968 cc’lik TDI’ın motorun 84 HP güç / 220 Nm tork, 102 HP güç / 250 Nm tork, 140 HP güç / 340 Nm tork ve 180 HP güç / 400 Nm tork üreten versiyonları görev yapacak.

180hp’lik versiyon markanın yeni geliştirdiği çift kademeli çift turbo teknolojisiyle donatılmış. Bu sayede motor devirle birlikte değişken değerleri sunacak. Motorda ayrıca partikül filtresi standart olarak bulunacak. 7 ileri DSG şanzıman bu sınıf araçlarda ilk kez opsiyonel olarak sunulacak.

Binek versiyonlar olan Volkswagen California ve Multivan’ın tanıtımı 2009 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılacak. Volkswagen Transporter ve Caravelle’in 2009 sonunda Türkiye pazarında satışa sunulması bekleniyor.

BENCE İÇİ HARİKA AMA DIŞI ESKİSİ KADAR GÜZEL DEĞİL..

• Resmen Golf'u kes kopyala yapmışlar.Kokpit golf'un aynısı farlar golfun aynısı.Araba biraz asil olur.Vw bozdu bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATON

Resmen Golf'u kes kopyala yapmışlar.Kokpit golf'un aynısı farlar golfun aynısı.Araba biraz asil olur.Vw bozdu bu işi
    ön tasarım aynı eski caravelle gibi olmuş onun az yeni hali gibi hiç yakışmamış bence eski hali daha güzeldi en iyi yaptıkları şey dümen olmuş galiba arka tasarımı görmek lazım motorla oynamışlar biraz sonuç olarak kasa yenilendimi yenilendi bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

ön tasarım aynı eski caravelle gibi olmuş onun az yeni hali gibi hiç yakışmamış bence eski hali daha güzeldi en iyi yaptıkları şey dümen olmuş galiba arka tasarımı görmek lazım motorla oynamışlar biraz sonuç olarak kasa yenilendimi yenilendi bitti

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu olumsuz yorumlar boşuna. Golf 6 çıkmadan resimleri yayıldığında yapılan yorumların çoğu olumsuzdu 5.5 tarzı söylemler vardı ama araç şu an bayilerde yok satıyor ve fiyatı yüksek olmasına rağmen hem alıcısı hem de hayran kitlesi var. Elbette bu işler zevk meselesi beğenmeyenler de vardır mutlaka. Golf 5 insanların gözünde demode olmaya başladı bile. Aynısı transporter için de olacak çıkınca beğeni toplayacak, sınıfının yine en iyilerinden olacak ve şu anki güncel modeli gözden düşmeye başlayacak. Bu camiada yeni eskiyi öldürüyor arkadaşlar bunu kabul etmek lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: fth01

Arkadaşlar bu olumsuz yorumlar boşuna. Golf 6 çıkmadan resimleri yayıldığında yapılan yorumların çoğu olumsuzdu 5.5 tarzı söylemler vardı ama araç şu an bayilerde yok satıyor ve fiyatı yüksek olmasına rağmen hem alıcısı hem de hayran kitlesi var. Elbette bu işler zevk meselesi beğenmeyenler de vardır mutlaka. Golf 5 insanların gözünde demode olmaya başladı bile. Aynısı transporter için de olacak çıkınca beğeni toplayacak, sınıfının yine en iyilerinden olacak ve şu anki güncel modeli gözden düşmeye başlayacak. Bu camiada yeni eskiyi öldürüyor arkadaşlar bunu kabul etmek lazım...

Alıntıları Göster
    Bütün VW otoları artık Golf'den klonlanacak galiba. VW'nın ürettiği başka bir kabin,başka bir tasarım görebilecek miyiz acaba?

Yada bunları Golf Ticari ismi altında satsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: desci

Bütün VW otoları artık Golf'den klonlanacak galiba. VW'nın ürettiği başka bir kabin,başka bir tasarım görebilecek miyiz acaba?

Yada bunları Golf Ticari ismi altında satsınlar.

Alıntıları Göster
    Ne kadar taksilere ilgi duysamda içimdeki minibüs sevgisini öldüremedim . Rahatlığı ve kullanım kolaylığından olsa gerek . Bu Vw transporter da piyasanın en iyisi olacaktır . Ben çok beğendim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: timiral

Ne kadar taksilere ilgi duysamda içimdeki minibüs sevgisini öldüremedim . Rahatlığı ve kullanım kolaylığından olsa gerek . Bu Vw transporter da piyasanın en iyisi olacaktır . Ben çok beğendim .

Alıntıları Göster
    iç mekan hoş olmuş, ışıklandırmalara da bir el atmışlardır umarım.
    aynaları niçin küçülttüklerini anlayamadım, eskisi gayet kullanışlıydı.eğer sırf görüntü için yaptılarsa, yazık etmişler.
    arka stoplar caravelle gibi olmuştur inşallah.
    ön farların keskin çizgisi biraz daha yuvarlak hatlara sahip olsaymış çok güzel bir görüntü olurmuş.
    fiyatları da tahmin eder gibiyim.eğer yıl sonu gibi gelirse 35.950 ya da 36.950 gibi bir lansman fiyatı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

iç mekan hoş olmuş, ışıklandırmalara da bir el atmışlardır umarım.
    aynaları niçin küçülttüklerini anlayamadım, eskisi gayet kullanışlıydı.eğer sırf görüntü için yaptılarsa, yazık etmişler.
    arka stoplar caravelle gibi olmuştur inşallah.
    ön farların keskin çizgisi biraz daha yuvarlak hatlara sahip olsaymış çok güzel bir görüntü olurmuş.
    fiyatları da tahmin eder gibiyim.eğer yıl sonu gibi gelirse 35.950 ya da 36.950 gibi bir lansman fiyatı olur

Alıntıları Göster
    DURMAK YOK SLOGANA DEVAM: BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

DURMAK YOK SLOGANA DEVAM: BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU!!!

Alıntıları Göster
    çok güzel olmuş çok yakışmış bu araca ticari demek bence haksızlık binek arabadan tek farkı yüksekliği....

• quote:

Orijinalden alıntı: sephıa

çok güzel olmuş çok yakışmış bu araca ticari demek bence haksızlık binek arabadan tek farkı yüksekliği....

Alıntıları Göster
    Kesinlikle harika. VW 'in yeni tasarım anlayışı sade ancak şık ve etkileyici
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucel0635

Kesinlikle harika. VW 'in yeni tasarım anlayışı sade ancak şık ve etkileyici

Alıntıları Göster
    Volkswagen'in bu tasarım prensibini %100 desteklediğim düşünülmesin, makyajlanmış t5'i de bu konuda başarız buluyorum, sebeplerini lazım gelirse anlatırım ancak benim merak ettiğim şey golf 6 çıktığında forumda bu tasarımın vw'nin yüz karası olduğu en kısa zamanda makyaj yiyeceğindem emin olan bir kesim vardı. Onlar nerede?

Golf 6 tasarımını başarısız olarak nitelendirip, en kısa zamanda makyaj yiyeceği ya da yeni kasaya geçeceği fikirlerini savunan tasarımcı (!) forum halkı nerede? Her yeni gelen makyajlanmış kasa ya da yenilenmiş kasa golf 6 izleri taşıyor, suratı golf 6 ya benziyor. Bazıları çirkin oluyor t5 gibi, bazıları da polo gibi çok daha yakışıklı oluyor. Ancak golfün 6. nesil tartışmalarında söylediğim gibi, vw başarılı bir nesil geçişi yapmıştır, güzel ya da çirkin önemli nokta başarılı olmasydı, eksiksiz olarak her yeni makyajda ya da kasa geçişinde golf 6 izlerinin bulunması vw'nin de bu konuda başarı geri beslemesi alıp yoluna devam ettiğinin bir göstergesidir.

Saygılar,
    Emre GÜLER

• quote:

Orijinalden alıntı: Elrohir

Volkswagen'in bu tasarım prensibini %100 desteklediğim düşünülmesin, makyajlanmış t5'i de bu konuda başarız buluyorum, sebeplerini lazım gelirse anlatırım ancak benim merak ettiğim şey golf 6 çıktığında forumda bu tasarımın vw'nin yüz karası olduğu en kısa zamanda makyaj yiyeceğindem emin olan bir kesim vardı. Onlar nerede?

Golf 6 tasarımını başarısız olarak nitelendirip, en kısa zamanda makyaj yiyeceği ya da yeni kasaya geçeceği fikirlerini savunan tasarımcı (!) forum halkı nerede? Her yeni gelen makyajlanmış kasa ya da yenilenmiş kasa golf 6 izleri taşıyor, suratı golf 6 ya benziyor. Bazıları çirkin oluyor t5 gibi, bazıları da polo gibi çok daha yakışıklı oluyor. Ancak golfün 6. nesil tartışmalarında söylediğim gibi, vw başarılı bir nesil geçişi yapmıştır, güzel ya da çirkin önemli nokta başarılı olmasydı, eksiksiz olarak her yeni makyajda ya da kasa geçişinde golf 6 izlerinin bulunması vw'nin de bu konuda başarı geri beslemesi alıp yoluna devam ettiğinin bir göstergesidir.

Saygılar,
    Emre GÜLER

Alıntıları Göster
    ben vıtosevenlerdenım ama guzel olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazır -- 31 Ağustos 2009; 1:57:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nazır

ben vıtosevenlerdenım ama guzel olmus

Alıntıları Göster
    180 hp 7 ileri dsg akıllara zarar bişey yaa
  • spor ve hoş olmş interior süper olmş
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniaq_qs

spor ve hoş olmş interior süper olmş

interior haulinde olum :))))))
    kokpit dicen kokpit
  • anlayamıyorum bu aracın neyini beğeniyorsunuz herşeyi kopya. guncel kasanın ön farlarını çıkarıp golfun farını takmışlar.iç tasarım desen golfun aynısı. ARABA dediğin farklı olur.Vw nin bu politikasına gıcık oluyorum hepsine ayrı dizayn yap kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATON

anlayamıyorum bu aracın neyini beğeniyorsunuz herşeyi kopya. guncel kasanın ön farlarını çıkarıp golfun farını takmışlar.iç tasarım desen golfun aynısı. ARABA dediğin farklı olur.Vw nin bu politikasına gıcık oluyorum hepsine ayrı dizayn yap kardeşim
    araç sanki oo 2000 model kasasına benzemiş ön tampon kısmı ama iç dızayn güzel bir minibüse göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

quote:

kokpit dicen kokpit

El alıışkanlığı usta kusurumuza bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: Khortytsa

quote:

Orijinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

quote:

kokpit dicen kokpit

El alıışkanlığı usta kusurumuza bakma

Alıntıları Göster
    arkadaslar vw sıze sıfırdan tasarım araç üretsin kendi modelleriyle hiç bir alakası olmasın dermisiniz uzaktan bakınca bu araç vw dir die ama ürettiği kasaların eskisinden kopmadan yapıyorlar adamlar marka demek bu işte
    adamlar 2 adım atımda ne olursa olsun demiyorlar
    1 adım atayım sağlam atatım diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: recepaslan67

arkadaslar vw sıze sıfırdan tasarım araç üretsin kendi modelleriyle hiç bir alakası olmasın dermisiniz uzaktan bakınca bu araç vw dir die ama ürettiği kasaların eskisinden kopmadan yapıyorlar adamlar marka demek bu işte
    adamlar 2 adım atımda ne olursa olsun demiyorlar
    1 adım atayım sağlam atatım diyorlar

Alıntıları Göster
    Güzel olmuş. Özelliklede iç tasarımı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.