Şimdi Ara

2010 Fiat Punto 1.3 multijet tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir tanıdığım 1.3 multijet,2010 model,75 hp active paket,110 binde fiat puntosunu satıyor.Sadece ön tampon ve tek far değişik.Kaputun sağ kısmında lokal boya var.Başka birşeyi yok.25'te kapıyı açtı 24'e bırakırsa almayı düşünüyorum.

Sizce bu fiyata bu arabayı almalı mıyım ? İstediğim zaman çok fazla değer kaybı olmadan satabilir miyim ? Araba gri renk ve temiz bir araba.Zaten ben alınca sis farı,çelik jant filan taktıracağım.

Arabada çift airbag,abs,analog klima,city mode var.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

• Alırsın mis gibi binersin , çok rahat satarsın. Şimdiden hayırlı olsun
  • Fiyat nasıl peki bu araba için fazlamıdır ?
  • Cok degil fiyatı
  • Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar,cumartesi günü arabayı expertize sokmayı düşünüyordum zaten şimdi biraz daha kafama yattı araba.

Başka düşüncesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum iyi veya kötü.
  • fiyat ne çok ne az ederi bir fiyat hocam 4 lastik ve bakım durumuda önemli bunun yanında çünkü 4 lastik bitikse birde balata ve diskler bitikse yeni 4 lastik balata ve diskleri yenileyip birde periyodik yag bakımını yaptırırsan aldığında bin tl ye yakın masrafın olur o yüzden lastiklerin durumuna bir bak ona göre pazarlık yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baskı balatayı yeni değiştirmiş,bakımını yaptım diyor ama lastikleri sormadım. Zaten 17' lastik ve jant almayı düşünüyorum hemen arabaya. Yorumlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.