Şimdi Ara

2010 ek yerleştirme sonuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ek yerleştirme sonuçları bugün yayınlanıyor die bi haber war internette ancak ösym nin sitesi ne girmiyor server is to bussy dio gercekten acıklandı mı we sonucu öğrenen war mı?

• Açıklandı buyur ;

http://sonuc.osym.gov.tr/
  • eyw usta bu arada kazananlar da yazarsa sewnirm :D
  • Arkadaşlar benim sadece ismim we tc numaram cıkıo hiç bişi yazmıo hiç bi yer gelmedi mi ya?
  • Kardeşim için baktım..Düşük puanlı yerleri yazmasına rağmen yerleşemedi..Artık ikinci ek yerleştirme olur mu onu da bilemem
  • ya ben 100 puan altımdaki yerleri yazdım yine de gelmemiş hayır hi bi yeri kazanamadı yazan bi ibare de yok anasını satıyım
  • Dostum konusu var Eğitim ve Sınavlar bölümünde zaten. Burdan devam edelim

http://forum.donanimhaber.com/m_43099234/mpage_33/f_/key_//tm.htm
  • Beylerrr server bom olmuşşşş bilginizeee :D:D:D
  • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
    TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK Y.O.
    KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
  • Arkdaşlar düşük puan düşük puan diyorsunuzda burda önemli olan zaten kontenjan oranları siz onlara bakmadan puan üzerindne yazarsanız zaten büyük ihitimalle bir yerlere girilmesi mümkün olmuycaktırrr
  • Arkdaşlar demmekii kontejan sayılarıda bir poka yaramıyorr bende bir yere girememişimm zaten muayne olmuştummm hahahah şubatta Askerizzz wayy beeee :D
  • Yerleşemeyen o kadar insan oldu ki her ünide açılan 3-5 kişilik kontenjanlar kime yetcek.
  • Aynenss zaten 4 ün üzerine boş kontejan bulmak zorduu oda myo bölümlerinde fakulteler de zaten hiç yok denicek kadar idii
  • sınav dershanesi haftaiçi mezunlarına yerleştim
  • KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
    KOCAELİ MESLEK YÜKSEKOKULU
    BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (İÖ)
  • bu yıın ek kontenjanalrı ne zaman açıklanacak. . . .
  • geçen sene açılan ek kontenjanlara nerden ulaşabilirim. . .
  • Adamlara tam küfredicektim "w" kullandıkları için. Bir baktım 2010'muş. O zamanlar bu forumda dil bilgisine fazla önem verilmiyormuş demek ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.