Şimdi Ara

200tl yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistem amd olsun amd kurmamın sebebi intel genelde render işlemlerinde amdden biraz önde , benim sistem oyun için kurulucak amd olması tercihimdir

• 200 mü 2000 mi??
  • BadPiggie kullanıcısına yanıt
    2000 kardeşim
  • amd önermem ama sana kalmış tabi ayrıca soğutucu da eklemen gerek bütçeyi biraz aşacak
     200tl yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadPiggie -- 29 Ağustos 2015; 1:25:11 >
    amdyi neden önermıyosun hocam
  • intel amd den daha performanslı daha az enerji tüketiyor ve daha az ısınıyor i3 ile 6300 arasındaki fark gözle görülemeyecek kadar az
    ayrıca amdlerde fps drop olayı daha fazla yaşanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadPiggie -- 29 Ağustos 2015; 1:32:19 >
    ama intel daha pahalı hocam :D i3 intel 500lerde fx6300 380tl
  • Lemanyak5 kullanıcısına yanıt
    ortalama bir soğutucu eklediğinde 6300 ın fiyatıda 500 e dayanır
    ozaman i3 4160lı topluyorum hocam ekran kartı olarak en iyi alternatifi yazabilirmisiniz
  • gtx 960 daha iyi bir alternatif olur
    OClı bir kart alsam daha iyi olmazmı
  • i3 4160 oc yapılmadığı için gereksiz olur
  • bütçeyi biraz aşabilirim dersen i5 bile alabilrsin ayrıca z3 plus almış olursun çok iyi bir kasadır içinde 4 fan olması lazım diğerleri genelde 1 yada 2 fanla gelir soğutmada sorun olabilir
     200tl yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadPiggie -- 29 Ağustos 2015; 1:43:58 >
    zaten tercihim z3 olucak birde gtx 960in çok modeli var hangısını tercih edeyim 4 yıl götürmesi lazım sistemin beni hocam bilginiz varsa
  • 960 yada r9 380 alabilirisn modelinin pek önemi yok bütçene uygun olanını alırsın ikiside uzun süre götürecektir ama süreyi sizin kullanımınız ve çıkan oyunların gereksinimleri de baya etkileyecektir o yüzden şu kadar yıl götürür gibi kesin bişey söyleyemem 10 yıl da olabilir 2 yılda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadPiggie -- 29 Ağustos 2015; 9:47:50 >
  • Lemanyak5 kullanıcısına yanıt
    Bütçe 2000 mi? Elinde hdd falan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristan23 -- 29 Ağustos 2015; 20:21:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.