Şimdi Ara

2009 Model Focus Titanium X Paket 100.000 1.6 HB LPG'li 33500?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-model-focus-titanium-x-paket-1-6-hb-lpg-li-85610011/detay

ilandaki aracın fiyatı uygunmudur?kapora verip pazaertesi günü almayı düşünüyorum?

biliyorum çok soru sorup başınızı ağrıttım kusura kalmayın :) herkese iyi günler.hoşça kalın sağlıcakla kalın...

• 2 -3 yaşında araç 100 bin yapmış iyi binilmiş....Tercih meselesi...Kafana yatıyorsa al...Ama galeri yerine şahıslardan alabilirsen daha güzel olur...triger, bakım, sahibi hakkında ayrıntılı bilgi veriliyorsa sorun olmaz....Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: last06

2 -3 yaşında araç 100 bin yapmış iyi binilmiş....Tercih meselesi...Kafana yatıyorsa al...Ama galeri yerine şahıslardan alabilirsen daha güzel olur...triger, bakım, sahibi hakkında ayrıntılı bilgi veriliyorsa sorun olmaz....Kolay gelsin...

Bu gün bir astsubaydan focus hb buldum satılık 1.6 titanium x paket st jant 2010 model dizel 20.000 km de doğuya bir dağın başına taini çıkmış 37 bin istiyor pazarlıksz bende 35 ait tl teklif ettim biraz daha çıkayımmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.