Şimdi Ara

2009 Focus tdci trend aracıma aliminyum alaşımlı jant tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni aldığım ve çok beğendiğim tdci trend Focus aracıma jant taktırmak istiyorum çünkü tek gözüme çarpan yer aracın jant kapakları. Bir önceki aracımda 16 '' lik aliminyum alaşım 5 kollu jantlar vardı ve görüntü çok güzeldi. Şimdiki kapaklar pek içime sinmedi açıkcası. Lastiklerim 195 65 15, lastikleri değiştirmeden bunlara uygun yaklasık 600 ytl lik nakit alacağım jant arıyorum. Çok abartılı olmasını istemiyorum, şık dursun yeter.
    Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANiN -- 12 Ocak 2009; 16:33:39 >

• Eski aracımın jantlarını da ekliyorum, bu tarz şık abartılı olmayan jant taktırmak istiyorum.

• Fikri ve önerisi olan yok mu?
  • aliminyum alışımsız olsa Kt 5 derdim :)
  • Olabilir KT 5 inceleyebileceğim fiyat ve modellerini öğrenebileceğim bir site mevcut mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MANiN

Olabilir KT 5 inceleyebileceğim fiyat ve modellerini öğrenebileceğim bir site mevcut mu?

tam olarak bilmiyorum ama online jant die arattığınızda çıkıyo
  • aracın hayırlı olsun güzel secim keyifle kullanman dileğiyle

aracının rengi neydi jant renk uymu önemli

şu siteden zevkine göre bakabilirsin her marka inç jant var

http://www.halaogullari.com/jantlar.htm

hatta otomobilim bölümü altında jant lastik konusu var orada butür ürünler satan mağaza sahipleri var onlardanda fikir edine bilirsin

bana sorarsan lastiğini kullan daha sonra 16 inç orjinal jant lastik al bu celik jatta ve jant kapağınada kışlık larını takarsın

tabi bu benim fikrim arac büyük olduğu için en az 16 istiyor özellikle orjinak cok kollu jattı cok şık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİTROUS666 -- 19 Ocak 2009; 19:55:06 >

• Hocam aracın üzerinde görmek gibisi yok netten istedigin kadar bak kendi aracında görmeyınce tatmın olmazsın bence bır jant bayısıne gıdıp begendıklerının arasında deneme yöntemı en ıyısı olacaktır cünki bu iş zevk işi herkes farklı bırsey söyleyecektır tamamen kişiyle alakalı bırsey uzerıne gıydıgın kıyafetler gıbı ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: montana_35

Hocam aracın üzerinde görmek gibisi yok netten istedigin kadar bak kendi aracında görmeyınce tatmın olmazsın bence bır jant bayısıne gıdıp begendıklerının arasında deneme yöntemı en ıyısı olacaktır cünki bu iş zevk işi herkes farklı bırsey söyleyecektır tamamen kişiyle alakalı bırsey uzerıne gıydıgın kıyafetler gıbı ..

evet mantıklı ama ps çalışmasındada denene bilir

misal imzamda açık
  • Hocam bendede 2007 Focus tdci trend var colletıon jantı arıyorum cok hos duruyoo kendı orjınal jantı onu tavsiye edebılırm...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.