Şimdi Ara

2008-2011 FORD FOCUS HBK GRUBU YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasip olursa 2011 model 1,6 comfort hackbak modelini hatasız boyasız 70.000 km 38.000 tl ile fiyat aldım...fakat gel gelelim o miktar civarında üstüne biraz daha eklersem golf 6 veya honda civic ve ya opel astra opc alınabilir diye düşünüyorum 4 üde harika arabalar fakat focus daha bi kaliteli gibi geldi insanların ve kullananların yorumuna bakarsak aklım fikrim karıştı...biraz daha beklesem honda ya da golfü mü değerlendirsem diyorum sonuçta yanlış bi karar vermek istemem focus kullananlar sizce ne yapıyım derler..üste çok fazla bişey kalmıyo golf 6 ya da honda civiclere mi baksam diyorum ford focusta tabi çok kaliteli bi araç...aklım çok karıştı

• Üçü de C sınıfı kaliteli araçlar. Ben focus kullanıcısıyım memnunum. Diğer araçları bilmiyorum. Ama bunu alırken bir polis abi vardı noter işinde tek olmamak için çağırmıştım. Önceden focus kullanıyormuş şimdi civic. Tamamen pişman olduğunu söyledi. Özellikle full olan titanyum veya ghia donanım kullanmış. Benim aracı aldım 6-7 km sürdü ve çok özlemiş dediğine göre civic te bu yol tutuşu yokmuş. Tabi ki o iki aracı da kullanmış ben kullanmadım. Bu yüzden karşılaştırma yapamam. Neyse siz hangisini sevdiyseniz onu alın ama dediğim gibi hepsi de kaliteli araçlar. Temizini bulun yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok doğru söylüyosunuz hocam ford gerçekten bir dünya markası ben uzun yıllar binecem inşallah içi felaket geniş ferah ve konforlu dış görünüşüde gerçekten fevkalade hacback modeli daha sevimli duruyo sanki...babam alzheimer hastası olduğu için araç sürekli lazım oluyor bu fiyata en makul focus öneriyo herkes aslında fiesta yı düşündüm ama içi çok küçük geldi bana en ideali focus ...hocam 2011 50,000 km de beyaz renk sahibi en son 37 500 olur diyor fiyat nasıl sizce
  • kagan307 K kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Bende sedan var. Açıkçası hatcback daha sevimli ama bence Focus o kadar da genis değil. Kalibini dusunursek. Fiesta ya göre evet. Ama görünüş olarak bence güzel. Civic de guzel geliyor. Yalniz Focus larin herkes tarafından kabul gören ve takdir edilen özelliği yol tutuşu ve araci surerken verdiği o hakimiyet hissi. Ben bunu seviyorum. Fiyat olarak ben Kasım ayında 2007 modeli 100 bin km de 31 e aldım. Lpg li.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.