Şimdi Ara

2006 palio 1.2 8V tüp taktırmaya gerek var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2006 palio 1.2 8V araba aldım şehir içinde 250 kuruşa yakın yakıyor...sizce tüp taktırmaya gerek var mı??tüplü kullananlar arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim..ilk arabamda:(

• vala snn bütcene bağlı benzin dokunmuyosa taktırmassın.şimdi 250 krş yakıyosa o yazın 220-200 krşa kadar düşer tabi kullanmanada bağlı.

ama bn taktırmanı öneririm.albeaya taktırdık şehir içinde 160 kruşa kadar düştü...kıyasla işte...
  • benim sıkıntım arabanın orjinalliğini bozmak anlamında..bozmaya değer mi??
  • kim ne derse desin değiyo benzine yetişilmiyo artık.zaten artık orjinallik bozma diyede bişi kalmadı süper calısan yerler var.kaputu acıp baktın mı arabada tüp var mı yok mu anlayamıyosun bile işçilik güzel yani.tabi bu her yerde değil.
    birde millet artık araba alırken nasıl klima var mı abs var mı diye soruyosa dikkat ediyosa artık tüp var mı diyede bakıyo.
    anlayacagın taktırman o dakikadan itibaren karına olur...
  • ortalama ne kadar masrafı olur bana tüp taktırmanın...yani ruhsata işleme,montajı falan filan??birde arabanın çekişi çok büyük anlamda etkiler mi acaba??
  • max. 250 lira işletme.ruhsat.sızdırmazlık.muayene vs tutsa(o kadar tutacagını sanmıyorum ama bn yinede max olanı söylüyorum)(biz henüz işletmedik o yüzden tam bi rakam veremiyorum)

Kit olarakta atiker taktırsanız 990/10 taksit yapıyolar.tabi bu markadan markaya değişiyo.örn brc 1650/10 taksit.

ortalama 1250 liraya halletmiş olursunuz ...
    Bn kendimden örnerk vereyim çekişte illaki bi düşüklük olur ama hissetmiyorsunuz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Sc@field -- 29 Mart 2010; 17:09:21 >
  • Otoparklara vs. girememe sorununuz olur bunuda göz önünde bulundurun.

O size bağlı fiyatını amorti edecek kadar geziyorum derseniz taktırın tabi. Ama yok aracı binde bir sürerim dersen harcın borcunu ödemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.