Şimdi Ara

2006 Model mEGANE II aNAHTAR Nerede Yaptırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçtiğimiz haftasonu Megane II sedan aracımın yedekanahtarını kaybettim ve yeni bir anahtar koppyalamak istiyorum.Servise gidip görüştümve 250 tl gibi bi rakam söylediler.Yok Fransa'dan geliyo da falanda filan da gibi.Ancak yanılmıyorsam bu anahtarlar Bursa'da yapılıp gönderiliyor.Başka bir servis de 380 tl. dedi.
    İzmir'de oturuyorum.Burada daha önce benzer bir olayla karşılaşmış ve anahtaryaptırmış olan arkadaşlar varmıdır?Araba full kaskolu ancak kasko bunu ödemiyrmuş.Ayrıca karakol da kayıp anahtar ile ilgili olarak tutanak tutmuyor.Şimdi gidip de yaklaşık 300 lira vermeden bu işi halledebileceğim bir çözüm yolu biliyorsanız ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayuruk -- 5 Mayıs 2010; 21:29:55 >

• Arkadaşım servis dışında 150-200 tl gibi bir rakama yapan firmalar var.Formda bir yerde tlf vardı.firma Ankara'da ve aracıda istiyorlar...
  • üzerinden biraz zaman geçmiş ama genede başka arkadaşlara yardımcı olması açısından , İstanbul ümraniye praktiker içinde , kadıköy carrefour içinde ikisinden biriydi kasaların ardında bulunan anahtarcı da gördüm , afaki rakamlara olacağını sanmıyorum .
  • Bir arkadaşım Ümraniye Carrefour da yaptırmıştı. Büyük market girişindeki anahtarcılar yapıyor diye biliyorum. 250TL civarı olabilir.
  • 21 Haziran'da Samsun yetkili servisten sipariş verdiğim yedek kart 14 Temmuz'da geldi ve 250 tl ödeme yaptım. Kart sorunsuz çalışıyor.
  • Bence de uğraşmayın servise yaptırın...
    Kocaeli serviste kart 275 TL.
    Ayrıca özel durumlarda kapıyı açmaya yarayan mekanik uçta 60TL ayrı satılıyo...
  • Ayrı olarak yanındaki küçük anahtar yaptırabilir mi ve ne kadardır ? Oynaya oynaya yalama oldu elimdeyken orası düşmüş geçenlerde
  • Eğer ankarada iseniz burası ile görüşmenizde fayda var. Mutlaka fiyat alın. Daha önce opel kumandası yaptırdım. Orjinal ve yan sanayi çeşitleri var ve Cengiz usta acaip hünerli bir adam..

http://www.sincancilingir.com/tr/?Page=4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.