Şimdi Ara

2006 model albea 1.3 multijet dynamic orjinal km

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 9 yaşındaki komple Boyalı Fiat albea için fiyat abartı değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir forumdaş olarak söylemeliyim ki, keyfe keder satıyorsanız bu fiyat kalsın ama satmanız gerekiyorsa bir revize tavsiye ederim
  • bana göre ben de haklıyım alıcı olanlarda kendince haklı bana göre normal çünkü bi kazası bi yere vurmuşlıuğu yok aracın tamam boyanmış ama bende istemezdim fabrika hatasından dolayı boyandı araç benle alakası yok. km düşük motor yapılmış yada km düşürülmüş araçlara benzemiyor adamlar motor yapılmış araçlara bi ton para istiyor. ha diceniz bi sen mi haklısın alam adam neden komple boyanmış 9 yıllık bi araç alsın :)) iki ucu b... değnek misali fiyatta bi düzenlemeye gidicem 1 hafta daha geçcinde :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha1982

bana göre ben de haklıyım alıcı olanlarda kendince haklı bana göre normal çünkü bi kazası bi yere vurmuşlıuğu yok aracın tamam boyanmış ama bende istemezdim fabrika hatasından dolayı boyandı araç benle alakası yok. km düşük motor yapılmış yada km düşürülmüş araçlara benzemiyor adamlar motor yapılmış araçlara bi ton para istiyor. ha diceniz bi sen mi haklısın alam adam neden komple boyanmış 9 yıllık bi araç alsın :)) iki ucu b... değnek misali fiyatta bi düzenlemeye gidicem 1 hafta daha geçcinde :))

Hocam hayırlı satışlar olsun,yanlış anlamayında istediğiniz rakam linea parası.
    22.500'e ? 2006 komple boyalı değişensiz,kazasız,düşük km'li albea mı ?
    Yoksa 23-24-25'e 2007-2008-2009 düşük km'li,değişensiz,dizel linea mı ?
    Siz alıcı olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

Saygılar,sevgiler.

• Arac motor mekanik masrafi yoksa 16,max 17 eder.bence tabi

• Piyasa bu hiç belli olmaz bakarsın 20 eder ama kanatim biniciye 15-18 arası satılır galerici ise 12-13 verir iyi satışlar
  • Arkadasta etmeyeceginin farkinda zaten,fiyatta duzenlemeye gidecegim diyor.ama bir sure sonra diyor.
    meali "oltayi attim bir sazan bekliyorum"

• valla arkadaşlar dediğim gibi fiyatta indirime gidecektim ki gerek kalmadı 21500 e kaporası alındı yarın sabah satışı verilecek boya makyajdır aracın cigeri temiz saglam olsun gerisi boş. tabi normaldir adam taş ciziklerinden dolayı kaput ta boya var diyor servise soruyosun araç kazalı çıkıyo doğrudur benim araç komple boyalı ama boya sebebi servisde tutanakla tutulmuştur vernek atmasından dolayı diye. alan kişi sorunsuz sadece önümüzdeki hafta vizesini yaptıracak ardına bakmadan sorunsuz binecek...
  • quote:

valla arkadaşlar dediğim gibi fiyatta indirime gidecektim ki gerek kalmadı 21500 e kaporası alındı yarın sabah satışı verilecek boya makyajdır aracın cigeri temiz saglam olsun gerisi boş. tabi normaldir adam taş ciziklerinden dolayı kaput ta boya var diyor servise soruyosun araç kazalı çıkıyo doğrudur benim araç komple boyalı ama boya sebebi servisde tutanakla tutulmuştur vernek atmasından dolayı diye. alan kişi sorunsuz sadece önümüzdeki hafta vizesini yaptıracak ardına bakmadan sorunsuz binecek...

ben belli olmayacağını söylemiştim çok güzel fiyat hayırlı olsun
  • quote:

açıklamayıı diikkkatli okuyunuz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-albea-multijet-dynamic-orjinal-km-abs-li-202268910/detay

Alana gecmis olsun,satana hayırlı olsun

• gecen gün yıkamada bir abımzıle karsılastım 2010 modelini 21 re verecekti 45 bındeydı piyasası budur aracın

Sımdı sız 2005 modelini bu fiyata satıyorken 2010 modeli olsa kaca satardınız merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih3688

quote:

açıklamayıı diikkkatli okuyunuz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-albea-multijet-dynamic-orjinal-km-abs-li-202268910/detay

Alana gecmis olsun,satana hayırlı olsun

niye geçmiş olsun adam tertemiz araç sahibi oldu boya hariç araç biniciye gitti. bodrumun piyasası bu hayat burda hep pahalı misal 0 araç alırken bile misal örnek veriyorum bodrumda ki bi reno ford .... bayisinden bi teklif alıyoruz bide izmir denizli bayilerinden fiyat alıyoruz arada muhakkak en az 2 bin tl oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

valla arkadaşlar dediğim gibi fiyatta indirime gidecektim ki gerek kalmadı 21500 e kaporası alındı yarın sabah satışı verilecek boya makyajdır aracın cigeri temiz saglam olsun gerisi boş. tabi normaldir adam taş ciziklerinden dolayı kaput ta boya var diyor servise soruyosun araç kazalı çıkıyo doğrudur benim araç komple boyalı ama boya sebebi servisde tutanakla tutulmuştur vernek atmasından dolayı diye. alan kişi sorunsuz sadece önümüzdeki hafta vizesini yaptıracak ardına bakmadan sorunsuz binecek...

ben belli olmayacağını söylemiştim çok güzel fiyat hayırlı olsun

teşekür ederim saolsın

• quote:

Orijinalden alıntı: fines

gecen gün yıkamada bir abımzıle karsılastım 2010 modelini 21 re verecekti 45 bındeydı piyasası budur aracın

Sımdı sız 2005 modelini bu fiyata satıyorken 2010 modeli olsa kaca satardınız merak ediyorum

valla annem e de 0 olarak 2011 yılında almıştık PREMIO Plus Paketli 1.4 FIRE 2012 sonunda dedim yıllık bakıma girelim araç 5800 de servis dedi abi gerek yok araç yol bile yapmamış. dedim yağ değiştir bi kaydı olsun aracın. bugün kendi aracımı sattıkdan sonra tekrar gittim servise yıl olmuş 2015 araç daha 11700
    heralde bunu da 30 dan aşşa ya vermem satcak olsam :))
  • quote:

quote:

gecen gün yıkamada bir abımzıle karsılastım 2010 modelini 21 re verecekti 45 bındeydı piyasası budur aracın

valla annem e de 0 olarak 2011 yılında almıştık PREMIO Plus Paketli 1.4 FIRE 2012 sonunda dedim yıllık bakıma girelim araç 5800 de servis dedi abi gerek yok araç yol bile yapmamış. dedim yağ değiştir bi kaydı olsun aracın. bugün kendi aracımı sattıkdan sonra tekrar gittim servise yıl olmuş 2015 araç daha 11700

30 bine gider adam dizel linea alır, benzinli albea mı alacak. Burda sattım diyenlerin çoğunun da o paralara sattığını düşünmüyorum, arada boştan üfürenler de çok. Sizi hedef almıyorum yanlış anlamayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: alistar

quote:

quote:

30 bine gider adam dizel linea alır, benzinli albea mı alacak. Burda sattım diyenlerin çoğunun da o paralara sattığını düşünmüyorum, arada boştan üfürenler de çok. Sizi hedef almıyorum yanlış anlamayın...

10.000 km de 30bine dizel linea 30bine bul ben alayım yada dur 80bin km de olsada olur ama boyasız olsun ne zaman hazır olur acaba

• Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

Orijinalden alıntı: alistar

10.000 km de 30bine dizel linea 30bine bul ben alayım yada dur 80bin km de olsada olur ama boyasız olsun ne zaman hazır olur acaba [sm=evillol.
    bulursun hocam neden bulamayasın, ayrıca aracın 10.000 km de olması onu altın yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alistar -- 27 Şubat 2015; 19:37:00 >

• valla üstüme alınmıyorum yukarda Allah var yeni alldığım aracın kontağını çevirmek nasip olmasın der geçerim :)
    burda piyasa böyle yapcak bişey yok...
  • alistar A kullanıcısına yanıt
    Ayrıca araç dizel diyor bu konudan farklı olarak 19250 ye boyasız albea dizel-gayet düzgün ama satılmıştır. Piyasa hakkında bilgidir. Lineanın ne farkı varsa...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.