Şimdi Ara

2006 GOLF MIDLINE FSI ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2006 model golf midline fsi araç almayı düşünüyorum..
    30.000 YTL bir araç bulduk sağ ön çamurluk değişmiş 32.000 kmde fiyat sizce nasıl?

golfün bu modelini tercih edermisiniz

teşekkürler

• 2 yaşında bir golf için 30bin ytl çok değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilll

2 yaşında bir golf için 30bin ytl çok değilmi?
    vw olduu için 40 bile deseler alırlar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: stilll

valla şu anda asker öğretmen olarak sivasta görevliyim. Bizim okulun beden eğitimi öğretmeni 2006 full golfe (otomatik) 36000 lira verip almış. Denilene göre araba 16000 de ve sıfır kadar temizmiş. Hadi buralar biraz kazık ama 2 senelik bir araca 36000 ytl vermek biraz abartı geldi ama ne diyim para benim değil mal benim değil. :) 36 000 ytl ye neler alınır neler...

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

vw olduu için 40 bile deseler alırlar

Alıntıları Göster
    banada biraz çok geldi fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vestigo

banada biraz çok geldi fiyatı.

Alıntıları Göster
    Fiyat normal kaçırma bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceta

Fiyat normal kaçırma bence.

Alıntıları Göster
    fiyatı biraz daha indir ve aracı kaçırma
  • quote:

yazik cidden yazik sifir 308 i 32.000 e satiyor adamlar.

2. el aracmi alinir 30.000 e bide garantisi bitmistir zaten
  • güzel kardeşim parana düşmanmısın sen.ver 2 bin daha sıfır km corolla al.d sınıfı gibi araban olsun.124 hplik motoruylada golfü moleküllerine ayırır,toz yutturur.
    quote:

Orjinalden alıntı: bunyass

merhaba arkadaşlar

30.000 YTL bir araç bulduk sağ ön çamurluk değişmiş 32.000 kmde fiyat sizce nasıl?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gattuso1905

güzel kardeşim parana düşmanmısın sen.ver 2 bin daha sıfır km corolla al.d sınıfı gibi araban olsun.124 hplik motoruylada golfü moleküllerine ayırır,toz yutturur.
    quote:

merhaba arkadaşlar

teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: gattuso1905

güzel kardeşim parana düşmanmısın sen.ver 2 bin daha sıfır km corolla al.d sınıfı gibi araban olsun.124 hplik motoruylada golfü moleküllerine ayırır,toz yutturur.
    quote:

merhaba arkadaşlar

teşekkürler

sen çok şekersin seni tuttum adamım

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

Orjinalden alıntı: gattuso1905

quote:

merhaba arkadaşlar

teşekkürler

sen çok şekersin seni tuttum adamım

Alıntıları Göster
    2004 model golf sportline araç aldık 2007 5 eylül de 25500ytl ye kardeşime .dod raporlu sadece arka tampon boyanmış macunsuz .o zamandan bu yana fiyatlar düştü .Yazan fiyat baya bi pahalı geldi .he araç 1.6lt.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

2004 model golf sportline araç aldık 2007 5 eylül de 25500ytl ye kardeşime .dod raporlu sadece arka tampon boyanmış macunsuz .o zamandan bu yana fiyatlar düştü .Yazan fiyat baya bi pahalı geldi .he araç 1.6lt.

Alıntıları Göster
    En fazla 26-27 eder 30 çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

En fazla 26-27 eder 30 çok fazla.

Alıntıları Göster
    imzama dikkat:)

fsi motor, 5.jenerasyon
    eger illede golf alacaksan 4.nesil 2004 model highline yada pasific bulabilirsin o paraya.taş gibi aracın olur.
    sahsı fıkrım.

• quote:

Orijinalden alıntı: autolover

imzama dikkat:)

fsi motor, 5.jenerasyon
    eger illede golf alacaksan 4.nesil 2004 model highline yada pasific bulabilirsin o paraya.taş gibi aracın olur.
    sahsı fıkrım.

Alıntıları Göster
    fsi motor sanıldığı gibi bir iyileştirme değildir.ağırlıktan tasarruf etmek için krank çapında ve piston kolunda kısaltmaya gidilmiş olup ortaya çıkan tork eksikliği ise yakıtın kademeli olarak yakılmasıile giderilmeye çalışılmıştır. fsi : fuel strafied injection. Yani bir şey aldığınız sanmayınız üretici size eksik mal satmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldsalt -- 9 Nisan 2008; 15:48:33 >

• ya ben 30 verip ikinci el araba almam zaten sıfırlarını yazın ve yıl sonuna doğru ındırımlı fıyatla 30 32 arası satıyorlar diğer markalarda. Sıfır alabileğim yerde aynı paraya 2 cı el almam vw zaten almam audi filan olsa değer derim ama vw olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: enforacle

ya ben 30 verip ikinci el araba almam zaten sıfırlarını yazın ve yıl sonuna doğru ındırımlı fıyatla 30 32 arası satıyorlar diğer markalarda. Sıfır alabileğim yerde aynı paraya 2 cı el almam vw zaten almam audi filan olsa değer derim ama vw olmaz
    26 dan fazla etmez.
  • quote:

merhaba arkadaşlar

teşekkürler

32.000 ytl fazla bunyass.34-35 bın ytl civarina plus paketli golf ler var.+comfortline.(plus pakette bi-xenon far+far yıkama,sunroof,6 lı cd changer gibi ozellikler var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrmann

quote:

merhaba arkadaşlar

teşekkürler

32.000 ytl fazla bunyass.34-35 bın ytl civarina plus paketli golf ler var.+comfortline.(plus pakette bi-xenon far+far yıkama,sunroof,6 lı cd changer gibi ozellikler var)
    Bir ara Golf ilanlarına bakmıştım. İlanlara göre 30000 ytl iyi gelmişti ama 30000 ytl fiyata çok denilmiş.
    Demek ki. İLan sahipleri iyi uçuyorlar...

25000 km de golf 5 2006---->37000 ytl
    http://www.sahibinden.com/25000_km_de_golf_5_2006WQQaXQQ5038461WQQpXQQdisplayitem

Golf 1.6 FSi Midline----->35500 ytl
    http://www.sahibinden.com/sigara_icilmemis_hasarsiz_cok_temizWQQaXQQ3625885WQQpXQQdisplayitem

2006 FSI 115 BG 6 ileri sunrooflu 55. 000 -----> 33500ytl
    http://www.sahibinden.com/2006_fsi_115_bg_6_ileri_sunrooflu_55_000_de_golf-_5WQQaXQQ5349767WQQpXQQdisplayitem

COmfortline dediğinde 2005 model 40000 km-------> 38500ytl
    http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_cok_temiz_garaj_arabasi_full_servis_bakimliWQQaXQQ3553264WQQpXQQdisplayitem

Gerçi bunlar seçmece ilanlar ama netteki VW ilanları genelde çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Bir ara Golf ilanlarına bakmıştım. İlanlara göre 30000 ytl iyi gelmişti ama 30000 ytl fiyata çok denilmiş.
    Demek ki. İLan sahipleri iyi uçuyorlar...

25000 km de golf 5 2006---->37000 ytl
    http://www.sahibinden.com/25000_km_de_golf_5_2006WQQaXQQ5038461WQQpXQQdisplayitem

Golf 1.6 FSi Midline----->35500 ytl
    http://www.sahibinden.com/sigara_icilmemis_hasarsiz_cok_temizWQQaXQQ3625885WQQpXQQdisplayitem

2006 FSI 115 BG 6 ileri sunrooflu 55. 000 -----> 33500ytl
    http://www.sahibinden.com/2006_fsi_115_bg_6_ileri_sunrooflu_55_000_de_golf-_5WQQaXQQ5349767WQQpXQQdisplayitem

COmfortline dediğinde 2005 model 40000 km-------> 38500ytl
    http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_cok_temiz_garaj_arabasi_full_servis_bakimliWQQaXQQ3553264WQQpXQQdisplayitem

Gerçi bunlar seçmece ilanlar ama netteki VW ilanları genelde çok yüksek.

Alıntıları Göster
    Bu fiyat normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceta

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Niye bu kadar pahalı bu golflerin ikinci eli Sanki bulunmaz hint kumaşı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.