Şimdi Ara

2006 C4 Alınır mı? 22.000 YTL civarı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki ay almayı planlıyorum. 30.000 km civarında 1.4 - 22.000 gibi bir rakamla bulabiliyorum.

Görüşleriniz önemli

• Üstadlar yakıt vb. durumları ile ilgili de bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • benim bildiğim 1.4 c4 ler pek tutulmuyor.kasaya göre motor küçük kalmaktaymış, o yüzden yakıtta fazla olabilir.1.6 hdi 92 lik alabilirsen daha iyidir.
  • Motorun küçük kalmasının haricinde başka bir problem var mı bildiğiniz? Kullanıma göre değişir motorun hacminin küçük kalması veya kalmaması. Benim için 1.4 motor problem olmayacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magnetic

Motorun küçük kalmasının haricinde başka bir problem var mı bildiğiniz? Kullanıma göre değişir motorun hacminin küçük kalması veya kalmaması. Benim için 1.4 motor problem olmayacaktır.

tamam sizin için farketmez ama bence c4 1.4motorlar yağ eksiltir diye düşünüyorm siz genede araştırın derim
  • 1.4 motor neden yağ eksiltir?
  • 2006 c4 alınır ama 22.000 liraya 1.4 de alınmaz 24-25 liraya 2006 c4 sxpk ler var onları tercih etmenizi öneririm
  • hocam biz kullanıyoruz 1.4 2006 model ilk başlarda aynı düşünceler bendede vardı bu kasayı 1.4 motor kaldırır mı cinsinden ama aracı kullandıkca anlıyosunuz ki hiçte öyle değil gayet rahat kavrıyor sadece vites aralıkları fazla kısa... onun haricinde ne yağ eksiltme ne de yakıt konusunda bi sıkıntı yaşamazsınız
    ayrıca şehirlerarası 0.20 ykr,şehir içi 0.30 ykr yakıt tüketimi var buda oldukça uygun
    Tavsiye ederim
  • Bence bu biyata alabilecğiniz en donanımlı ve güzel bir araç, 2006 yılında sıfır aldım (1.4) 2012 yılına kadar kullanmayı planlıyorum...
  • benim arkadaşım satıyor citroen c4 2006 model 1.6 motor 11.000 kmde 24500 ytl istiyor arabanın donanımını bilmiyorum ama lastik plastik kapak hız sabitleme var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.