Şimdi Ara

2005 astra h easytronik stop ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracım 2005 model astra h kasa. Sıklıkla olmasada arada sırada araç durup dururken stop ediyor. Vitesi gösteren küçük ekranda
    (a1 a2 N gibi şeyler yazan ekran) -- şeklinde bi yazı beliriyor ve radyonun olduğu ekranda menzil kısmında F harfi beliriyor. Ancak kontağı kapatıp birkaç dakika beklediğimde düzeliyor. Bunun nedeni ne olabilir sizce. Birkaç servisle konuştum. Kimi şanzuman beyni dedi kimi EGR valfi dedi. Boş yere masrafta yapmak istemiyorum
    yaptırcaksam bile en azından doğru teşhisi bulmak istiyorum.Ayriyetten araç rolantideyken hafif düzensiz çalışıyor ancak hız 20 kmnin üstüne çıkınca bü düzensizlik kalmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum

• Upppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bağoz kelebeği olabilir. egr valfi olabilir arıza kodlarına bakılmalı...
  • 20100 20200 20300 20400 23002 65070
    15505A 16003A 161300 161450 161600 170000 210300 210400
    210670 210870 213970

çıkan arıza kodlarıda bunlar..
  • Aynı araçtan bende de var bir kez yolda giderken -- aynı şekilde vites işlem görmedi servise çektirdim ve şanzıman beyni değişti yaklaşık 2 senedir rahatım
    UYARI: Bu easytronicler çok hassas şanzımanlardır lütfen kullanırken ani hareket yapmayin frene tam basın

• quote:

Orijinalden alıntı: 18buru

Aynı araçtan bende de var bir kez yolda giderken -- aynı şekilde vites işlem görmedi servise çektirdim ve şanzıman beyni değişti yaklaşık 2 senedir rahatım
    UYARI: Bu easytronicler çok hassas şanzımanlardır lütfen kullanırken ani hareket yapmayin frene tam basın

Ne kadar bir masrafiniz oldu peki

• Trigere bi bak istersen ...
  • Triger yeni degisti dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.