Şimdi Ara

2005-2006 toyota corolla HB kullananlara??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2005-2006 model 35000km altinda toyota corolla sol HB 1.6 benzinli bir araba almak istiyorum. bu araci kullananlar olumlu olumsuz goruslerini bildirebilirler mi? bir de bu aracin piyasasi ne civardadir?? (sahibinden.com ya da araba.com daki fiyatlar cok genis bir aralikta oynuyor)

• daha dün galerileri gezdim hbleri bir miktar daha uygun sedanlara göre galeriler arasındada fiyat oynuyor
    23 - 25 civarı diye hatırlıyorum
  • 2005 olanı 22 23 eder ancak.Çunku adamlar aurisi sıfırı 31 e satıyorlardı yıl sonu. Hem yeni kasa hem sıfır hemde sol un tüm özellikleri auriste standart bildiğim kadarıyla. Şimdi aurisi almış olsan satmaya kalksan ertesı gun 31 bın ytl lik aracı kaça verebılırsın max 27 e satarsın. 2005 model araba 3 yaşında km yapmış nasıl kullanıldıgı belli değil? bu aracı 25 e almak hiç mantıklı değil. galerıcıler 23 25 arası satıyorsa zaten 2 şer kagıt ındır fıyattan. 21 23 arası alırsan ıyı olur fazlası sana kalmış ben olsam almam eski kasa 3 yaşındaki aracı 25 verip ............
  • bende 2006 sol sedan var ama zaten arac aynı hb le tamamen sana şöle anlatayım . motor şanzıman uyumu cok iyi 60 km le giderken bile 5. vitesde cok rahat ilerliyosun 2000 devirde oluyo buda şehir içi 9 litre demesine rağmen 7,5 8 litre kalmasın ayardımcı oluyo performans cok iyi bircok 1.6 dan daha hızlı frenler cok iyi yanlı fabrika cıkısı lastik berbat hem cok ses yapıyo hem cok sert abs hemen devreye giriyo ama bence olumsuz sayılabilcek tek yanı sanzıman cok kısa bu performansı ve yakıt tüketimini olumlu etkiliyo ama şehirlerarası yolda 100 km 3 bin devirde cevirdiği için biraz rahatsızlık veriyo bana onun dışında cok sorunsuz kaliteli bi arac donanım seviyeside cok iyi bende hb istemiştim ama peder malum sedancı sedan almıştık heh güzel arac tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.