Şimdi Ara

2004 Vectra C Double-Din JVC KW-AVX720 montaj yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2004 model Vectra Comfort C kasa aracıma Almanya'dan JVC KW-AVX 720 marka double-din teyp aldırdım. Haftaya inşallah elimde olur (345 €).

Teyp çerçevesini de hepsiburadadan alacağım. (45 TL)

Teyp montajını kendim yapmak istiyorum. daha önceden orjinal teybi çıkarmadım. bu nedenle teybi çıkardığımda arkasında nasıl bir bağlantı şekli göreceğimi bilmiyorum. teybin bağlantılarının uyup uymayacağı hakkında bilgim yok.

aslında bir oto ses sistemcisine gidip montajını yaptırabilirim ama o zamanda bu işin zevki kaçıyor.

Teybin montajında yardımcı olabilecek birileri var mı?

teybin arkasının şekli aşağıdaki gibi. ama orjinal teybin montajı ne şekilde bilmediğim için bu girişler olur mu onu da bilmiyorum.

2004 Vectra C Double-Din JVC KW-AVX720 montaj yardım

• Zaten o 2 li siyah bağlantı yerleri üniversal, yani direk teybi bağlayabilirsiniz aracınıza.
    Ama amfi ve video çıkışları için farklı şeyler gerekir.
    USB yi de el altında 1 yere uzatırsınız, anteni de kırmızı-beyaz rca çıkışlarının yanındaki yuva sanırım, oraya takarsınız.
  • teşekkürler.

umarım arabanın teybini açınca da karşıma universal bağlantılar denk gelir.

USB'yi vitez topuzunun oradaki boş göze yerleştireceğim. sanırım teyp üzerinde bir de kulaklı (aux) girişi var. oraya da bir tarafı erkek 3,5mm diğeri dişi olacak şekilde bir giriş takarsam, farklı mp3 oynatıcıları da bağlarım sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.