Şimdi Ara

2004 Palio Van 1.2 16V Ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracı 6 ay önce Bursa'dan arkadaşımdan aldım. Eşi kullanıyordu. Atıker sıralı sistem gaz takdırdım. 1.5 yıl garantisi devam ediyor. "Yandan Camlı Çift Sıra Koltuklu" ruhsata işlenmiş durumda. Çelik cantlı, kaporta da ufak tefek boya mevcut, ön tampon Avcılar serviste değişti. 90.000 km de. Beyaz renk. Tertemiz bir araba. 4 kapılı daha geniş bir araba almak için satmayı düşünüyorum. Galeriye götürmeden önce ne kadar eder sizce?

• en baba 11.5 12
  • Benim dusundugum rakam 11 civari idi. Hayirlisi bakalim.
  • 10-11 ederi var
  • bence cok düşünüyorsunuz.
    Bizde 2005 model 1.3 multijet dizel camlı van var cam ruhsata işli degil fakat istenilen anda cıkartılıp diger kapaklar takılabiliyor, kapaklar mevcut.
    babam kullanıyor km hatırlamıyorum ama sorarım sorun degil.

koltuklar işlenmemiş, çelik jantlı boya vuruk kırık degişen arıza v.b. hiçbir sorun yok o zaman bu arac kac para eder?
    13 falan istemeliyim sanırım.

edeceği 8-8,500 civarı en cok 9 tabi araç çok temiz ise....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy
    bence cok düşünüyorsunuz.
    Bizde 2005 model 1.3 multijet dizel camlı van var cam ruhsata işli degil fakat istenilen anda cıkartılıp diger kapaklar takılabiliyor, kapaklar mevcut.
    babam kullanıyor km hatırlamıyorum ama sorarım sorun degil.

koltuklar işlenmemiş, çelik jantlı boya vuruk kırık degişen arıza v.b. hiçbir sorun yok o zaman bu arac kac para eder?
    13 falan istemeliyim sanırım.

edeceği 8-8,500 civarı en cok 9 tabi araç çok temiz ise....

Orneginiz cok olmadi. Cam ve koltugun ruhsata isli olmasi arti aracin km si ve temizligi fiyatta onemli. Evet dizel klimasiz 1.3 ler 8-8,5 arasinda oto centerda bile bolca var. Kmleri 150.000 ve uzeri tabi. Galeri bile 9,5 nakit verdi. Takasta 10,5 sayarim dedi.
  • gerçekten iyi ozaman... şahsen benzinli tek kapı palio için ben para vermezdim. dogrusu bu tercih meselesi kişiden kişiye degişir.
    dizelde onemli olan km ve kullanım. biz de dizel aracı bir tanıdıgmızdan aldık ve 35.000 civarında km si vardı. 150.000 km de olan araç ile 40.000 km deki araç bir olmaz tabi.
    belirttiginiz dizel araclar genelde şirket aracı oldugundan fiyat çok düşük.
    hayırlsı satışlar. umarım beklediginiz degerde satarsınız aracınızı.
    kazasız günler dilerim
  • Tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin. Uno yada tipo 6-8 arasinda iken Palio icin o rakamlar cok mumkun degil. Almaya kalktiginizda is degisiyor maalasef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

taş çatlasa 10 eder

İyi günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.