Şimdi Ara

2004 Palio Van 1.2 16 V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç 2004 1.2 16 V Klimalı olan modelidir. Atıker sıralı LPG 6 ay önce takıldı. Ruhsata işlendi. 1.5 yıl daha garantisi devam etmektedir. 2 ay önce Mutlu akü takıldı. 2 yıla yakın garantisi devam ediyor. Ailemin güven içinde seyahat edebilmesi için düzenli olarak bakımlarını yaptırıyorum. Cam ve çift sıra koltuk ruhsata işletilmiştir. Birkaç yerde çizilmeden kaynaklanan lokal boya var. Arabaya Almanya'dan gelen mp3 player taktım. Orjinal teyibi de verilecektir.
    Detay İçin Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itidal -- 31 Aralık 2010; 15:58:37 >

• yanlış anlaşılmasın fakat sanki arabaya van fiyatı değilde 4 kapılı binek tipi fiyatı yazmışsın neredeyse...

yinede siz bilirsiniz fakat bu fiyata biraz zor gibi
  • fiyat konusunda indirim yapılırsa ki bence de revize şart... düşünülebilir
    hatta ben düşünebilirim
  • @jordan83
    İkazınız için teşekkür ederim. Düz mantıkla dediğinizde haklısınız. 2004 Model Palio Van için 11.000 TL fazla bir rakam.
    Arabayı 6 ay önce aldım. Gayette memnunum. Yeni bebek beklediğimizden 2 çocukla tek kapı biraz sıkıntı oluyor.
    Aracı aldığımda 8,5-9 arasında aynı model arabalar vardı. Ben aracı Bursa'dan sağlam bir arkadaşımdan 10.500 e aldım ve LPG taktırdım.
    1000-1500 TL fazla vermemin sebebi arabayı alındığı günden itibaren biliyor olmam, KM sinin düşük olması, cam ve koltuğun ruhsata işli olması (ki işlemi yaptırana kadar göbeği çatladı arkadaşımın şahitim ben olaya) çelik cantlar , arabanın bakımının düzenli olarak yapılması, yeni lassa lastikler, klima vs...
    Şimdi 8,5-9 bin tlye palio van bulabilirsiniz. KM si 140-150 binde, camlar kapalı veya ruhsata işlenmemiş, LPG yok vs. Artıları düşünmek lazım. Temiz araç isteyen için ideal. İnşallah ben de yeni arabamı alırken temiz kullanılmış bir araba bulurum. 1000 TL fazla olmuş hiç önemli değil.
    Fiyatta birşeyler yapılabilir. Ama aman aman bir indirim söz konusu değil.
    Teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itidal -- 31 Aralık 2010; 16:29:20 >

• Bu arada Cmax ariyorum. Takas isteyen olursa goruselim.
  • Fiyatta indrim yapılmıştır.
    Lütfen şurda şu kadar diye aramayın. Mantıklı tekliflere açığım ama 150-200 bin km de arabaları örnek vermeyin.
    Onların mantığıyla :
    2004 model Palio 150.000 KM
    Benzinli 8 V 8,5 - 9 bin TL.

Aracımda 6 aylık LPG var garantisi devam ediyor.
    94.000 KM de ve ikinci sahibiyim.
    Çelik cantlar ve ruhsata işli cam ve koltuk var.
    Bunların yarı fiyatını ekleyin fiyat verdiğiniz arabaların üstüne. Ona göre arayın lütfen :)
  • Satılmıştır. 10.500 TL.
    Teşekkürler...

Not: odemede sikinti cikti. Arac hala satiliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itidal -- 18 Ocak 2011; 23:52:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.