Şimdi Ara

2004 mazda 6 full+sunroof+deri döşeme+zavolli lpg ne kadar eder?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün başlıktaki araca baktım
    2004 model 2.0
    km:120binde
    bakımları 2 binkm önce yapılmış
    renk:titanyum gri
    sahibinin dediğine göre
    araçta sol ön çamurlukta boya var,
    birde sağ arka kapıda 20 cm küçük çizik var..
    Pazartesi günü expertize götüreceğim bu araca en son kaç bin lira verilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tarz araçların piyasası çok oynak, bir şey demeye gelmiyor... Ben aracımı 9 bin liraya aldım 1993 model mazda 626 tombak kasa... Benim aldığım arkadaş 11.250 tl'ye almış, paraya sıkıştığı için ancak 9 bine satabildi.

Müşterisi olduğun kişinin paraya ihtiyacına aracın durumuna göre piyasa iki üç bin liraya kadar değişmekte.

Bir de; senin bu araca ne kadar verebileceğin ile alakalı bir durum var.

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Bu tarz araçların piyasası çok oynak, bir şey demeye gelmiyor... Ben aracımı 9 bin liraya aldım 1993 model mazda 626 tombak kasa... Benim aldığım arkadaş 11.250 tl'ye almış, paraya sıkıştığı için ancak 9 bine satabildi.

Müşterisi olduğun kişinin paraya ihtiyacına aracın durumuna göre piyasa iki üç bin liraya kadar değişmekte.

Bir de; senin bu araca ne kadar verebileceğin ile alakalı bir durum var.

Hayırlı olsun.

Yorum için teşekkürler.
    Normalde accord almayı düşünüyordum ama sonradan bu araç denk geldi param cebimde kalsın dedim...
    Çünkü accorddan aşağı kalır yani yok 6 ninda.
    Araca sorun çıkarmadığı sürece uzun süre binmeyi düşünüyorum.

Sahibi 27 dedi bende 25 teklif ettim...pek aşağı inme niyeti yok 26 versem nasıl olur..son inmezse 27 çokmu gider acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytekk -- 19 Mayıs 2012; 8:55:44 >

• Size cevap yazdıktan sonra biraz araştırma yaptım... Eğer sizin işinize geliyorsa ne verdiğinizin önemi yok, çünki piyasa böyle oluşuyor...

25'e çok iyi derim, fakat üzerine de alsanız aracın durumu iyiyse üçü beşi aramayın, size uzun süre masraf çıkartacak bir Marka değil mazda, ancak dökülmemiş ve çok oynanmamış, yakıt sisteminde kronik sorun oluşmamış olsun yeterli...

Ben de, aracımı almadan önce hep Accord bakmıştım. 90 modellerine 11-12 fiyat çektiler hep ben de mecburen Mazda'ya yöneldim, iyi ki de yönelmişim, aracımdan çok memnunum... Özellikle yakıtından...

Şimdiden Hayırlı olsun...

http://www.mazdaclubtr.com/

Buradan da yardım alabilirsin her konuda...

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Size cevap yazdıktan sonra biraz araştırma yaptım... Eğer sizin işinize geliyorsa ne verdiğinizin önemi yok, çünki piyasa böyle oluşuyor...

25'e çok iyi derim, fakat üzerine de alsanız aracın durumu iyiyse üçü beşi aramayın, size uzun süre masraf çıkartacak bir Marka değil mazda, ancak dökülmemiş ve çok oynanmamış, yakıt sisteminde kronik sorun oluşmamış olsun yeterli...

Ben de, aracımı almadan önce hep Accord bakmıştım. 90 modellerine 11-12 fiyat çektiler hep ben de mecburen Mazda'ya yöneldim, iyi ki de yönelmişim, aracımdan çok memnunum... Özellikle yakıtından...

Şimdiden Hayırlı olsun...

http://www.mazdaclubtr.com/

Buradan da yardım alabilirsin her konuda...

Aracı alır almaz mazdaclup a üye olurum :)
    araç ispartada bende antalyadaym ispartada mazda servisi olmadığı için arabanın antalyaya gelmesi gerekiyordu sahibi antalya ya gelirim sen boşa yol masrafı falan olmasın dedi bende yok ben ispartaya geleyim orada beraber antalya gideriz dedim..
    Isparta -ant arası git gel 300 km..
    Amacım bu yol boyunca aracı kullanmak, yakıt tüketimi, klima durumu, motorda sıkıntı hararet durumu varmı, sağda solda tıkırtı falan varmı , cruse hız sınırlama falan, ön düzen sıkıntı varmı herşey ortaya çıkar diye düşündüm.

Belki ispartada başka servislerde expertz yapardı ama özellikle aracı denemek için antalyaya getireceğim hayırlısı olur inşallah...ilk aracım olacağı için aldanmak istemiyorum yoksa çok koyar okul bitelden 3 yıldır bu günü bekliyorum :) malum bu zamanda para kazanmak kolay değil....tekrar teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytekk -- 19 Mayıs 2012; 11:54:34 >

• Dün mazdaclubtr yide baştan sona göz attım biraz yardımi oldu ama pek hareket göremedim forumda:) konular epey eskimiş :) birde mazda 6 uyumlu dubledin bulabilsem ne güzel olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: pletzyuanre

fakat üzerine de alsanız aracın durumu iyiyse üçü beşi aramayın, size uzun süre masraf çıkartacak bir Marka değil mazda, ancak dökülmemiş ve çok oynanmamış,
    />

Evet Mazda ailesi sorunsuzdur, ömrü boyunca bir parçayı ya bir kez ya da hiç değiştirmek durumunda kalmazsınız...

Ayrıca;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2004-mazda-6-2-0-deri-doseme-sunroof-masrafsiz-86284789/detay

Bu araç fiyat olarak daha makul ve daha alımlı geldi bana, hem de Antalya'da.

İşinize karışmış gibi olmayayım da...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.