Şimdi Ara

2004 fabia combi acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar skoda fabia 2004 model 52000 de 1.4 16 valf benzinli stationwagon çok temiz araç buldum. fiatı son 17000 e indi. önceki düşüncem 2005/6 model clio almaktı temiz birşey olsun diyordum ve üst limitim 16000 idi. siz olsanız ne dersiniz ben aslında stationların çok yakışmadığını düşünüyordum. şu an kararsızım. acil tavsiyeler. fiat uygunmudur station olur mu ilk arabam olacak. teşekkürler. (bir de bikaç farklı bölüme bu mesajı gönderdim bu yüzden de site yönetiminin anlayışına sığınıyorum
    Paylaş:

• km sine göre fiyat iyi gibi.

fabia combi iyi arabadır. memnun kalırsın.
  • teşekkürler hocam cevabınız için, araba 101 beygir kaza boya yok bakalım bu hafta sonu düşünmekle geçecek hafta içinde inşallah almış olurum, içim gittikçe ısınmaya başladı, fiyatı biraz daha indirebilsem iyi olacak ama.
  • hocam link varsa koysana bi göz atalım arabaya ona göre fikir belirtelim daha sağlıklı olur
    resim koysanda olur
  • yüklemeye çalışayım resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promethe58 -- 28 Mayıs 2011; 10:27:27 >
  • şimdi oldu az önceki sanırım göstermiyordu

• bana da fiyat biraz yüksek geldi ama temizliğine göre alınabiliri
  • aracın direksiyonu ve vitesi ben 150 bindeyim demiyor. kmsi orjinal gibi.
    araç performans olarak sizi üzmez, az yakar çok kaçar. ancak benzin fiyatları malum. lpg taktırırsanız kaliteli bir marka taktırmanız gerekebilir. prinss gibi mesela. bu yüzden aracın fiyatını düşürebilirseniz iyi olur.

fabiaların kronik sorunu, elektro servo direksiyon arızasıdır. direksiyonu sağa sola çevirirken farlar göz kırpıyorsa baktırmakta fayda var.

bir de alınca ilk işin konsoldaki etiketleri çıkarmak olmalı
  • valla hocam km konusunda bi sıkıntı yok sanırım zaten almadan bilgisayar testine tabii tutulur, bizim akraba gidip arabaya bakmış ( farklı bi şehirde olduğumdan ; arabayı da o buldu zaten) farlar biraz sönük diyor onu temizletiriz dedi fiyatı 16buçuğa çekmeye çalışcam dedi bakalım, hayırlısıysa olur.
  • birde araba aslında bildiğimiz fabianın station tipi değil tam olarak fabia combi scout diye geçiyor.
    ABC hocam çıkarmalar konusunda haklısınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.