Şimdi Ara

2001 Model D-4 Avensis 2.0 150hp Araca Lpg Takılıyor mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta geçen araca Lpg uygulanıyor mu? İnternette araştırmalarım çoğu kimse yapılamıyor çoğu kimse ise yapıldı diyor, ancak bu tartışmalar 2010 2011 li yıllara ait hep, 2015 2016 ya ait pek yorum bulamadım, nedir en son hali? Sahibi ile anlaştık yarın sabah alacağım ama Lpg takılması benim için hayati, senede 30bin km yol yapıyorum çünkü, Lpg takan, taktıktan sonra performansı hakkında bilgisi olan, takılıyorsa hangi marka kitler takilabildigi? Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim, aksi takdirde almaktan vazgeçeceğim güzelim arabayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Ubeyd* -- 8 Ağustos 2016; 2:04:02 >

• 2006 1.6 Avensisim de LPG den dolayı sıkıntı yaşamış biri olarak söylüyorum, net takılır cevabı almadıktan sonra almayınız.
  • Lpgcilerden duyduğum cevap: Evet takılabilir, ancak bu sıralı sistem lpg olamaz, eski sistem karbüratörlü araçlara takılan sistem takılabilir, bu ise hemen hemen hiç yakıt tasarrufu olmaması demek, ayrıca aracın motorunun 10 20 bin im sonra ne tur sıkıntı sisıkıntı çıkaracağı ise tamamen muamma. Birçok taktıran geri söktürmüş. Yani net cevap: D-4 motor lpg uyumlu değildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.