Şimdi Ara

2000TL Max SLR Kamera Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Compact kameram arızalandığı için yeni kameraya ihtiyacım var. Eski kameram Nikon LC310 idi. Artık daha iyi bir kameraya geçmem de gerekiyordu 5 yıldır kullanıyordum (temiz kullandım). Sıfır için maksimum 1500-2000 TL bütçeye sahibim (daha düşükte varsa olabilir). Bu bütçe aralığında lensleri olan SLR kamera almak istiyorum kamera konusunda çok bilgili değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Dikkatimi çeken bir ürün (Lensleri çok pahallı)https://www.ugurfoto.com/urun/olympus-pen-e-pl5---14-42mm---40-150mm-double-zoom-kit-aynasiz-dijital-fotograf-makinesi_2780.aspx?CatId=266 sizce alınır mı? Onun yerine

• Sıfır almak istiyorsan 1800 tl civarına EOS 1300D+18-55 is II veya 2000 tl ye nikon 3400+18-55 wr-afp lensli olanından alabilirsin, sana kullandığın kompak kameradan kat kat fazlasını vereceklerdir.

Zamanla makrodan mı, portreden mi, geniş açı çekimden mi hoşlanıyorsun karar verdiğinde de ona göre kaliteli bir lens alarak almış olduğun dslr makineyi çok daha eğlenceli hale getirebilirsin.

Ayrıca 1500-2000 arası veya daha da azına 2. el çok temiz, az kullanılmış, daha fazla özelliğe sahip yetenekli aynasız veya dslr makine ilanlarını internette zibilyon tane bulabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.