Şimdi Ara

2000TL Bütçe Telefon Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki gittigidiyorda G3 1600 tl civarında, hiç ordan telefon alan varmı bi sıkıntı çıkarmı acaba
  • mirza25 M kullanıcısına yanıt
    Z2 al hayatını yaşa.
  • mirza25 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bence z2 alın soğuk durduğuna bakmayın. Bende sony e çok soğuktum telefon alanında xperia arc s almadım da samsung wonder aldım. Pişman oldum. Şimdide benim peder için z2 siparişi verdik. Emin olun sığukluğunuz kalmaz harika cihaz
  • Lumia 1520

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m8

yada

note 4
  • incelemelere çok baktım su geçirmemezlik özelliği haricinde z2 ile g3 arasında pek fark göremedim. Gerçi Z2 ile Z3 arasında da donanımsal olarak pek fark yok.
    Note 4 de güzel ama biraz tuzlu :)
    ayrıca g3 ile z2 aynı ısınıyor incelemelerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirza25 -- 27 Kasım 2014; 13:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirza25

Merhaba arkadaşlar 2000 tl bütçeyle akıllı telefon almak istiyorum çok kararsızım her kafadan bir ses çıkıyor şaşkın durumdayım. Lg G3 32gb almayı düşünüyordum bi arkaşta HTC M8 vardı bu daha güzel dedi. Ama Sony Z2 tavsiye ederim dedi.Ama sony bana çok soğuk geliyor. S5 de güzel ama o da soğuk geliyor samsung artık kalıplaşmaya başladı diye düşünüyorum.
    Iphone tavsiye edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum Iphone sevmiyorum.

şimdiden teşekkürler

Z3 al alintiladigim mesajda bahsi gecenlerden iyi dir tatavaya gerek yok,z3 varken 5s m8 falan

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Merhaba arkadaşlar 2000 tl bütçeyle akıllı telefon almak istiyorum çok kararsızım her kafadan bir ses çıkıyor şaşkın durumdayım. Lg G3 32gb almayı düşünüyordum bi arkaşta HTC M8 vardı bu daha güzel dedi. Ama Sony Z2 tavsiye ederim dedi.Ama sony bana çok soğuk geliyor. S5 de güzel ama o da soğuk geliyor samsung artık kalıplaşmaya başladı diye düşünüyorum.

şimdiden teşekkürler

Z3 al alintiladigim mesajda bahsi gecenlerden iyi dir tatavaya gerek yok,z3 varken 5s m8 falan

G3 fiyatları düştü z3 hala çok pahalı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

şimdiden teşekkürler

G3 fiyatları düştü z3 hala çok pahalı

Sony ve htc

Lg ve samsung kadar hizli dusmez,z3 icin istanbul bilisim ve bizdeuygun kontril edin birde

• Sanırsam 2000 TL civarı en iyi tavsiye not 4 türhttp://www.pintigar.com/telefon/akilli-telefonlar/Samsung-N910C-Galaxy-Note4.html#.VHjKzZBajMI

• z3 batarya ses kamera performans. hepsi o saydıklarınızdan daha onde. z3 derim
  • Ben alana kadar Z4 ve G4 çıkacak en iyisi onları bekliyim

kıyaslama yaptım başabaş gidiyor
    http://kiyaslahadi.com/tr/1/176,221/lg-g3-vs-sony-xperia-z3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirza25 -- 1 Aralık 2014; 10:08:45 >

• quote:

Ben alana kadar Z4 ve G4 çıkacak en iyisi onları bekliyim

kıyaslama yaptım başabaş gidiyor
    http://kiyaslahadi.com/tr/1/176,221/lg-g3-vs-sony-xperia-z3/

Z4un buraya gelmesi en erken nisan mayis olur.

• Mayısda gelse bile bi tofaş fiyatına anca olur :)
    G3 ü çok kafaya taktım :) peşinmi yoksa krediylemi alsam diye düşünüyorum
  • quote:

Mayısda gelse bile bi tofaş fiyatına anca olur :)

Bende g3 ve m8 arasında gittim geldim. 1 ay araştırma sonunda m8 aldım. Mutluyum. Rabbim utandırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: yaserim25

quote:

Bende g3 ve m8 arasında gittim geldim. 1 ay araştırma sonunda m8 aldım. Mutluyum. Rabbim utandırmasın

M8 de çok pahalı ya :)
    bi tanıdık bizdeuygun.com sitesinin istoçdaki merkezinden iphone 5S almış piyasanın çok altına, telefonu kullanıyor bi sıkıntı yok.. Lg G3 32gb 1500 lira, dedim burdan alırım bu telefonu ama niye bu kadar ucuz acaba??
    internette araştırdım bu siteden telefon alananlardan pişman olan var memnun olanda var!
    Tereddütte kaldım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaserim25

quote:

M8 de çok pahalı ya :)
    bi tanıdık bizdeuygun.com sitesinin istoçdaki merkezinden iphone 5S almış piyasanın çok altına, telefonu kullanıyor bi sıkıntı yok.. Lg G3 32gb 1500 lira, dedim burdan alırım bu telefonu ama niye bu kadar ucuz acaba??
    internette araştırdım bu siteden telefon alananlardan pişman olan var memnun olanda var!
    Tereddütte kaldım

İçine sinerse al hocam

• kredi kartı tek çekim 1.397 tl arada 600 lira var
    o kadar telefon aldık hatta çevremdekiler de falan yani hiç servislik bir durum olmadı. Bunda da olmaz diye düşünüyorum. Delta servis garantisi altında ama hangi firma adam gibi garanti hizmeti sunuyorki zaten..
    yorumlarda en çok imei sorunu çıkmış ama bir o kadarda çok memnun olan var.
    Tanıdık birisi almış o firmada onun tanıdığıymış, şimdi ben tanıdığımın tanıdığının tanıdığı yerden telefon alacam :D

orjinalliğinden şüphem yokda imei problemi olurmu acaba olmadı 600 lira verir onu yaptırırık :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.