Şimdi Ara

2000 TL Performans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belirttiğim gibi 2000TL bütçem var kasa içi herşey dahil olmak üzere günümüz oyunları CS:GO Dota2 vb. orta düzeyde oynamamı sağlayacak bir bilgisayar istiyorum. Eksen Bilgisayar sitesinden olursa çok memnun olurum.

• düşünülebilir.ekran kartını r9 270 olarak da tercih edebilirsiniz.
     2000 TL Performans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testerenecmi -- 24 Mart 2015; 18:24:15 >
  • ekran kartının nvidia veya hd serilerinden olmasını tercih ederdim çünkü bu ekran kartları hakkında pek bilgim yok fakat hızlı cevap ve ilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

düşünülebilir.ekran kartını r9 270 olarak da tercih edebilirsiniz.
     2000 TL Performans

+111
    sadece önerim ssd disk eklemen.
  • Molekullu Adam kullanıcısına yanıt
    karşılaştırmalara bakarak fikir elde edebilirsin. r9 serisi güzel bi seridir. arkadaşın önerdiği ekran kartıyla pişman olmazsın. dota2 tam ayarda kasmadan oynayabilirsin. bende hd5670 ekran kartı var eski bi bilgisayar. bunla bile sadece gölge ve dikey eşitleme kapatarak akıcı bi şekilde oynayabiliyorum. cs go yu bilemem:)
  • cevaplar için çok teşekkür ederim böyle bir sistemi yazın ortalarında toplayacağım aslında ama önceden ne yapacağım belli olsun istedim, SSD tam olarak ne işe yarıyor onu bilmiyorum ve çok önemli bir yere mi sahip, ayrıca dolar da düşerse SSD denen olayı da göz önünde bulunduracağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.