Şimdi Ara

2000 Model Nissan Primera içerir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar,acilen bir akla ,öneriye ihtiyacım var.Kardeşimden öte bir arkadaşım kendi üzerine kredi çekerek başka bir arkadaşına araba alıyorlar.Şimdi oda sıkışıp arabayı satıp borcunun kapatmak istiyor.Araç 2000 model Nissan Primera Comfort 130 binde bir kaç temizlik boyası varmış.Bu arkadasım da bana dedi ki gel bu aracı sen al çok temiz başkasına gitmesin 19 istiyor ama 18 e falan verir,daha yeni lpg taktırdı.Şimdi ben 8bin ARkadaşımın arkadasına peşin verecem,geri kalan 10 bini ise bu arkadasımın üzerine faizi ödenmiş bi kredi olduğu için 350 tl taksitle ödeyecem.Sizce araç ve bu yöntem mantıklı mı arkadsım bana çok güvendiği için böyle bi öneri sundu.Yoksa arac satılınca direk 10 bini alıp kredsini kapatabilirdi.

Biraz uzun oldu ama insallah acık anlatabildim lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin
    Tesekkürler. Aracın resimleri de ekte sunulmustur
     2000 Model Nissan Primera içerir... 2000 Model Nissan Primera içerir... 2000 Model Nissan Primera içerir... 2000 Model Nissan Primera içerir...

• Aracı bilmiyorum. Belki çok temizdir. Belki düşük kilometrelidir. Ama 18in üstüne 4 5 daha koysanız yeni kasasını alırsınız. Fiyat fazla gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum,Açıkçası benim kafamda çok karışık .Biraz daha biriktirip yılbasına doğru az kredi çekip 2001 Corolla terra falan düşünüyordum tipinden ve piyasasından dolayı çok sevdiğim bi araçtı ama aradasımdan böyke bi öneri geldi çok temiz diyor,ayrıca bana faizsiz 10 bin tlde kredi kullandırmış gibi bişey olur kafam çok karısık anlayacağınız,Nissanın piyasası falan düşündürüyor beni
  • Km gerçekten 130000 de ise 16-17 eder,8 bin lira peşin, kalanı 350 lira taksitle ödeneceği için aracı 18 saysanız zarar etmezsiniz,bence adil bir alışveriş olur.

• Km'nin orijinal olduğu söyleniliyor, Konyada çok tutulan bi araç olduğunu duydum.Borcu çok seven biri değilim kredi arkadasımın üzerine olduğu için okadar uzatmam.2,5 yıla yakın ödemem tutuyor biriktirdikçe peyderpey kapatırım diyorum ama emin olamadım gitti.Arabasızlık cana tak etti,İstanbulda kullanacam araba temize benziyor ama biraz büyük sanırım.
  • böyle bir araba bulsam ben de alırım, eğer temiz ise ve siz almayacaksanız ben alayım aynı şartlarda,
  • mehrali68 M kullanıcısına yanıt
    Hocam aksaray mı burası? fotğraflardan bana hiç yabancı gelmedi
  • Evet aksaray sağlam gözünüz varmis tebrikler

• eğer araç kazasız ise taksitli fiyatı normal.
    mutlaka aracı sorgulatın derim.
    motor şase numarasını 5664 tü yanlış hatırlamıyorsam, bi mesaj gönderin. km si değişmiş mi daha önce kaza geçirmiş mi öğrenirsiniz.
  • 16-16.500 verirse al 2.eli zayıf 18 versen o fiyata kimseye satamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehrali68

Evet aksaray sağlam gözünüz varmis tebrikler

hocam aksaray mı orası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insideman

16-16.500 verirse al 2.eli zayıf 18 versen o fiyata kimseye satamazsın.

Arkadasa katiliyorum bu arabanin ikinci eli yok o para gider cok temiz 1.6 16 valf megane alirsin hatta bundan daha temizini bile alirsin elinden cikartirkende hicbir sorun yasamazsin kafan rahat olur

• quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

quote:

Arkadasa katiliyorum bu arabanin ikinci eli yok o para gider cok temiz 1.6 16 valf megane alirsin hatta bundan daha temizini bile alirsin elinden cikartirkende hicbir sorun yasamazsin kafan rahat olur

16 ya temiz 1.6 16 valf bulursanız ben hemen gelir alırım 1 dk düşünmem :) Şuanki piyasada tutulmayan 1.4 ler bile 16.5 17den gidiyo 1.6ların temizini 20den aşşağı satmıyolar maalesef.
    Aracın piyasası varsa bence alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

quote:

konya yakın aksaraya gider konyada satar bunu satacak olan( konyada nissanların baya piyasası var)
  • Hemşerim merhaba,

Aksaray'da Nissanın piyasası sıfıra yakın olmazsa pazarda satarım diyorsanız satamazsınız 10 bin lira civarında verirler pazarda. Arabadan eminseniz fiyattan biraz daha kırıp alınabilir taksit seçeneğide bonus olur.
  • Arkadaşlar hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.Karar verdim,bu şekilde tam alacakken araca baktırdıklarını ve 19 falan verdiklerini ama arkadasın vermediğini öğrendim. öğrendikten sonra aradan çekilip vazgeçtim,tabi herkes işine gelene bakacak el 19 verirken bana 18e vermez diye düşünerekten.Suan malum sitede 19.900den ilanı duruyor aracın,bana kalırsa o fiyattan satılma ihtimali yok.İnşallah alacak kişiye hayırlı olur,uzun lafın kısası bize nasip değilmiş zaten tereddüt içindeydim alsamda gözüm hep çok beğendiğim 2001 corollalara takılarak binecektim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.