Şimdi Ara

2000-2500 tl arasında bir laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç hafta içinde yeni bir laptop alıcam, az çok oyun oynuyorum laptopta o yuzden karar veremedim tam yeni alan memnun olan varsa, 2000-2500(+100) civarı önerilerinizi bekliyorum..
    Birde sorum olucak amd r7 260x mı yoksa nvidia 840m laptopta daha iyi performans verir sizce?

şimdiden teşekkürler..

• bu model işlemci kasa ram ve ekran kartı performansı bakımından yeterli olucak düzeyde

https://www.notebookadresi.com/asus-x550jk-xo012d-notebook27

• Bunu 8GB ramli şekilde al hem fazla para vermemiş olursun hem de i7 deyip satılan U işlemcilerden daha fazla performans alırsın. Ayrıca ekran kartı da Nvidia GeForce GTX 850M.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10039

Intel Core i5-4200H | 4GB RAM | 500GB HDD| 15.6'' HD Led | Nvidia GeForce GTX 850M | Free Dos
  • O asus modelini begendim ancak alıp kullananlar varmı, ısınma sorunu felan varmı?
    Daha once hp pavilion dv6serisi aldim isinmadan cok fazla magdur oldum o yuzden.

Birde 2. Mesajta aynı ama orda 8gb ram iken novadaki 4 gb olarak gozukuyor yoksa ilk linktede 4+4 takilabilirmi o yuzdenmi 8 yaziyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliCTN

O asus modelini begendim ancak alıp kullananlar varmı, ısınma sorunu felan varmı?
    Daha once hp pavilion dv6serisi aldim isinmadan cok fazla magdur oldum o yuzden.

Birde 2. Mesajta aynı ama orda 8gb ram iken novadaki 4 gb olarak gozukuyor yoksa ilk linktede 4+4 takilabilirmi o yuzdenmi 8 yaziyor?

cihazın orjinali 4GB, nova bilgisayar ram artırıp 8gb yapıyor zaten öyle almak senin için daha mantıklı.
  • Siparisimi verdim novadan yardimci olan herkese tekrar tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.