Şimdi Ara

200-300TL ANDROID TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY HARİÇ DIGER MARKALARIN 200 300 TL ARASI ANDROID TELEFON ONERISI BEKLIYORUM

INTERNET ICIN KULLANICAM ELIMDE S3 VAR ONU SATIP ALICAM

• o fiyat aralığına 0 performans ve 0 internet keyfi yaşarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: htcone1

SONY HARİÇ DIGER MARKALARIN 200 300 TL ARASI ANDROID TELEFON ONERISI BEKLIYORUM

yiğenimde sizin gibi ucuz yollu android telefon arıyordu araştırmalar sonucunda HUAWEİ ASCEND G301 aldık. fiyatına göre gayet memnun. 299 tl ye almıştık işinizi görür bence.
  • bütçeni arttırabilirsen zte grand x yoksa huawei g301
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hopy GC

o fiyat aralığına 0 performans ve 0 internet keyfi yaşarsın

+1
  • tesekkurler arkadaslar vuyuk ihtimal huawei g301alicam ekranida guzel 4 inc internet ihtiyacimi gorur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes istersen elimde htc wildfire s var daha 4 ay garantisi var kutusu felan herseyi duruyor fiyat 250 tl gorilla glass ekrani var

• s3le devam et daha iyi
  • quote:

SONY HARİÇ DIGER MARKALARIN 200 300 TL ARASI ANDROID TELEFON ONERISI BEKLIYORUM

zte grand x 350 lira, huawei g301 299 lira, samsung galaxy young 349 lira, htc explorer, zte blade s bunlar hep bu fiyattaki ürünler. Özellikle grand x güzel,
    hd kamera,android 4,0 ekran büyük,ram 1 gb, ben kend hafıza kartımı takıp full hd film izledim, düşün bu paraya hiçbir telefonda yapamazsın.
  • Paçenko P kullanıcısına yanıt
    valla kardesım oncelıkle onerın ıcın cok tesekkurler zte konusunda kafamı karıstırdın gercekten guzel cıhaz 4 cıhaz arasından
  • Hocam fiyat çook düşük,ayriyetten o fiyata çöp bir tel alırsın..
  • Te Amo Querido kullanıcısına yanıt
    sıfır degıl 2.el olarak alıcam o yuzden bıraz daha ıyı modeller bulabılırım
  • quote:

valla kardesım oncelıkle onerın ıcın cok tesekkurler zte konusunda kafamı karıstırdın gercekten guzel cıhaz 4 cıhaz arasından

rica ederim grand x bedava o fiyata, bana sorarsan 500 lria civarına çık güncel telefon kullan, lumia 520 ben kullanıyorum çok memnunum,
    kendi incelemem var buyur bak istersen;

http://akilsiztelefon.blogspot.com/2014/01/az-paraya-cok-ozellik-nokia-lumia-520.html

• Paçenko P kullanıcısına yanıt
    hocam emegine saglik cok guzel bir yazi lumia alicam son kararim incelemen gercektwn cok detayli ve guzel

• quote:

hocam emegine saglik cok guzel bir yazi lumia alicam son kararim incelemen gercektwn cok detayli ve guzel

Ben teşekkür ederim hocam tavsiye ederim yazıyı beğenmenize sevindim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.