Şimdi Ara

200.000 TL Fark İle Polo'dan Golf'e Geçmek Mantıklı mı? Araç Alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2018 Polo 1.0 TSİ DSG 64.000 Km aracımın üzerine 200.000 TL ekleyerek 0 Km. Golf 1.0 eTSİ DSG Life Golf alabiliyorum. Sizce mantıklı mı?

/////////////////

Bugün itibari ile 0 Km. olarak Polo 1.0 TSİ DSG Life paket aracımı teslim aldım. 200.000 TL fark ile Golf yerine 75.000 TL fark ile Yeni Polo almış bulunmaktayım. Test sürüşüne umutsuz olarak çıkmama rağmen yeni Polo beni gerçekten etkiledi ve kararımızı verdik. Cevap veren herkese teşekkür eder her daim hepimizin iyi arabalara sahip olması dileğiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilis_gs -- 12 Ocak 2022; 17:50:29 >

• Mantıksız bir hareket olur. Golf ten beklentiniz olan her şey şuanki polonuz da mevcut zaten.

• Boşta para varsa geçerdim golfe.

• Guncel kasa golf de hic guzel degil
  • Bütçeniz yetiyorsa geçilebilir tabi, sonuçta sıfır kilometre otomatik bir Golf'e geçiyorsunuz. Mantıklı. Ama söylediğim gibi, zorlanarak değil bütçeniz yetiyorsa mantıklı.

• Pegasus ! kullanıcısına yanıt

Muhakkak zorlanacağım sonuçta bir kısmı için kredi çekeceğim.

• Elinizde sorunsuz b sınıfı araba varken bankaya borçlanıp aynı markanın c sınıfına geçmek mantıklı değil.

• geçmen için sebep yoksa bu zamanda araç için böyle bi borca girmek bence mantıksız.

• bari golf alma...octavia felan al...küçük bagaj. yayıla yayıla bin octavia ya

• anilis_gs A kullanıcısına yanıt

Krediye girecekseniz çok da gereği yok gibi.

• Arabanız da kronik sorun yoksa vede asıl önemlisi Otomatik vites düzgünse bence mantıksız olur.Ama elinizde hazır 200.000 kayme varsa bu arabanın ederinde ekleyip başka sıfır otomobillere bakabilirsiniz.

• bamorex kullanıcısına yanıt

Ne önerirsiniz ?

• Bu soruyu bende kendime sordum gittim test sürüşü yaptım. Polo 2017 higline var bende de net söylüyorum tatmin olmadım. Aynı arabayı yüzde 15 daha konforlu sürdüm o kadar. Ayrıca Golf çıkalı 2 sene oldu bakma buraya geç felan geldi 2 sene sonra makyaj yicek. Burda asıl soru bence 2017 highline dan polo life a geçilir mi ? 60-70 bin tl üzerine koymak gerekiyor en az...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 3 Ocak 2022; 22:5:10 >
  • Değil.

• bence değmez, aralarındaki ufak farklara İKİ YÜZ BİN LİRA vermeye hiç mi hiç değmez:

Arabalar.com.tr
    Araba Karşılaştırma
    http://www.arabalar.com.tr/araba-karsilastirma
  • passat olsa değer derim de, golf için uğraşılmaz. cliodan megane hatchback e geçmek gibi bişey yani öyle abartı bişey olmaz. 90 la girdiğin viraja artık 150 ile giremezsin yani. veya konfor seviyen %60 ise %70 e bile çıkmaz. yakıt hemen hemen aynı olabilir.

200 bin lira kredi ile değmez. bi araba daha al bence :)

• anilis_gs A kullanıcısına yanıt

Eğer sıfır otomobil alacaksanız toplam limitiniz nedir bilemiyorum.

Önceden karar vermiş olsaydınız daha iyi olurdu bence çünkü yeni yıl olduğu için bir çok otomobilin fiyatı zamlandı.Gerçi aralık ayında satın almak isteseydiniz de bir çok firma sizi sıraya alacaktı yıl başından sonra gelecek diyeceklerdi vede gelen zamları da ekleyeceklerdi ama emin olun o otomobiller zaten ellerinde vardı.Yaptıkları şey biraz daha fazla kar elde etmek ama ahlaksızca bir düzen.

Ne almalıyım derseniz toplam limitinizi bilmek lazım.Elinizde ki otomobili iyi bir edere satarım vede kredi alarak satın alırım diyorsanız bence yanlış yaparsınız.Bankalarla boğuşur durursunuz bu belirsiz ortamda.

Kısacası 400. 000 TL ve üzeri iyi otomobil bulunabiliyor sıfır olarak şimdilerde.

Seat Leon 1.5 FR güzel seçenek Hb düşünürseniz ama yılbaşından önceki ederleri bulmak imkansız maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 3 Ocak 2022; 22:46:13 >
  • Ne yapacaksınız bu krizde dünyanın parasını verdiğiniz golfü?Alt tarafı dört tekerlekli sizi bir yerden bir yere götüren araçlar bunlar.Golfe binince daha yakışıklı,daha sağlıklı daha itibarlı daha uzun mu görüneceksiniz?Başka zaman olsa tam tersiniyazardım ama şu şartlarda bence mantıksızlık olur.Tabi harcayacak paranız çoksa o ayrı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.