Şimdi Ara

200.000 liraya araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar araç bakarken kafam çok karisti.bir kaç araç arasında kaldım önerilerinizi almak isterim.

1.arac 2019 golf, 1.5 tsi, dsg, 7000 km de, comfortline, 180.000 TL

2.arac Peugeot 2008 gtline, 1.2, 203.000 tl

3.arac opel astra gsline 1.4 t, 145 beygirlik. 180 TL.

Opel full donanıma yakın, koltuk ve direksiyon ısıtma, Led far VS var. Araçların ucu de otomatik bu arada.

Golf ise, 2.eli her zaman para edecek bir araç oldugu icin sepette duruyor.

2008 de millet deli gibi aldığına göre iyi olabilir. Düşüncesiyle listeye eklendi. Astra 1.4 turbo 150 beygir olan motorlarda piston kırma sorunu vardı düzeldi mi bilmiyorum. Fikirlerinizi almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 ay evvel Opel İnsignia GS 1.5t 165 bg aldım excellence paket. Ekstra olarak OPC kit + kış paketi + park and go paket ve sunroof var. 40.000 km de araç 188500 e aldım açıkçası çok memnunum tavsiye edebilirim. 2. eli belki zayıf ancak araç çok gösterişli ve çok seri bir araç .https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-insignia-1.5t-165-hp-68.000km-812441943/detay
    şu ilanı baz alabilirsin aracımın bire bir aynısı renk olarak da. Tavsiye ederim.
  • 1.tercihinizi highline olmak koşuluyla tercih ederdim. Astra güzel tercih olurdu ama sanırım kronik sorınu var yeni nesil 1.4 t astraların. Forumda konusu vardı, piston kırılmasıysi hatırladığım kadarıyla. Astra alacak olsam 1.6 cdti motordan başkasına bakmam. Daha önce 2016 astra j otomatik aracım vardı. Çok keyifli bir motoru vardı. Pejo hakkında bilgim yok ama sanırım uzak dururdum.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 20 Nisan 2021; 12:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

1.tercihinizi highline olmak koşuluyla tercih ederdim. Astra güzel tercih olurdu ama sanırım kronik sorınu var yeni nesil 1.4 t astraların. Forumda konusu vardı, piston kırılmasıysi hatırladığım kadarıyla. Astra alacak olsam 1.6 cdti motordan başkasına bakmam. Daha önce 2016 astra j otomatik aracım vardı. Çok keyifli bir motoru vardı. Pejo hakkında bilgim yok ama sanırım uzak dururdum.
    Golf comfortline hocam. Malesef highline değil. Astrada da 145 ps olan motorda bu sorunun kesinlikle olmadığı söylendi. Gönlüm astra sıfırdan yana ama herkes golf al diyor

• Astra öneririrm şiddetle fiatı 200 bine iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: musetea

...
    dediğiniz doğru hocam. pejodan vazgeçtim gibi duruyor. astra ile golf arasında kaldığmda şunlar ortaya çıkıyor..

astrada olan çoğu şey golfte yok. ama kime sorsam golf al, ikinci eli para eder diyor. tabi yarın öbürgün satarken astra zarar ettirir mi bilmiyorum.

golf sıfır olsa golf düşünürdüm belki ama o da galerici al satçıların elinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Astra öneririrm şiddetle fiatı 200 bine iyiymiş
    Artık şiddetle denmiyor. Güçlü bir şekilde deniyor. Şiddetle kelimesi iiçinde şiddet geçtiği için. Şaka bir yana, ben de güçlü bir şekilde astra tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalet sürücü 33

Artık şiddetle denmiyor. Güçlü bir şekilde deniyor. Şiddetle kelimesi iiçinde şiddet geçtiği için. Şaka bir yana, ben de güçlü bir şekilde astra tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalet sürücü 33

Alıntıları Göster
    dostlar durumumu izah edeyim. Seneye ev alacağım nasip olursa, o zaman elden çıkartma durumu var alacağım arabanın.. baktığımız evin fiyatına göre tabi..

astradan zarar eder miyim, asıl kafamı karıştıran bu. satmam belki ama satarken golfün prim yaptığı söyleniyor daha fazla.

• Titanium focus

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

dostlar durumumu izah edeyim. Seneye ev alacağım nasip olursa, o zaman elden çıkartma durumu var alacağım arabanın.. baktığımız evin fiyatına göre tabi..

astradan zarar eder miyim, asıl kafamı karıştıran bu. satmam belki ama satarken golfün prim yaptığı söyleniyor daha fazla.

Alıntıları Göster
    Bu devirde hiç biraraç zarar etmez fiatlar düşmüyo ama illaki daha karlı dersen fosfagen das kaputt dsg alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 16 Nisan 2020; 20:1:23 >

• Honda civic, toyota corolla, golf, passat ve astra bence zarar ettirmez. Hiç ford aracım olmadı. Belki focus da iyidir.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Uzun süreli kullanacaksanız Astra'yı alın hocam o zaman. Dediğiniz gibi sorunsuzsa motoru alınır. Golf'ün 2.el eli kuvvetli ama ben comfortline golfü o para için çok boş buluyorum. Sizin yerinizde Ya 2018 highline düşük km golf alırdım ya da sıfır Astra dediğiniz gibi.

• Hiç gerek yok bunlara,
    2017-2018 model Focus 3 MCA 1.5 dizel Max 50 bin km yapmış bir araç bulun mis gibi binin.
    Manuel olursa hiç sorunsuz, güçlü, ekonomik ve fişek gibi araca binersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 16 Nisan 2020; 21:2:14 >
  • Golf 1.0 Highline DSG olabilir.
    1.4'ün highline'ı alınabilirse çok daha iyi tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Uzun süreli kullanacaksanız Astra'yı alın hocam o zaman. Dediğiniz gibi sorunsuzsa motoru alınır. Golf'ün 2.el eli kuvvetli ama ben comfortline golfü o para için çok boş buluyorum. Sizin yerinizde Ya 2018 highline düşük km golf alırdım ya da sıfır Astra dediğiniz gibi.
    dediğim gibi uzun süre kullanmama durumu da var. golf 2.elde değer kaybetmiyor ama kıyas yapınca da astraya göre o kadar boş kalıyor ki. led far yok, katlanan ayna yok, koltuk-direksiyon ısıtma yok, çarpışma uyarı sistemi, geri görüş kamerası, anahtarsız giriş ve çalıştırma.

golf'ün astraya göre eksikleri bunlar.

astra bu donanımla sıfır 180 k. Golf ise 2.el yani en fazla 2000 km.kadar 185-190k arası fiyat var. gönlümden geçen alsatçılara kaptıralcak para benden çıkmasın diye sıfırını almak. Ama herkes golf diyor sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Hiç gerek yok bunlara,
    2017-2018 model Focus 3 MCA 1.5 dizel Max 50 bin km yapmış bir araç bulun mis gibi binin.
    Manuel olursa hiç sorunsuz, güçlü, ekonomik ve fişek gibi araca binersiniz.
    focus hiç sevmediğim ,daha doğrusu tipini sevmediğim bir araba üstadım.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Paraya çevirmeniz gerekecekse yakın zamanda golf doğru tercih olacaktır. Malesef piyasa vw seviyor. Şöyleki 2017 eylülde 103 bin liraya sattığım golf 7 highline tdi dsg hatasız aracımı şu anda 160 bin liraya alamıyorum. Ağustos 2019 da 180 bin lira olan sıfır tdi dsg highline golf şu anda 2.el haliyle 230-240 k civarında. Astra da belli bir seviyede değerini koruyacaktır ama bu golf kadar olamaz. Durum bu

• Merhaba,Golf’ün üzerindeki motor ACT olarak geçer ve otomatik olarak 2 silindiri aktif/deaktif hale getirmektedir.150 beygir olan bu araca ne kadar ihtiyacınız olacak,buna da bakın çünkü eğer sürekli 1-2 kişi binecekse ve performans önceliğiniz değilse 1.0 turbo motorlu bir Golf de sizi mutlu edebilir,aradaki fiyat farkıyla Highline donanımlı araç alabilirsiniz.Golf ve Astra arasında şanzıman farkı da var;DSG yumuşak geçişlidir ama ihtimamlı kullanım ister,naziktir.Bu araç üzerinde de DQ200 kodlu kuru tip DSG bulunmaktadır.Kullandığım T-ROC aynı motoru ve şanzımanı taşıdığı için yakından biliyorum.Sizin için 2.el önemliyse elbette VW Golf her zaman daha kolay ve değerinde satılacaktır.Bence imkanınız varsa iki aracı da inceleyin,mümkünse test sürüşü yapın;içinize hangisi siniyor,hangisini beğeneceksiniz?Sağlıklı günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 17 Nisan 2020; 0:26:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.