Şimdi Ara

20 yıldır ıssız adada çıplak yaşıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Japonya’da insanlardan uzak yaşamak isteyen 76 yaşındaki Masafumi Nagasaki ıssız bir adaya yerleşti. 20 yıldır orada yaşayan adam adada çıplak dolaşıyor.

Japonya’da yaşayan 76 yaşındaki Masafumi Nagasaki emeklilik yıllarını geçirmek için ıssız bir ada olan Sotobanari’ye yerleşti.

İçme suyu olmayan ve balıkçıların bile nadiren uğradığı adada çıplak dolaşan Nagasaki son 20 yılını insanlardan uzakta geçirdi.

Nagasaki şöyle konuştu: “Toplumun bana dayattığı kurallara göre yaşamıyorum. Ben doğanın kanunlarına göre yaşıyorum. Doğayla başa çıkamazsınız dolayısıyla ona boyun eğmek zorundasınız.”

Geçmişte kıyıya yanaşan bir tekne olduğu zaman üzerine bir şeyler giydiğini fakat şimdi çıplaklığa çok alışık olduğu için sürekli böyle dolaştığını söyleyen Nagazaki ayda bir kaç kez yemek ve içme suyu almak için adadan ayrıldığını söyledi.

yaşam bu olsa gerek....

• Parayı nerden kazanıyormuş.
  • emeklilik yıllarını geçirmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

Parayı nerden kazanıyormuş.

emekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: runx89

quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

Parayı nerden kazanıyormuş.

emekli

Fail olduk.
  • Adama mal derler çalış çalış emekli ol ehtiyarlayıncada git adada çıplak yaşa,gençken aklın neredeydi...
  • ulan böcek möcek ısırır bi yerlerini, amca da ne rahatmış be

gerçi amca japonmuş, böcek ısırsa ne yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASİL REİS

Japonya’da insanlardan uzak yaşamak isteyen 76 yaşındaki Masafumi Nagasaki ıssız bir adaya yerleşti. 20 yıldır orada yaşayan adam adada çıplak dolaşıyor.

Japonya’da yaşayan 76 yaşındaki Masafumi Nagasaki emeklilik yıllarını geçirmek için ıssız bir ada olan Sotobanari’ye yerleşti.

İçme suyu olmayan ve balıkçıların bile nadiren uğradığı adada çıplak dolaşan Nagasaki son 20 yılını insanlardan uzakta geçirdi.

Nagasaki şöyle konuştu: “Toplumun bana dayattığı kurallara göre yaşamıyorum. Ben doğanın kanunlarına göre yaşıyorum. Doğayla başa çıkamazsınız dolayısıyla ona boyun eğmek zorundasınız.”

Geçmişte kıyıya yanaşan bir tekne olduğu zaman üzerine bir şeyler giydiğini fakat şimdi çıplaklığa çok alışık olduğu için sürekli böyle dolaştığını söyleyen Nagazaki ayda bir kaç kez yemek ve içme suyu almak için adadan ayrıldığını söyledi.

yaşam bu olsa gerek....

kaynak?

• ADANA DA 20 YILDIR ÇIPLAK YAŞIYOR DİYE OKUDUM
  • Cast Away 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo3Turkiye

ADANA DA 20 YILDIR ÇIPLAK YAŞIYOR DİYE OKUDUM

76 yaşındaki japon 20 yıldır adanada çıplak yaşıyor ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

quote:

Orijinalden alıntı: Diablo3Turkiye

ADANA DA 20 YILDIR ÇIPLAK YAŞIYOR DİYE OKUDUM

76 yaşındaki japon 20 yıldır adanada çıplak yaşıyor ha

Adanadakiler öperlerrr valla yaşlı maşlı demeden

Amcamızın fotoları

https://www.google.com.tr/search?q=Sotobanari&um=1&ie=UTF-8&hl=tr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=ToqQT4mOCMbssgaJ4pXNCA&biw=1517&bih=741&sei=coqQT_fjKcjBtAaqxcTTBA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 20 Nisan 2012; 1:00:04 >

• Adam filmden esinlenmiş ya :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.