Şimdi Ara

20$'a alınabilecek en iyi kulak içi kulaklık : Xiaomi Piston 3.0 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ülkemizde direkt satışı yok ama Soundmagic PL11 gibi bir kulaklık varken aynı şeyi diyemeyeceğim Xiaomi Piston 3.0 hakkında. İlla yurtiçinden alacağım diyen varsa Creative EP-630 fiyatına göre başarılı bir seçenek hala.

• Piston aşağı...muhaaaaaahhaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: tonya61

Ülkemizde direkt satışı yok ama Soundmagic PL11 gibi bir kulaklık varken aynı şeyi diyemeyeceğim Xiaomi Piston 3.0 hakkında. İlla yurtiçinden alacağım diyen varsa Creative EP-630 fiyatına göre başarılı bir seçenek hala.

Onun ekstra baslınısını almıştım 5 yıl önce falandı sanırım. Harikaydı sonra normalını aldım 50 lira civarı eski kalite yoktu.

• Sennheiser cx300 ii var. tek gecerim. Boyle seylere bisa para harcamayin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Ekrem71 arkadaşım, "Kulaklığın ses izolasyonu başarılı olsa da çok küçük bir miktarda ses sızıntısı olabiliyor" diye yazmışsın. Bu kulaklığı bizzat denediniz mi? Yoksa başka sitelerin editörlerini kendi görüşlerini mi bize yutturmaya çalışıyorsunuz. Eğer DH ailesi olarak bu kulaklığı denediyseniz, video incelemesini göremedim, benimle linkini paylaşabilir misiniz?

Bende falanca sitede editörüm diyelim ve bende "Kulaklığın ses izolasyonu son derece başarılı ve en küçük bir ses sızıntısı yapmıyor" diyorum. Hadi bakalım ne olacak şimdi? Kimin yazısı doğru? Seninki mi? Benim ki mi?

• 1 haftadir kullanmaktaydim onceki kulakligim piston 2.1di. 3 herkese hitap etmeyebilir ben gayet iyi buldum toplumumuz genelde bass sevdigi icin kulaklik kotu gelmis olabilir bass konusunda az ama temiz bas vermekte

• Xiaomi Piston almayı uzun zamandır düşünüyorum. Urban ear kullanıyorum, 1 yl oldu sapa sağlam sporda, koşuda, otobüste ve metroda sürekli aktif kullanıyorum. fiyat performans olarak 150 tl ye urban mı yoksa 50 tl ye Xiaomi Piston 3 mü merak ettim. sipariş verip göreyim. incelemesini atarım. alan varsa atsın pls

• N11 ve sanalpazarda semers adli satici satiyor,guvenilirdir.

• Kulaklığı semers adlı kullanıcıdan aldım orjinal s3 kulaklığım bozulduğu için 8 liralık vatandan alınma kulaklık kullanıyordum arasında aman aman bir fark olduğunu söyleyemem galaxy s3 ve iphone 5 de denedim kalite olarak beklentilerimin altında kaldı yada yorumları okuyunca ben fazla büyüttüm

• Quadbeat 3 mü yoksa piston 3 mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.