Şimdi Ara

20-25 bin otomatik vites D sınıfı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Belki okuyanınız olmuştur caravellayi satmaya çalışıyordum, bugün sattım. Şimdi araba derdine düştüm :) belirttiğim bütçe çerçevesinde ne önerirsiniz?

Otomatik olması ve LPG li olması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 407, Sonata, avensis, mazda 6, mondeo, magentis, laguna.

• O fiyata 20 - 25 Bin liraya D sınıfı hemde otomatik araba değil canı çıkmış enkaz alırsın..Arabanın yarı fiyatı kadar yenileme masrafın olur.....Temiz bir C sınıfı manuel bul keyfini sür.....Şahsi düşüncemdir..Temiz bir D sınıfı Otomatik 40 - 55 Bin arası gidiyor.....saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Eylül 2013; 0:18:44 >
  • S40 veya Mondeo.

• Yakıt sorun olmayacaksa Laguna 3.0 Initiale Lpg'ye bildiğim kadarıyla uyumlu ve otomatik.

• taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Fikrinize saygı duyuyorum ama sıfır golf verseniz sıfır megane verseniz binmem. Kullanamıyorum. Netekim vaktiyle 2010 yılındaydi sanırım 2009 golf almıştım ertesi gün 2004 accordla değiştirdim :) şimdiye kadar hep geniş arabalar kullandım bütçeme göre, şimdi gidip bir clio palio gibi birşeylere elim varmıyor.

• passat 1.8t
  • samet0647 kullanıcısına yanıt
    Aslında iyi fikir olabilir. İki seneden fazla kullandım manuelini. Cok nazli araba ama olsun. Bir arastiriyim saolun. @samet0647

• Yakıt her Türk erkeği gibi benim de sorunum. Ama tadından da yenmez. Ne yakarki?

• Coming Soon. C kullanıcısına yanıt
    Mazda 6 yi cok kısa süre kullandım. Gercekten harika. Temizini bulmak lazım.

• Mondeo'yu incelemenizi öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

Yakıt her Türk erkeği gibi benim de sorunum. Ama tadından da yenmez. Ne yakarki?

Sehir ici 13 litre litre civarinda yakar gibi. Uzun yolda ise 7 litre civarına düşer. Tahminlerim benzin üzerine. Lpg tüketimi de bunlara 2-3 litre ek olur işte.

• Vectra c design edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykpnrgz -- 21 Eylül 2013; 0:49:53 >
  • Temiz bir laguna bulunur o fiyata

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.