Şimdi Ara

20.000 ile 25.000 Arası Önerileriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Foruma yeni katıldım yıllardır foruma üye olmadan mesajları takip ediyordum.

1990 doğumluyum ve bir araç almak istiyorum fiyat aralığım 20.000 ile 25.000 arasıdır . ne bir kuruş yukarı nede aşağı vermeyi planlıyorum.

Öncelikle arabadan beklentim az yakan fazla masraf çıkartmayan ama güvenlik konusunda da vasat olmayan bir araç tercih sebebimdir

Lütfen yorumlarınızı yaparken koltuğuna dahi oturmadığınız arabaları önerme yeniz.

Yaşımdan da anlaşılcağı gibi hem biraz genç işi hemde doyasıya gezebileceğim bir araç arıyorum..

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Konuyu Açma sebebim 1 aydan beri kararsız kalmamdır. Bu fiyat aralığında defalarca gidip geldim bir türlü dikiş tutturamadım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umud1990 -- 24 Mayıs 2012; 2:34:51 >

• gecen yil ayni kararsizligi yasamistim.baya arastirdim son karar olarak 2008 grande punto starjet emotion aldim,gayetde memnunum.abs,esp.asr,6airbag,hillholder,6ileri viter,elektrikli bel destegi,park sensoru,deri direksyo ve vites kaplamasi,cift bolgeli klima v.s gibi baya dolu bi arac.bursa sehir ici 7lt.yakit tuketimim var.tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

gecen yil ayni kararsizligi yasamistim.baya arastirdim son karar olarak 2008 grande punto starjet emotion aldim,gayetde memnunum.abs,esp.asr,6airbag,hillholder,6ileri viter,elektrikli bel destegi,park sensoru,deri direksyo ve vites kaplamasi,cift bolgeli klima v.s gibi baya dolu bi arac.bursa sehir ici 7lt.yakit tuketimim var.tavsiye ederim.

Bende punto yazmak için girdim konuyabaktım yazmışsınız
  • mantik punto diyor demekki...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

mantik punto diyor demekki...)
    Punto, 207, Fiesta, Polo gibi pek çok araç sıralanabilir. Ancak donanım ve yakıt tüketimi ön plana çıkacaksa Punto derim. Ben de yakın zamanda bahsettiğiniz kriterler çerçevesinde bir araç aldım ancak kullandığımız diğer araç (Connect) yüzünden Punto bana çok küçük ve basık hissettirdiği için C sınıfı bir araç araştırdım ve Megnane aldım. Düşünür müsünüz bilmem ama Megane'ı da tavsiye ederim. Hız sabitleyici-Far-Yağmur-Park Sensörü-Dijital klima-6 hava yastığı gibi donanımsal açıdan zengin bir araç. Sürüş dinamiklerinden de oldukça memnunum. 23'e geldi bana, tek dezavantajı motor 1.6 olduğu için Punto kadar az yakmaz. Uzun yolda 19-20 kuruş şehir içinde 28 kuruş Lpg tüketimi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Yalçın

Punto, 207, Fiesta, Polo gibi pek çok araç sıralanabilir. Ancak donanım ve yakıt tüketimi ön plana çıkacaksa Punto derim. Ben de yakın zamanda bahsettiğiniz kriterler çerçevesinde bir araç aldım ancak kullandığımız diğer araç (Connect) yüzünden Punto bana çok küçük ve basık hissettirdiği için C sınıfı bir araç araştırdım ve Megnane aldım. Düşünür müsünüz bilmem ama Megane'ı da tavsiye ederim. Hız sabitleyici-Far-Yağmur-Park Sensörü-Dijital klima-6 hava yastığı gibi donanımsal açıdan zengin bir araç. Sürüş dinamiklerinden de oldukça memnunum. 23'e geldi bana, tek dezavantajı motor 1.6 olduğu için Punto kadar az yakmaz. Uzun yolda 19-20 kuruş şehir içinde 28 kuruş Lpg tüketimi var.

Alıntıları Göster
    Donanım, yakıt,konfor ve sorunsuzluk için jazz derim.ES veya Elite modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Alıntıları Göster
    aynı konuyu bende açcaktım sıfır araba bulabilirmiyiz bu fiyata acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Alıntıları Göster
    Güvenliğini Bilmiyorum Ama Lacetti WTCC Olabilir Yüksek Modelli.Donanımı İyi,Fiyatı Uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Güvenliğini Bilmiyorum Ama Lacetti WTCC Olabilir Yüksek Modelli.Donanımı İyi,Fiyatı Uygun

Alıntıları Göster
    -Ford Fiesta (makyajlı kasa) 1.4 TDCi
    -Renault Clio III 1.5dCi
    -Peugeot 207 1.4 HDi
    -Hyundai i20 1.2 Team

Bu araçlar hem ufak , rahatça şehiriçinde de gezebileceğin , yakıtıyla da seni oldukça memnun edecek , genç işi araçlardır. Bütçeni biraz daha çıkabilirsen Fiat Bravo bu araçlar gibi B değil C segmentinde olan gence yakışacak şık bir araçtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exit to DOS

-Ford Fiesta (makyajlı kasa) 1.4 TDCi
    -Renault Clio III 1.5dCi
    -Peugeot 207 1.4 HDi
    -Hyundai i20 1.2 Team

Bu araçlar hem ufak , rahatça şehiriçinde de gezebileceğin , yakıtıyla da seni oldukça memnun edecek , genç işi araçlardır. Bütçeni biraz daha çıkabilirsen Fiat Bravo bu araçlar gibi B değil C segmentinde olan gence yakışacak şık bir araçtır.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bayandan-tertemiz-orjinal-fiesta-87135384/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-boyasiz-90-beygir-6-vides-grande-punto-dynamic-87248704/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-tertemiz-72-000-km-de-1-3-multijet-dynamic-modelinin-en-dolusu-85811587/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-6-ileri-90-beygir-dizel-en-donanimli-modeli-81987618/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2007-model-servis-bakimli-86329794/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-satilik-2007-model-grande-punto-1-3m-jet-dynamic-hatasiz-boyasiz-84561155/detay
    donanımlı bir fiesta veya punto iyi bir tercih olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

2005-2007 Megane HB olabilir
    2005 sportway hb kullanmıştım güzel araba lpg ile az yakar. sis farı hız sabiteyici o zamanın en kısa fren mesafesi ve euroncapten 5 yıldız tavsiye ederim ancak lpg biraz hantallaştırır 25 bin liraya tertemiz bulabilirsin

buradan bakabilirsin 100 bin km altı 25500e kadar araçlar var aşağıda
    http://www.sahibinden.com/renault-megane?hasPhoto=true&a4_min=1&a4_max=100000&a5_min=2005&price_min=2&a5_max=2008&price_max=25500&a8=62068

Alıntıları Göster
    bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı aklımda bir kaç araba canlanmaya başladı hepinize teker teker teşekürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Umud1990

bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı aklımda bir kaç araba canlanmaya başladı hepinize teker teker teşekürler...

Alıntıları Göster
    Elimde 2005 Renault Clio Symbol 1.4 var 56.000 km de metalin gri kazası yok değişeni yok çok iyi durumda cilası pastası eksik edilmemiş bakımlarına zamanında sokulmuş aile arabası. düşünürsen 17.000e bunu öneririm sana ayrıca satarken de üzülmezsin.
  • quote:

Öncelikle Merhabalar ,

1990 doğumluyum ve bir araç almak istiyorum fiyat aralığım 20.000 ile 25.000 arasıdır . ne bir kuruş yukarı nede aşağı vermeyi planlıyorum.

Öncelikle arabadan beklentim az yakan fazla masraf çıkartmayan ama güvenlik konusunda da vasat olmayan bir araç tercih sebebimdir

Lütfen yorumlarınızı yaparken koltuğuna dahi oturmadığınız arabaları önerme yeniz.

Yaşımdan da anlaşılcağı gibi hem biraz genç işi hemde doyasıya gezebileceğim bir araç arıyorum..

Saygılarımla.

Konuyu Açma sebebim 1 aydan beri kararsız kalmamdır. Bu fiyat aralığında defalarca gidip geldim bir türlü dikiş tutturamadım :(

iki yıl önce ben de aşağı yukarı aynı fiyatlarda araç bakıyordum, 2006 model makyajlı kasa tdci fiesta aldım, oldukça masrafsız bir araç. Sormak istediğin birşey var ise seve seve cevaplarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmak

quote:

Öncelikle Merhabalar ,

Saygılarımla.

iki yıl önce ben de aşağı yukarı aynı fiyatlarda araç bakıyordum, 2006 model makyajlı kasa tdci fiesta aldım, oldukça masrafsız bir araç. Sormak istediğin birşey var ise seve seve cevaplarım :)
    merhaba aslında bana yardımcı olabilirsin... şuan 2005 model bi araç buldum tanıdık ilk elden 18500 tl istiyor benzinli fiesta güvenlik paketli...

fiesta benzinli alınır mı yada lpg takmak zorunda kalır mıyım yakıt konusunda nasıldır.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neden09 -- 28 Mayıs 2012; 14:58:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neden09

merhaba aslında bana yardımcı olabilirsin... şuan 2005 model bi araç buldum tanıdık ilk elden 18500 tl istiyor benzinli fiesta güvenlik paketli...

fiesta benzinli alınır mı yada lpg takmak zorunda kalır mıyım yakıt konusunda nasıldır.?

kullandığım araç makyajlı kasa ve tdci olması sebebi ile çok benzemiyor bahsettiğiniz araca ancak bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım tabiki. Benim aracım da abs li versiyonu güzenlik paketi oluyor herhalde o da :). öncelikle ne olursa olsun bence alacağınız araba mutlaka absli olmalı. İlk elden olması aracın geçmişi hakkında bilgi sahibi olmanız için daha iyi. Aracın kazası varmı şasede düzeltme var mı, kilometresi ne alemde, orjinal kmde mi? Bakımları ne sıklıkla yapılmış bunlar öncelikle cevaplanması gereken şeyler. Yakıtına gelecek olursa fordclubtr forumundan okuduğum kadarı ile (daha detalyı araştırmak isterseniz mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederim), yakıt miktarı emsallerine göre biraz daha yüksek, tahmini olarak şehir içinde 9-10lt arası benzin tüketiyor galiba. Fiyat konusuna değinecek olursam, güncel fiyatlar ne alemde bilmiyorum ancak ben 2sene önce 2006 model tdci makyajlı kasa abs li versiyonunu aşağı yukarı aynı fiyata almıştım.

• quote:

quote:

kullandığım araç makyajlı kasa ve tdci olması sebebi ile çok benzemiyor bahsettiğiniz araca ancak bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım tabiki. Benim aracım da abs li versiyonu güzenlik paketi oluyor herhalde o da :). öncelikle ne olursa olsun bence alacağınız araba mutlaka absli olmalı. İlk elden olması aracın geçmişi hakkında bilgi sahibi olmanız için daha iyi. Aracın kazası varmı şasede düzeltme var mı, kilometresi ne alemde, orjinal kmde mi? Bakımları ne sıklıkla yapılmış bunlar öncelikle cevaplanması gereken şeyler. Yakıtına gelecek olursa fordclubtr forumundan okuduğum kadarı ile (daha detalyı araştırmak isterseniz mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederim), yakıt miktarı emsallerine göre biraz daha yüksek, tahmini olarak şehir içinde 9-10lt arası benzin tüketiyor galiba. Fiyat konusuna değinecek olursam, güncel fiyatlar ne alemde bilmiyorum ancak ben 2sene önce 2006 model tdci makyajlı kasa abs li versiyonunu aşağı yukarı aynı fiyata almıştım.

Alıntıları Göster
    Alfa 147 'ye ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Alfa 147 'ye ne dersiniz ?

Alıntıları Göster
    DAİHATSU COPEN
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Dizel punto genç adama uyar az yakar, vergisi, masrafı düşük bende kullandım bu fiyat aralığı için çok uygun.Ancak alırken servo direksiyona baktırmalı ve km boya gibi durumlar önemli alırken insan heyecanla önemli değil diyor ama sonra boya büyük sıkıntı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlos4535

aynı konuyu bende açcaktım sıfır araba bulabilirmiyiz bu fiyata acaba?

dacia logan
    fiatın 2. elinde km yapmamış
    fiat palio
    fiat albea
    0km
    fiat panda
    edit: fiat fiorino combimix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 28 Mayıs 2012; 15:36:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.