Şimdi Ara

2 yıllık sevgilimden ayrıldım bana yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 sene tuttuk ilişkiyi ama bugun biten gün oldu sebepse şu o bana göre fazla rahat benim erkek arkadaşlarına tahammülüm yok o ise sürrkli bunun kavgasını yapıyor ilişkide hep zıt kutuplarız zıtlıgın birbirini çekmesi olayı varya işte ondan farklıyız ama çekiyoruz birbirimizi bugun daha fazla dayanamadım bu konulardan ve bitirmek zorunda kaldım arkadaşlar bana bi yol gösterin napayım???
    Edit:Troller yorumlamasın moralim çok bozuk

• Ben de 1 aylık sevgilimden erkek kankası yüzünden ayrılmıştım. Baya ağladı ben de 4 ay vicdan azabıyla karışık aşk acısı çektim hala çekiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu erkek kankalar eski sevgililer başa bela hepsini bitirdim ama o yinede etrafında erkek arkadaş istedi..
  • Erkekten kankami olur dogrusunu yapmissin.bu tam bir sacmalik bana göre

• 1 yıllık sevgilimden onu çok sıktığım için benden ayrıldı.2.haftası bu gün işte.Ölüyoruzda haberleri mi oluyor.
  • Abi kız dedigin oturmasını kalkmasını bilmeli erkek arkadaş istemek nedir 2yılıma yazık diyorum..
  • Benimde aynı şekilde sürekli beni sıkıyosun diyo böyle gitmez diyo vs yanlış insanları seçiyoruz sonra mal gibi kalıyoruz ben böyle hayatın.
  • Aynı dertten dolayı ben de 2 aylık sevgilimden ayrılmıştım. Ben yol yakınken bitirdim hiç değilse. Umarım şimdi o erkek kankileriyle mutludur (!)
  • Ayrılan üstünden vakit geçen arkadaşlar bana napmalıyım bişiler söleyin tecrübenize dayanarak?
  • sizi hiç anlamıyorum arkadaş yani bir kız sizden başka erkeklerle dost olamayacak mı ? Bu neyin kafası ? Siz başka kızlarla görüşürken sorun yok ama onlar başkalarıyla görüşünce asarım keserim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

sizi hiç anlamıyorum arkadaş yani bir kız sizden başka erkeklerle dost olamayacak mı ? Bu neyin kafası ? Siz başka kızlarla görüşürken sorun yok ama onlar başkalarıyla görüşünce asarım keserim.

Baska kizlarla kanka olmam onunda erkek kankasi olmasin erkekten arkadas olur ama kanka olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkek arkadaşları elbet olur, buluşur ancak öyle teke tek değil mesela 2-3-4 kız aynı sayıda erkek veya daha az o şekilde normal karşılarım, izin veririm tabiki
    Ancak erkek arkadaş mevzusundan ayrılmak çocukca geliyor eğer kız onlara yakınlık göstermiyor sadece konuşuyorsa
    Tam mevzuyu bilmiyorum

Ama eminim ki o erkek arkadaşlarıyla hayatım canım bitanem diyorlardır birbirlerine, sonra sana aşkım diyordur
  • Bişi olmaz çalışır 4 yıllık kazanirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • size sadece şunu söyleyebilirim. Sırf karşı cinsle arkadaşlık eden kızdan ayrılan kişiler genelde kendine güveni olmayan tiplerdir. Aslında biraz sağlam dursanız kendinize güvenseniz bu düşüncelerinizin yanlış olduğunu göreceksiniz. Birde siz kıza o güveni verirseniz zaten sizin yanınızda rahat olacağından gözü başkalarına kaymaz. Unutmayın kadın milleti rahatına fazla düşkündür günümüzde. Sıkıntıya hiç gelemiyorlar hemen isyan bayrağını açıyor. Böyle abidik kubidik şeylerle uğraşmayın. Güvenmiyorsanızda postalayın gitsin. Arkasındanda ağlamayın ne hali varsa görsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

size sadece şunu söyleyebilirim. Sırf karşı cinsle arkadaşlık eden kızdan ayrılan kişiler genelde kendine güveni olmayan tiplerdir. Aslında biraz sağlam dursanız kendinize güvenseniz bu düşüncelerinizin yanlış olduğunu göreceksiniz. Birde siz kıza o güveni verirseniz zaten sizin yanınızda rahat olacağından gözü başkalarına kaymaz. Unutmayın kadın milleti rahatına fazla düşkündür günümüzde. Sıkıntıya hiç gelemiyorlar hemen isyan bayrağını açıyor. Böyle abidik kubidik şeylerle uğraşmayın. Güvenmiyorsanızda postalayın gitsin. Arkasındanda ağlamayın ne hali varsa görsün.

Abi güveniyorum ama erkek arkadaşa tahammülüm hiç yok benim de bir tane kız arkadaşım yok ki o varken olmamalı diye düşünüyorum ama o benden fazlası olsun konuşacagı erkek arkadaşları olsun istiyor ve bundan dolayıda ayrıldık..

• Fikri olan arkadaşım yok mu?
  • Bitirirken soran yok bitince arkideşler yerdum la de get beni düşüp mü ayrıldın ne halin varsa gör.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTrmn

Bitirirken soran yok bitince arkideşler yerdum la de get beni düşüp mü ayrıldın ne halin varsa gör.

Sınırlar zorlanmasa ayrılmayız heralde 2 sene bunlarla ugraştım sen 2 sene tahammül edemediğin birşeyle sırf sevdiğin için ugraşabilir misin?
  • 2RooLdegilim 2 kullanıcısına yanıt
    İyiki ayrılmışsın, çok iyi yapmışsın sakın pişman olma.

Senden ayrılma pahasına erkek arkadaşlarından vazgeçmiyorsa o kızda bi sıkıntı vardır zaten.

Sevgilisi olan kızın erkek kankası fln olmamalı.

Arkadaş grubunda kızlı erkekli takılabilir insanlar, ama sevgilisi olan bir kız başka erkeklerle yalnız bir şeyler yapamaz ya da mesajlaşamaz bence. bunu bir bayan olarak söylüyorum.
  • bilader nasıl bi zihniyetiniz var allah aşkına? benim nasıl kız arkadaşlarım varsa sevgilimin de erkek arkadaşları olabilir. gayet doğal bir şey. erkek arkadaşları siz onun hayatına girmeden önce de vardı, zorla çıkarttırmaya da hakkınız yok. biraz mantıklı olun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.