Şimdi Ara

2 Yıllık Sağlık Bölümleri Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Endüstri meslek lisesi çıkışlıyım. Fen bilgim yok. 2 yıllık sağlık bölümlerini tercih etmek istiyorum. Fen bilgim fazla olmadığı için derslerde çok zorlanma ihtimalim var mı ? Zorlanırsam ne kadar zorlanabilirim ? Yapılmayacak bir şey mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

N: "Ticaret meslek lisesi mezunuysan kendi bölümünü oku milletin hakkına girme!" gibi saçma sapan muhabbetler yapmayın. Zaten onlar sağlık bölümü okuduğu için fazladan ek puan veriliyor. Ayrıyetten o zaman anadolu liseliler v.s v.s'de herkesin önüne geçmekte. Sayısal okuyorlar makine mühendisliği, inşaat mühendisliği onlara yetmedi teknikerlik olmadı işletme gibi yerler okuyorlar. O zamanda bizim hakkımıza girmiş oluyorlar. Böyle boş yorumlar yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phonel59 -- 7 Ağustos 2018; 8:49:28 >

• Yaklaşık 60-80 kişi bakmış konuya. Biride çıkıp şöyle şöyle dese şöyle yapsan dese ne olacak yani ? Boş boş konulara gidip muhabbet yapıyorsunuz da bir benim problemi mi cevaplayamıyorsunuz ?
  • +++++++++++++++++++++++++++
  • sıkıntı yaşamazsın sıralaman kaç bu arada
  • TütünKolonyası1 kullanıcısına yanıt
    Puan 232 sıralama 1.080.000 civarında. Maalesef kötü puan aldım ama gideceğim sağlık bölümleri elbet var.
  • phonel59 P kullanıcısına yanıt
    sen canını sıkma yaşamazsın hiç bir sıkıntı buradan garanti ediyorum.
  • Umarım :) Küçüklükten beri sağlık istiyordum. Ama lise zamanında çalışmadım okumak istemedim belki.bu şekilde hatamı telafi.ederim . Bu arada hangi 2 yıllık sağlıkları yazmayı dusunuyorsun ve puanın nedir ?
    Hocam sıralama çok iyi değil tıbbi dökümantasyon falan tutuyo
  • Ayıp be git kendi alanının bölümünü oku milletin hakkına girme
  • Tek o tutmuyor başka tutan bölümlerde var. Biraz fazla yukarıdan yazmaya basliycam. Herhalde olur diye düşünüyorum 2017 puanina göre 240 lar gelir bir ihtimal :(
  • captain orta kapı kullanıcısına yanıt
    İroni yapma
  • 1milyon sıralamayla sanmıyorum girebileceğini
  • Önemli olan 1 milyon sıralama değil. Geçen yıllarda böyle puanlarda 500k sıralamya giren vardı ve hatta 300 puanla 12k sıralama görmüştüm YÖK'te. Puan türleri tek bir puan türünde toplandığı için bu kadar geri atıldı.
    Valla hocam 24 hakkın var doldur gitsin nasipse olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.